Bramki: 1:0 - Ilków-Gołąb (42. - rzut karny)

Chrobry: Szromnik - Ilków-Gołąb, Praznkovsky, Stolc, Góra, Kozak, Drewniak, Mandrysz, Ziemann, Benedyczak, Lebedyński.

Ławka: Abramowicz - Michalec, Ratajczak, Artigas, Diduszko, Pawlik, Kubica, Piotrowski, Kowalczyk.

Chojniczanka: Witan - Obrocnik, Bartosiak, Wołąkiewicz (c) (25. Żitko), Sylwestrzak - Wolski, Paprzycki - Drozdowicz (82. Mikołajczak), Conejo (67. Surdykowski), Papikian - Kuzimski.

Ławka: Janukiewicz - Żitko, Podgórski, Michalski, Żukowski, Rajch, Mikołajczak, Surdykowski.

Sędzia: Tomasz Wajda.

Żółte kartki: Ilków-Gołąb (Chrobry) - Papikian, Kuzimski (Chojniczanka).

90+5 min Koniec meczu Chojniczanka przegrała z przedostatnim Chrobrym.

90 min Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

86 min Kontra gospodarzy. To powinno być 2:0. Piotrowski przegrywa jednak pojedynek sam na sam z Witanem!

85 min Korner dla Chojniczanki. Jedna z ostatnich szans...

82 min Zmiana ostatniej szansy. Mikołajczak za Drozdowicza.

79 min Coraz mniej czasu zostało gościom na uratowanie chociażby punktu. Trenerzy mają jeszcze jedną zmianę w zanadrzu.

67 min Zmiana. Surdykowski za Conejo.

63 min Centra Wolskiego. Sylwestrzak głową obok bramki.

63 min Akcja pod bramką gospodarzy. Tylko korner dla MKS-u.

61 min Nadal 1:0 dla Chrobrego. Chojniczanka ma niecałe pół godziny na zmianę wyniku.

59 min Czwarty korner dla gospodarzy. W rzutach rożnych 4:2 dla głogowian.

58 min Teraz dobra akcja Chrobrego. W ostatniej chwili interweniował Żitko. Mogło być 2:0...

56 min Kartka dla Papikiana za próbę wymuszenia karnego.

53 min Trzeci korner dla Chrobrego po akcji Kozaka.

52 min Petrik senior ma na ławce m.in. Żukowskiego, Mikołajczaka i Surdykowskiego. Za chwilę powinniśmy zobaczyć jednego z nich na boisku.

49 min Drugi korner dla Chojniczanki.

48 min Witan zatrudniony już na początku II połowy. Bramkarz MKS-u obronił strzał Ziemanna z dystansu.

46 min Początek II połowy w Głogowie.

Info. Na innych boiskach: Wigry - Odra 1:0, Puszcza - Tychy 2:0.

45+3 min Koniec I połowy. Chojniczanka przegrywa 0:1 po rzucie karnym z końcówki pierwszych 45 minut.

45+1 min Strzał Wolskiego prosto w Szromnika.

45 min Rozpoczął się doliczony czas I połowy.

43 min Pierwszy celny strzał Chrobrego...

42 min Gol. Gospodarze prowadzą. Ilków-Gołąb od słupka.

41 min Karny dla Chrobrego.

41 min Drugi korner dla gospodarzy.

40 min Pięć minut do końca I połowy. Nadal bez goli, choć goście byli bardzo blisko objęcia prowadzenia.

38 min Teraz centra Papikiana. Próbował Kuzimski... Pudło.

36 min Aktywny dzisiaj Papikian zdecydował się na solową akcję w swoim stylu. Minął jednego, drugiego rywala. Uderzył niestety niecelnie.

34 min AJJJJ!!! To powinno być 1:0 dla Chojniczanki!!! Dwie poprzeczki w jednej akcji. Najpierw Papikian, a sekundę później Wolski.

34 min Kartka dla zawodnika z Głogowa za faul.

33 min Pierwszy rzut rożny dla MKS-u.

33 min Niecelny strzał Benedyczaka.

32 min Chrobry i Chojniczanka mają już po trzy niecelne strzały.

30 min Pół godziny za nami. Bez goli w Głogowie. Z przyczyn technicznych podajemy Państwu najważniejsze informacje ze spotkania.

25 min Kontuzja Wołąkiewicza. Na boisku pojawia się Żitko.

24 min Padły już gole w Suwałkach i Niepołomicach. Czekamy na trafienie w Głogowie. Najlepiej autorstwa Chojniczanki.

21 min Pierwszy, celny strzał na bramkę Chrobrego. Broni Szromnik.

20 min Akcja Conejo-Papikian. Piłka trafia do Drozdowicza, który spudłował.

18 min Dzisiaj w Głogowie oglądamy starcie dwóch najgorszych defensyw w I lidze. Chrobry i Chojniczanka straciły po 23 gole. Czyli pewnie skończy się 0:0...

16 min Chojniczanka wytrzymała kwadrans bez straty gola. To dobry znak. W ostatnich czterech meczach traciła minimum jednego gola w pierwszych 15 minutach

13 min Pierwszy rzut rożny dla Chrobrego.

11 min Oba zespoły mają już po jednym, niecelnym strzale. Tymczasem w Suwałkach już 1:0 dla Wigier w starciu z ostatnią Odrą. To ważny mecz dla układu w dole tabeli.

7 min Dobra okazja Chojniczanki. Uderzenie Conejo i piłka przeleciała obok słupka.

6 min W Głogowie około 17 stopni, chociaż już powoli robi się chłodniej. Początek spokojny z obu stron.

5 min Na stadionie niewielu kibiców. Możemy śmiało napisać, że to będzie pojedynek klubów z jedną z niższych frekwencji w całej I lidze.

3 min Chojniczanka cała na biało. Gospodarze w pomarańczowych koszulkach i czarnych spodenkach.

1 min Gramy! Pierwszy gwizdek na stadionie w Głogowie.

Godz. 17.45 Skład Chrobrego: Szromnik - Ilków-Gołąb, Praznkovsky, Stolc, Góra, Kozak, Drewniak, Mandrysz, Zieman, Benedyczak, Lebedyński.

Godz. 17.42 W dzisiejszym meczu za kartki pauzują Mudra i Wachowiak. Trenerzy z Czech mają na ławce Janukiewicza, Żitkę, Podgórskiego, Michalskiego, Żukowskiego, Rajcha, Mikołajczaka i Surdykowskiego.

Godz. 17.40. Za 20 minut początek spotkania. Na murawie trwa rozgrzewka. Skład Chojniczanki: Witan - Obrocnik, Bartosiak, Wołąkiewicz (c), Sylwestrzak - Wolski, Paprzycki - Drozdowicz, Conejo, Papikian - Kuzimski.

Godz. 10.50 Zapraszamy na relację z meczu Chrobry - Chojniczanka. Początek o godz. 18.00.