Fortuna I liga. Chojniczanka - Stomil Olsztyn (RELACJA NA ŻYWO)

09:48, 07.09.2019 | M.S.

Stadion Miejski w Chojnicach, sobota, godz. 14.45

CHOJNICZANKA - STOMIL 1:3 (1:1)

Bramki: 1:0 - Wachowiak (12.), 1:1 - Lech (29.), 1:2 - Siemaszko (70.), 1:3 - Skrzecz (90+3.)

Chojniczanka: Janukiewicz - Mudra, Wołąkiewicz (c), Michalski, Sylwestrzak, Papikian, Obrocnik, Wolski (82. Conejo), Wachowiak (68. Żukowski), Drozdowicz, Mikołajczak (56. Kuzimski).

Ławka: Witan - Bartosiak, Zawistowski, Paprzycki, Trochim, Conejo, Żukowski, Kuzimski, Rajch.

Stomil: Skiba - Kubań, Lech (76. W. Gancarczyk), Niedziela (46. Skrzecz), Sobczak, Siemaszko (87. M. Gancarczyk), Bucholc (c), Pałaszewski, Hajda, Tarasenko, Biedrzycki.

Ławka: Leszczyński - Głowacki, M. Gancarczyk, Kowalski, Tecław, Landowski, Skrzecz, Cetnarski, W. Gancarczyk.

Sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).

Żółte kartki: Mikołajczak, Sylwestrzak, Obrocnik (Chojniczanka) - Niedziela, Pałaszewski (Stomil).

90+4 min Koniec. Przegrywamy 1:3 ze Stomilem.

90+3 min Skrzecz i 3:1. Wyrok zapadł. Trzy punkty jadą do Chojnic.

90 min Sędzia dolicza cztery minuty.

87 min Zmiana. Zszedł strzelec gola Siemaszko. Za niego Mateusz Gancarczyk.

85 min Kartka dla Obrocnika.

84 min Akcja rezerwowych. Conejo do Żukowskiego. Strzał tego drugiego i mamy korner.

82 min Zmiana w Chojniczance. Conejo za Wolskiego.

76 min Zmiana w Stomilu. Waldemar Gancarczyk za Lecha.

73 min Kolejny róg po akcji Papikiana.

72 min Dobre wejście Żukowskiego. Mocny strzał w krótki róg. Broni Skiba. Korner.

70 min No i przegrywamy. Piękny strzał Siemaszki prawą nogą w samo okienko. Janukiewicz bez szans.

69 min Niecelny strzał Siemaszki. Bardzo niecelny.

68 min Zmiana. Żukowski za Wachowiaka.

62 min Tempo spotkania nieco siadło.

58 min Dwie bardzo dobre okazje Drozdowicza! Najpierw strzał napastnika instynktownie obronił Skiba. Chwilę później ładnym zwodem minął obrońcę, ale huknął nad poprzeczką.

56 min Zmiana w MKS-ie. Kuzimski za Mikołajczaka, który jest już ponad 700 minut bez gola w I lidze.

55 min Dwa strzały niecelne gości. Sobczak i Hajda.

53 min Znowu Lech. Tym razem bardzo niecelne uderzenie pomocnika Stomilu.

52 min Lech szarżował w polu karnym. Nie dał rady dojść do piłki.

49 min Janukiewicz końcówkami palców wybija piłkę na rzut rożny.

48 min Kartka dla Sylwestrzaka, który faulował uciekającego mu Skrzecza.

47 min Trzech piłkarzy MKS-u zderzyło się w polu karnym rywala.

46 min Gramy! Jedna zmiana w Stomilu. Skrzecz za Niedzielę.

45+1 min Przerwa.

41 min Kiepska wrzutka. Od bramki Skiba.

40 min Kartka dla Pałaszewskiego. Chojniczanka ma rzut wolny.

38 min W sektorze gości pojawili się fani Stomilu.

35 min Mikołajczak i Wachowiak nie dali rady zamknąć akcji. Mamy jednak róg.

34 min Wejście Sylwestrzaka. Wrzutka. Łapie Skiba.

29 min Remis. Celna główka Lecha.

26 min Niecelne strzały Mudry i Wachowiaka z dystansu.

20 min Ależ było groźnie. Janukiewicz ratuje MKS na linii bramkowej.

17 min Piłka ląduje w bramce Chojniczanki. Nie ma jednak gola. Spalony.

16 min Kartka dla Niedzieli.

13 min Indywidualna akcja Papikiana zakończona golem młodego Wachowiaka. Świetny początek gospodarzy!

12 min GOOOL!!! Wachowiak!!!

10 min Kartka dla Mikołajczaka.

9 min Rywale zatrzymują szarżującego Obrocnika.

8 min Teraz głupia strata na połowie rywala. Stomil nie korzysta z prezentu.

5 min Teraz strzał z dystansu. Nad poprzeczką bramki Chojniczanki.

3 min Groźna sytuacja pod bramką gospodarzy. Janukiewicz wychodzi poza pole bramkowe.

1 min Gramy.

Godz. 14.32 Trener Petrik zdecydował się na jedną zmianę. Do składu po pauzie kartkowej wrócił Obrocnik, który wskoczył za Paprzyckiego. Na ławce nie ma chorych lub kontuzjowanych Surdykowskiego, Zitki, Przybeckiego i Pietruszki.

Godz. 14.27 Jesteśmy już na stadionie przy Mickiewicza 12. Na murawie trwa rozgrzewka. Natomiast nad Chojnicami niebo płacze. Szykuje nam się mokre granie.

Godz. 9.45 Witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu 8. kolejki Fortuny I ligi Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn. Początek o godz. 14.45.