Fortuna I liga. MKS wrócił bez punktów z Poznania (GALERIA)

21:02, 03.11.2019 | M.S.

Chojniczanka nie wygrała piątego meczu z rzędu. MKS przegrał 0:2 z Wartą. Poznaniacy dzięki zwycięstwo awansowali na pozycję lidera Fortuny I ligi. Natomiast zespół Josefa Petrika został w strefie spadkowej.

Wynik został ustalony do przerwy. W 18. minucie Warta objęła prowadzenie. Gola zdobył Mateusz Kupczak. W 36. minucie drugą bramkę dla gospodarzy strzelił Michał Jakóbowski. Chojniczanka nie oddała celnego strzału przed przerwą. Goście próbowali zmniejszyć straty w drugiej połowie. Adrian Lis był czujny i nie dał się pokonać.

"Zieloni" wykorzystali potknięcie Radomiaka i wrócili na fotel lidera. Zawodnicy Piotra Tworka mają na koncie 31 punktów. Chojniczanka zgromadziła do tej pory 16 oczek. Na finiszu rundy jesiennej jest w strefie spadkowej.