Fortuna I liga. Chojniczanka poległa z ostatnią drużyną (GALERIA)

19:48, 05.10.2019 | M.S.

Nie udało się Chojniczance zdobyć trzech punktów w drugim spotkaniu z rzędu. MKS przegrał 1:2 u siebie z ostatnią w tabeli Odrą Opole. Dla gości było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Gospodarze fatalnie rozpoczęli. W trzecim miejscu z rzędu (łącznie z pucharem) sędzia podyktował rzut karny przeciwko chojniczanom po zagraniu ręką. Do piłki podszedł Szymon Skrzypczak i pokonał Andrzeja Witana. Po 34. minutach było już 0:2 po trafieniu Miłosza Trojaka po wrzutce z rzutu rożnego. MKS miał dwie ciekawe sytuacje, ale uderzenia Mateusza Kuzimskiego i Michala Obrocnika wybronił Kacper Rosa.

Druga połowa rozpoczęła się dobrze dla chojniczan. Kuzimski huknął z woleja w samo okienko. Odra jednak nie cofnęła się za głęboko. Trzymała Chojniczankę na dystans. Gospodarze atakowali, ale nie dało to chociażby jednego punktu w starciu z "czerwoną latarnią" rozgrywek.