Fortuna I liga. Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka (RELACJA LIVE)

11:49, 26.10.2019 | M.S.

Stadion Ludowy w Sosnowcu, sobota, godz. 18.00

ZAGŁĘBIE - CHOJNICZANKA 3:3 (1:2)

Bramki: 0:1 - Kuzimski (6), 1:1 - Piasecki (12 - karny), 1:2 - Kuzimski (27 - karny), 2:2 - Szwed (54), 2:3 - Michalski (59), 3:3 - Pawłowski (78).

Zagłębie: Perdijić (8. Stępniowski) - Nawotka, Polczak, Krachunov (46. Seedorf), Grzelak, Małecki, Mularczyk, Hołota, Pawłowski (k), Szwed, Piasecki (46. Biłeńkyj).

Ławka: Stępniowski - Babiarz, Biłeńkyj, Karbowy, Radkowski, Seedorf, Kieca, Stewart, Sych.

Chojniczanka: Witan - Mudra, Sylwestrzak (k), Michalski, Obrocnik - Paprzycki, Wolski - Żukowski, Conejo (72. Surdykowski), Drozdowicz (71. Podgórski) - Kuzimski.

Ławka: Janukiewicz - Żitko, Surdykowski, Mikołajczak, Podgórski, Bartosiak, Rajch.

Sędzia: Złotnicki (Lublin)

Żółte kartki: Szwed, Seedorf (Zagłębie) - Mudra, Conejo, Żukowski, Michalski (Chojniczanka).

90+4 min Koniec spotkania. Remis w Sosnowcu po emocjonującym spotkaniu.

90+3 min Ostatnie sekundy...

90 min Sędzia dolicza 4 minuty.

90 min Ósmy korner dla MKS-u. Od bramki gospodarze. Niecelna główka Michalskiego.

89 min Szarżował Rajch.

88 min Szkoda! Pudło Kuzimskiego z ośmiu metrów...

87 min Siódmy korner dla Chojniczanki.

86 min Teraz kilka fauli. Z pewnością sędzia dorzuci z 4-5 minut. Czy tu będą jeszcze jakieś emocje?

84 min Końcówka spotkania. Czy komuś zostały jeszcze jakieś naboje?

83 min Zagłębie oddało już 14 celnych strzałów na bramkę Chojniczanki, która oddała 8 celnych uderzeń.

82 min Kolejne dwie próby Pawłowskiego. Najpierw celna (obronił Witan). Chwilę później uderzył nad poprzeczką.

78 min Zmiana Rajch za Żukowskiego. Mamy także czwartą kartkę dla Michalskiego.

78 min Gospodarze po raz trzeci doprowadzają do remisu. Pawłowski.

77 min Karny dla Zagłębia. To już nie jest śmieszne... Faul Paprzyckiego na Szwedzie.

76 min Dobra interwencja Witana.

75 min Kwadrans do końca. Przed momentem Obrocnik faulował Szweda.

73 min Surdykowski na boisku. Zmienił Conejo.

72 min Zagłębie musi coraz bardziej ryzykować. Chojniczanka czeka na kontrę.

72 min Podgórski zablokował strzał Pawłowskiego z wolnego.

71 min Jest roszada. Podgórski za Drozdowicza.

70 min Nadal zero zmian w Chojniczance.

69 min Indywidualna akcja Pawłowskiego. Zejście do środka, strzał. Broni Witan.

67 min Zablokowany strzał. Korner dla gospodarzy. W rożnych 6:6.

66 min Golkiper uratowany. Gramy dalej.

64 min Kuzimski sfaulował poza polem karnym Stępniowskiego. Bramkarz Zagłębia nie podnosi się, a trener Zagłębia nie ma już zmiany.

62 min Aktywny Kuzimski. Najpierw wrzutka, a potem był zatrzymywany przez dwóch rywali.

59 min Gol po rzucie rożnym. Brawo! Zostało pół godziny. Coś tu jeszcze wpadnie.

59 min Michalski trafia do bramki Zagłębia. Czyżby powtórka z Grudziądza i Nowego Sącza i osiem goli?

59 min Jest 3:2!!! Co za mecz!!!

58 min Seedorf blokuje strzał Drozdowicza po wyrzucie piłki z autu.

56 min Dobre, szybkie spotkanie w Sosnowcu. Sporo się dzieje na Stadionie Ludowym.

54 min Szybka akcja gospodarzy i... remis 2:2. Szwed głową pokonuje Witana.

54 min Piąty korner dla Chojniczanki po kolejnym strzale Żukowskiego i obronie Stępniowskiego.

52 min Seedorf ukarany kartką.

51 min Drugi celny strzał gości w II połowie. Próbował Żukowski. Stępniowski na posterunku.

50 min Dudek nie ma już zmian. Petrik ma trzy w zanadrzu.

47 min To mógł być szybki cios MKS-u. Błąd obrony. Żukowski wyłożył piłkę Conejo. Uderzenie Hiszpana broni Stępniowski.

46 min Początek II połowy w Sosnowcu. Dwie zmiany w Zagłębiu - Seedorf za Krachunova i Biłeńkyj za Piaseckiego.

45+3 min Przerwa. Zagłębie - Chojniczanka 1:2.

45+2 min Witan piąstkuje piłkę poza pole karne po wrzutce z wolnego.

45 min Sędzia doliczył trzy minuty.

45 min Mamy trzecią kartkę. Żukowski.

44 min Kartka dla Conejo.

44 min Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry I połowy.

43 min Michalski złapany na spalonym.

41 min Niecałe pięć minut do końca I połowy. Chojniczanka musi to wytrzymać.

39 min Faul Zagłębia w ataku.

39 min Piąty korner dla gospodarzy po centrze Małeckiego i akcji Pawłowskiego.

37 min Kolejne dwa rzuty rożne dla Zagłębia. Obrona MKS-u musi uważać.

36 min Hołota mocno z dystansu. Kolejna parada Witana - jednego z dwóch bohaterów Chojniczanki w I połowie.

35 min W rzutach rożnych 4:2 dla MKS-u. Najważniejsze to, że w golach nadal 2:1.

34 min Uderzenie Kuzimskiego głową po kornerze. Broni Stępniowski.

34 min Cytując klasyka: "Rozkręcili się, chłopcy". Sporo celnych strzałów w I połowie. Pięć po stronie Zagłębia i trzy po stronie Chojniczanki.

32 min Trzecia obrona! Brawo Andrzej! Uderzali kolejno Mularczyk, Hołota i Piasecki.

31 min Witan ratuje MKS i to dwukrotnie. Świetne interwencje golkipera.

30 min Dwa rzuty rożne w odstępie kilkudziesięciu sekund dla Zagłębia.

28 min Drugi gol Kuzimskiego. Wracamy do gry.

28 min GOOOL!!! 2:1 w Sosnowcu!!!

27 min Karny dla Chojniczanki!!!

24 min Brzydszy fragment spotkania. Po obiecującym początku teraz sporo walki. Sędzia często sięga po gwizdek.

22 min Sporo fauli w tej części meczu. Na boisku leżeli kolejno Mudra i Kuzimski.

21 min Chojniczanka idzie na rekord meczów w których sędziowie dyktują karne przeciwko niej. Policzmy - Miedź, pucharowy z Rakowem, GKS Jastrzębie, Odra, Chrobry i Zagłębie.

20 min Niecelna główka Polczaka po dośrodkowaniu Pawłowskiego.

18 min Uderzenie Mularczyka. Broni Witan.

17 min Wrzutka Wolskiego. Piłkę przyjął Paprzycki, któremu zabrał ją Pawłowski.

16 min Drugi korner dla MKS-u.

14 min Groźna centra Pawłowskiego. Tym razem Mudra faulowany.

14 min Mudra ukarany kartką.

13 min Witan był blisko obrony. Wyczuł Piaseckiego, który na raty trafił na 1:1.

12 min Radość nie trwała długo. W Sosnowcu już remis.

11 min Rzut karny dla gospodarzy.

9 min Pierwsza zmiana. Stępniowski za kontuzjowanego Perdijicia.

7 min Będzie zmiana. Perdijić nie może kontynuować gry. Wejdzie 26-letni Stępniowski.

7 min Świetna centra Conejo na piąty metr. Tam czekał Kuzimski, który strzałem głową pokonał Perdijicia.

6 min GOOOOL!!! Chojniczanka prowadzi 1:0 w Sosnowcu.

5 min Kolejna akcja MKS-u. Korner.

4 min Perdijić opatrywany. Chwila przerwy.

3 min Pierwszy niecelny strzał gości na bramkę Zagłębia. Próbował Żukowski.

2 min Chojniczanka na biało. Zagłębie na czerwono. Sędziowie na seledynowo.

1 min Skład Chojniczanki: Witan - Mudra, Sylwestrzak, Michalski, Obrocnik - Paprzycki, Wolski - Żukowski, Conejo, Drozdowicz - Kuzimski.

1 min Gramy! Pierwszy gwizdek w Sosnowcu na Stadionie Ludowym.

Godz. 11.50 Zapraszamy na relację z meczu Zagłębie - Chojniczanka. Początek o godz. 18.00.