Bramki: 1:0 - Kupczak 18, 2:0 - Jakóbowski 35

Warta: Lis - Kiełb, Kieliba (k), Trałka, Grobelny, Jakóbowski (90. Spławski), Ławniczak, Rybicki (80. Gardzielewicz), Kupczak, Janicki (85. A. Laskowski), Jaroch.

Ławka: T. Laskowski - Boczek, Spławski, A. Laskowski, Marciniak, Długosz, Cierpka, Gardzielewicz, Kiklaisz.

Chojniczanka: Witan - Obrocnik (46. Surdykowski), Michalski, Wołąkiewicz, Mudra - Wolski, Paprzycki - Drozdowicz (57. Podgórski), Conejo, Żukowski (88. Rajch) - Kuzimski.

Ławka: Janukiewicz - Żitko, Surdykowski, Mikołajczak, Wachowiak, Podgórski, Bartosiak, Rajch.

Sędzia: Jarzębak (Śląski ZPN).

Żółte kartki: Trałka (Warta) - Obrocnik, Witan, Podgórski, Surdykowski (Chojniczanka).

90+4 min Koniec meczu. Warta wygrywa zasłużenie z Chojniczanką i wraca na fotel lidera. Dziękujemy za uwagę.

90+3 min Michalski głową obok słupka.

90+2 min Jeszcze zmiana w Warcie. Jakóbowski schodzi, Spławski wchodzi.

90 min Sędzia doliczył cztery minuty.

89 min Kartka dla Surdykowskiego.

88 min Zmiana. Rajch za Żukowskiego.

88 min Kartka dla Podgórskiego.

87 min Kontra Warty. Podanie wzdłuż pola bramkowego. Nikt nie kończy akcji.

87 min Kuzimski blisko gola! Dobra główka napastnika. Lis czujny w bramce odbija piłkę.

86 min Faul na Żukowskim przy linii bocznej na środku boiska. Kartka dla Trałki.

85 min Druga zmiana w Warcie. Janicki schodzi (asysta przy golu na 1:0), a wchodzi Adrian Laskowski.

84 min Kartka dla Witana.

83 min Chojniczanka domagała się rzutu karnego po zagraniu ręką. Warta poszła z kontrą. Grobelny był blisko, ale nie trafił w dobrej sytuacji.

80 min Zmiana w Warcie. Schodzi Rybicki, wchodzi Gardzielewicz - były gracz Chojniczanki.

78 min Podgórski trafił mocno piłką jednego z graczy Warty. Przerwa w grze.

77 min Korner dla Warty...

75 min Kiełb zatrzymał Kuzimskiego. Od bramki Lis.

74 min Żukowski z prawego skrzydła. Lis łapie piłkę.

73 min Spiker poinformował, że na meczu jest 1190 osób. Warta kwadrans od powrotu na fotel lidera.

71 min Warta stara się uspokoić sytuację i przeszła do ataku pozycyjnego.

69 min Piłka do Surdykowskiego. Ten przyjmuje na klatkę. Spalony...

68 min Conejo do Żukowskiego. Ten mocno uderza, ale Ławniczak głową blokuje strzał. Korner.

66 min Teraz Chojniczanka zaatakowała. Dwa dobre wejścia Podgórskiego na skrzydle. Zabrakło wykończenia. MKS szuka gola kontaktowego.

63 min Dobra akcja gości. Podgórski wysoko do Surdykowskiego. Ten zgrał piłkę do Kuzimskiego, który huknął wysoko nad poprzeczką.

61 min Faul Trałki. Rzut wolny. Warta radzi sobie z wrzutką, a Mudra podaje prosto do bramkarza.

58 min Zablokowany strzał Grobelnego. Aut na wysokości pola karnego Chojniczanki.

57 min Druga zmiana. Podgórski za Drozdowicza.

56 min Najlepsza okazja dla Chojniczanki w tej połowie. Surdykowski wszedł z piłką w pole karne. Podał do wchodzącego Drozdowicza. Ten uderzył nisko nad ziemią i celnie. Lis był na posterunku. Do futbolówki doszedł Kuzimski, który został powstrzymany.

54 min Jakóbowski do Kiełba. Niecelne uderzenie obrońcy Warty.

53 min Kolejny strzał. Korner dla gospodarzy.

52 min Warta była bliska straty piłki w obronie. W ostatniej chwili naprawiła błąd.

50 min Znowu było gorąco. Witan złapał piłkę w ostatniej chwili.

48 min Conejo odzyskał piłkę. Podał do Żukowskiego, który niedokładnie zacentrował.

47 min Warta ruszyła do przodu. Korner. Było groźnie.

46 min Gramy. Jedna zmiana. Surdykowski za Obrocnika.

45+1 min Przerwa. Warta - Chojniczanka 2:0.

45+1 min Jeszcze korner dla gospodarzy.

45 min Sędzia doliczył minutę.

44 min MKS nadal bez celnego strzału.

43 min Żeby ta połowa już się skończyła. Goście bezsilni. Gospodarze pełna kontrola.

40 min Na stadionie już cała grupa kibiców Chojniczanki. Wszyscy weszli w momencie gdy Warta strzeliła drugą bramkę.

36 min Zablokowany strzał Paprzyckiego. Warta ma pełną kontrolę w I połowie.

35 min To musiało się tak skończyć. Jakóbowski i 2:0.

34 min Ogromna przewaga Warty. Chojniczanka ogranicza się tylko do fauli, wybić i pojedynczych akcji zakończonych niecelnym podaniem.

33 min Znowu było groźnie. Tym razem obrońcy wyszli z opresji.

32 min Świetna okazja dla Warty. Gospodarze zabawili się z Chojniczanką. Zabrakło decyzji o strzale. Po chwili kolejny faul Obrocnika na wysokości pola karnego. Kartka.

30 min Chojniczanka bez celnego strzału.

30 min Kolejna okazja dla Warty. Stały fragment, wrzutka, główka. Praktycznie kopia sytuacji sprzed chwili. Tym razem minimalne pudło.

27 min Teraz dwie akcje gości prawą stroną. Najpierw Mudra zablokowany, a po chwili Żukowski niedokładnie i od bramki Lis.

26 min Aut dla MKS-u. Paprzycki rzuca w pole karne. Żukowski szukał pozycji do strzału, ale został zablokowany.

25 min Akcja Conejo i Obrocnika. Korner dla Chojniczanki. Zła wrzutka Wolskiego.

24 min Teraz przewinienie Drozdowicza. Chojniczanka podjęła walkę, ale za często gra nieprzepisowo.

22 min Obraz gry za bardzo nie uległ zmianie. Warta szuka kolejnego trafienia.

20 min Dobry pressing Kuzimskiego, który o mały włos nie zdobyłby gola przyciskając bramkarza Warty.

19 min Wrzutka, błąd w kryciu, główka i piłka wlatuje do siatki. Kiepski początek MKS-u. Po trafieniu zawodnicy Warty zrobili kołyskę dla bramkarza Adriana Lisa, któremu w tygodniu urodziło się dziecko.

18 min Kupczak... 1:0 dla Warty.

17 min Szarża Rybickiego prawym skrzydłem. Kolejny korner dla poznaniaków.

15 min Kolejny faul Chojniczanki na własnej połowie. Kolejna okazja Warty do wrzutki w pole karne.

14 min Na trybunach pojawiła się grupa kibiców Chojniczanki. MKS ma dzisiaj wsparcie.

13 min Obrońcy zatrzymują Jakóbowskiego na lewej stronie. Przed momentem Warta wywalczyła rzut rożny.

11 min Podobnie jak ostatnio Obrocnik ustawiony jest na prawej obronie, a Mudra na lewej. W środku pomocy Paprzycki z Wolskim. Przed nimi Conejo. Na skrzydłach Drozdowicz i Żukowski. Na ataku Kuzimski.

10 min Na stadionie w Grodzisku ok. 250-300 kibiców. Jest ładna pogoda. Ciepło i nie pada.

9 min Gospodarze długo rozgrywają akcję. Przed momentem Obrocnik stracił piłkę i sfaulował rywala.

7 min Pomocnik gra dalej. Warta przy piłce.

6 min Chwila przerwy. Trałka leży na boisku. Dostał uderzenie w tył głowy.

5 min Teraz Kuzimski na skrzydle. Za mocna wrzutka. Za chwilę Drozdowicz wywalczył pierwszy korner.

4 min Akcja gospodarzy prawą stroną. Strzał. Broni Witan.

2 min Rzut wolny dla Warty. Będzie okazja do wrzutki.

1 min Gramy!!!

Godz. 12.40 Na murawie trwa rozgrzewka. Ładna pogoda dzisiaj w Grodzisku. Za 20 minut zaczynamy.

Godz. 9.40 Witamy i zapraszamy na relację z meczu Warta - Chojniczanka. Początek o godz. 13.00.