Bramki: 1:0 - Wolski (32.), 1:1 - Kristo (47.)

Chojniczanka: Janukiewicz - Mudra, Wołąkiewicz, Michalski, Sylwestrzak - Wolski, Paprzycki (85. Zawistowski) - Papikian, Drozdowicz (87. Żukowski), Wachowiak (72. Rajch) - Mikołajczak.

Ławka: Witan - Bartosiak, Podgórski, Zawistowski, Trochim, Conejo, Kuzimski, Rajch, Żukowski.

GKS Tychy: Jałocha - Sołowiej, Biernat, Mańka, J. Piątek, Grzeszczyk (c), Kristo, Steblecki (75. Moneta), Szeliga, Piątkowski (81. Kasprzyk), K. Piątek.

Ławka: Odyjewski - Kasprzyk, Moneta, J. Biegański, A. Biegański, Kallaste, Szumilas.

Sędzia: Kiełczewski (Białystok).

Żółte kartki: Sylwestrzak, Wolski (Chojniczanka) - Sołowiej, Steblecki, Szeliga (GKS)

90+4 min Koniec.

90 min Sędzia doliczył trzy minuty.

90 min Kartka dla Wolskiego.

89 min Jałocha ratuje gości! MKS przeprowadził nawałnicę na bramkę, ale piłka do niej nie wpadła.

87 min Kolejny debiut. Żukowski za Drozdowicza.

86 min Mikołajczak przewraca się w polu karnym. Nie ma mowy o jedenastce.

85 min Zmiana. Zawistowski za Paprzyckiego.

83 min Szybka akcja gości na skrzydle zakończona niecelnym uderzeniem.

81 min Zmiana. Kasprzyk za Piątkowskiego.

77 min Faul Mikołajczaka w ataku.

75 min Kolejna zmiana. Moneta za Stebleckiego.

72 min Zmiana. Wachowiak schodzi. Rajch wchodzi. Mamy debiut.

71 min Kiepski strzał Grzeszczyka. Do dopingu włączyła się trybuna prosta.

68 min Zmiana. Biegański za Kacpra Piątka.

68 min Szybka akcja gości. Uderzenie obok bramki.

67 min Kartka dla Szeligi.

67 min Dobra centra Paprzyckiego. Strzał Drozdowicza. Broni Jałocha.

63 min Kolejna próba Papikiana. Obok...

58 min Teraz Papikian. Także spudłował.

56 min Bardzo niecelna próba Michalskiego.

52 min Jakub Piątek z dystansu. Bardzo niecelnie.

50 min Ładna akcja Papikiana. Dobra wrzutka, ale zabrakło zamknięcia. Od autu bocznego goście.

49 min Szybka akcja gości. Znowu było groźnie. Piłka wybita na aut.

49 min Korner dla MKS-u, ale bez strzału.

48 min Chojniczanka nie zdążyła nawet wejść na połowę przeciwnika... Fatalny początek II połowy.

47 min Niestety, remis. Piękny strzał Kristo z woleja w samo okienko. Wszystko zaczyna się od początku.

46 min Od razu groźna akcja gości. Michalski w ostatniej chwili wybił piłkę głową na rzut rożny.

46 min Gramy! Bez zmian w obu ekipach.

45+2 min Przerwa. Wracamy za 15 minut.

45+1 min Dobra okazja Papikiana! Broni Jałocha.

45 min Sędzia dolicza dwie minuty.

44 min Faul w ataku gospodarzy. Długie wybicie Jałochy.

42 min Niecelny strzał Drozdowicza.

41 min Mikołajczak na spalonym. Minimalnym.

40 min Kartka dla Stebleckiego.

37 min Wolny dla gości. Zagrożenie oddalone.

36 min Teraz kiepska próba podania Papikiana.

35 min Ależ bomba Paprzyckiego z dystansu. Minimalnie niecelny strzał lewą nogą defensywnego pomocnika.

33 min Celny strzał Wolskiego głową. Jałocha pokonany!!!

32 min GOOOOL!!!

28 min Faul Mikołajczaka w ataku.

27 min Teraz dwie centry Wolskiego. Obie kiepskie.

27 min Strzał Wolskiego. Piłka odbija się od muru. Korner.

26 min Niebezpieczne wejście Sołowieja. Chwila zamieszania. Kartki dla gracza z Tychów oraz Sylwestrzaka za protesty.

23 min Steblecki wysoko nad bramką.

21 min Wątpliwy faul Wolskiego. Chojniczanka byłaby w bardzo dobrej sytuacji gdyby sędzia puścił grę.

19 min Ostatnie fragmenty z przewagą gości.

17 min Strzał głową Piątkowskiego. Za lekki.

14 min Teraz ogromne zamieszanie pod bramką Chojniczanki. Piłka zakręciła się przed linią. Goście protestują. Tarasiewicz już macha rękoma.

12 min Szybkie wznowienie gry z rzutu wolnego. Papikian nie zdążył dojść do piłki.

11 min Dwa dalekie wyrzuty z autu Paprzyckiego. Bez większego zagrożenia pod bramką Jałochy.

8 min Wolski za długo zwlekał ze strzałem i został zablokowany.

5 min Strzał głową Mikołajczaka. Poprzeczka! Jednak sędzia liniowy pokazuje spalonego...

2 min Dwa faule w środku boiska z jednej i drugiej strony.

1 min Gramy.

Godz. 19.30 Za nami już jedno ligowe spotkanie. Stomil przegrał 1:3 u siebie z Zagłębiem Sosnowiec.

Godz. 19.25 Wiemy także w jakim zestawieniu wyjdzie na boisko GKS. Na murawie trwa rozgrzewka. Mecz poprowadzi Konrad Kiełczewski.

Godz. 19.00 Znamy już skład Chojniczanki. Na ławce dwóch nowych młodych graczy - Rajch i Żukowski.

Godz. 13.30 Witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu 7. kolejki Fortuny I ligi Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy. Początek o godz. 20.00.