Chojniczanka: Janukiewicz - Mudra, Paprzycki, Michalski, Sylwestrzak (c) - Wolski, Obrocnik - Podgórski (46. Wachowiak), Letniowski (46. Drozdowicz), Papikian (76. Surdykowski) - Mikołajczak.

Ławka: Witan - Bartosiak, Trochim, Zawistowski, Drozdowicz, Conejo, Surdykowski, Kuzimski, Wachowiak.

Puszcza: Niemczycki - Bartków, Czarny, Stępień, Mikołajczyk, Nowak, Serafin (87. Kotwica), Żytek, Stefanik, Bąk (72. Widejko), Embalo (62. Wowczenko).

Ławka:

Sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).

Żółte kartki: Obrocnik (Chojniczanka) - Serafin, Widejko (Puszcza).

90+5 min Koniec meczu. Puszcza wywozi trzy punkty z Chojnic.

90+4 min Jeszcze strzał Surdykowskiego. Korner.

90+2 min Rozpaczliwe ataki Chojniczanki. Puszcza mądrze blokuje.

90 min Sędzia doliczył cztery minuty.

89 min Kartka dla Widejki. Mamy wolny spod linii bocznej.

87 min Zmiana w Puszczy. Kotwica za Serafina.

87 min Ni to wrzutka, ni strzał. Ogólnie kiepskie wykonanie. Puszcza wyjaśnia sytuację.

86 min Rzut wolny dla Chojniczanki. Wolski. Będzie chyba bezpośredni strzał.

85 min Kiepska wrzutka Wolskiego z głębi pola. Niemczycki nie musiał się zbytnio wysilać żeby złapać piłkę.

81 min Coraz mniej wiary w kibicach na jakiekolwiek punkty. Chojniczanka blisko trzeciej porażki u siebie w czterech spotkaniach.

78 min Strzał Obrocnika z około 18 metrów. Niecelny.

76 min Faul MKS-u w ataku. Od rzutu wolnego Puszcza.

76 min Zmiana. Surdykowski za Papikiana.

74 min Dobra próba kiwki Wachowiaka. Prawie przeszedł rywala zwodem. Prawie...

74 min Piłka szybko wróciła w pole karne Puszczy. Mamy korner, ale goście są dobrze ustawieni.

73 min Szkoda tej akcji. Papikian wrzucił w pole karne. Dobrze ustawiony Mikołajczak zgrał do nikogo.

72 min Zmiana. Widejko za Bąka.

71 min Znowu w roli głównej Bąk. Skrzydłowy zagrał mocno wzdłuż bramki. Nikt nie zamknął akcji. Jakby włożył nieco mniej siły w podanie, to do piłki doszedłby jeden z jego kolegów.

70 min Głupia strata Papikiana. Kontra gości zakończona niecelnym strzałem Wowczenki.

69 min Szybka akcja Puszczy. Bąk pomylił się o około pół metra.

68 min Rzut wolny z dalszej odległości. Papikian wrzuca w pole karne. Niemczycki wychodzi z bramki i pewnie łapie piłkę.

67 min Janukiewicz wychodzi z bramki. Mija się z piłką. Na szczęście bez konsekwencji. Po chwili kolejna akcja Puszczy. Uderzenie gracza z Niepołomic zablokowane.

65 min Miejscowi mają przewagę, ale zmiany wyniku jak nie było tak nie ma. Puszcza traci mało goli w tym sezonie. Widać, że nie jest to przypadek.

63 min Seria strzałów Chojniczanki. Goście świetnie blokują uderzenia miejscowych.

62 min Zmiana w Puszczy. Wowczenko za Embalo.

61 min Dwa rzuty rożne z rzędu dla MKS-u. Po tym drugim na piłkę nabiegał Drozdowicz, który jednak chybił.

60 min Kolejna wrzutka. Drozdowicz opanował piłkę, ale wybił mu ją w ostatniej chwili Mikołajczyk.

59 min Paprzycki z dystansu. Celnie, ale za lekko.

58 min Teraz dobra akcja Chojniczanki. Mudra do Wachowiaka. Ten miał dużo miejsca. Wystawił piłkę Wolskiemu, którego uderzenie wybił obrońca. Gdyby nie on byłoby 1:1.

56 min Karny??? Nie!!! Papikian przewrócony przez bramkarza. Sędzia nie reaguje. Jeszcze Mikołajczak uderzył, a Mikołajczyk wybił z pustej bramki.

55 min W rzutach rożnych 5:4 dla Puszczy. W golach 1:0...

54 min Za mocna centra w pole karne. Piłka przeleciała wysoko nad głową Mikołajczaka. Od bramki Niemczycki.

52 min Chwila przerwy. Na boisku leży jeden z graczy Puszczy. W jakim ustawieniu gra Chojniczanka po zmianach? Drozdowicz jest tuż za Mikołajczakiem. Wachowiak na lewym, a Papikian na prawym skrzydle.

50 min Teraz było groźnie pod bramką Puszczy. Seria strzałów i wybić to bramkarza, to obrońców. Gospodarze blisko wyrównania.

48 min Groźna akcja gości. Uderzenie z ostrego kąta. Obok słupka.

46 min Dwie zmiany w Chojniczance. Wchodzą Wachowiak i Drozdowicz. Zeszli Podgórski i Letniowski.

45+2 min Przerwa.

45 min Kartka dla Serafina. Sędzia doliczył dwie minuty.

42 min Znowu groźnie goście. Strzał z dystansu. Na szczęście obok bramki.

39 min Mamy rzut wolny. Dobry strzał Wolskiego. Korner.

38 min Bramka dla Puszczy. Żytek.

37 min Faul Letniowskiego w ataku. Za wysoko podniesiona noga.

35 min Teraz centra w pole bramkowe Chojniczanki. Było groźnie. Puszcza ma kolejny korner.

34 min Teraz dobre wejście Wolskiego. Pomocnik dobrze zagrał wzdłuż bramki. Nikt jednak nie zamknął akcji. Papikian próbował jeszcze poprawić z drugiej strony. Mikołajczak został jednak przyblokowany.

33 min "Gramy u siebie, a nie na wyjeździe". Trybuny tracą cierpliwość.

33 min Celny strzał Puszczy. Piłka leciała jednak prosto w Janukiewicza.

30 min Kartka dla Obrocnika za faul.

28 min Krótka przerwa na wodę. Natomiast spiker ogłosił, że w przerwie konkurs strzałów w poprzeczkę dla kibiców. Może wtedy doczekamy się celnego uderzenia na bramkę???

27 min Najpierw przewrócił się jeden zawodnik Chojniczanki. Potem drugi. Następnie na murawę padł gracz Puszczy i sędzia odgwizdał rzut wolny dla gości. W ogóle więcej walki w tym spotkaniu niż fajerwerków.

24 min Spotkanie wyrównało się. Celnych uderzeń jak na lekarstwo. W sumie to w ogóle ich nie ma.

22 min Uderzenie Mikołajczaka z powietrza. Obok słupka.

21 min Szybka kontra gości, ale tym razem MKS nie daje się zaskoczyć.

21 min Dobra wrzutka. Zamieszanie. Puszcza wybija.

20 min Faul na Papikianie z boku boiska. Będzie okazja do wrzutki w pole karne.

20 min Pierwsze oznaki niezadowolenia z trybun. "Grajcie coś. Biegać".

19 min Chcielibyśmy napisać coś optymistycznego o grze Chojniczanki, ale nie mamy za bardzo co.

18 min Dwa rzuty rożne dla gości. Dobre wrzutki z którymi poradzili sobie obrońcy.

14 min Daleki wyrzut Paprzyckiego z autu. Piłka trafia do Papikiana. Ormianin uderza z woleja nad bramką.

12 min Goście wysokim pressingiem uniemożliwiają rozegranie akcji Chojniczance. Gospodarze nadal w głębokiej defensywie.

9 min Chojniczanka bez ani jednej akcji ofensywnej.

7 min "Nie poddawaj się. Zawsze walcz do końca" - taka pieśń płynie z sektora C. Na boisku wieje nudą. Puszcza rozgrywa piłkę w okolicach środka boiska.

5 min Chojniczanka w eksperymentalnym ustawieniu. Paprzycki na obronie, Letniowski debiutant na środku pomocy.

3 min Spokojny początek. Puszcza prowadzi grę.

1 min Gramy! Początek z małym opóźnieniem.

Godz. 17.28 Znamy składy obu ekip. Piękna, słoneczna pogoda w Chojnicach. Liczymy na dobry mecz.

Godz. 8.00 Witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice. Początek o godz. 18.00.