Chojniczanka: Witan - Sylwestrzak, Wołąkiewicz (c), Michalski, Paprzycki - Wachowiak (59. Żukowski), Zawistowski (82. Conejo), Wolski, Drozdowicz (59. Surdykowski) - Mikołajczak, Kuzimski.

Ławka:  Janukiewicz - Bartosiak, Żitko, Mudra, Podgórski, Obrocnik, Żukowski, Conejo, Surdykowski.

Stal: Primel - Żyro, Urbańczyk, Prokić (87. Paluchowski), Mak (88. Lisowski), Stasik, Solijć (73. Bielak), Nowak, Tomasiewicz, Bodzioch, Getinger (c).

Ławka: Kiełpin - Olszewski, Seweryn, Janoszka, Paluchowski, Bielak, Lisowski.

Sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk).

Żółte kartki: Solijć, Getinger, Tomasiewicz (Stal).

90+3 min Koniec. Chojniczanka - Stal 0:2.

90 min Sędzia dolicza trzy minuty.

88 min Dwie zmiany w Stali. Wszedł Paluchowski za Prokicia i przed momentem Lisowski za Maka.

86 min No i po meczu. Po raz drugi Mak. Dobre, płaskie uderzenie z 16 metrów.

85 min Wolski z dystansu. Mocno i niecelnie.

84 min Piłka w bramce Chojniczanki. Nie ma jednak gola dla Miedzi. Spalony.

82 min Hiszpan wszedł za Zawistowskiego.

79 min Za moment wejdzie Conejo.

79 min Korner dla Stali po dokładnym rozegraniu piłki przez defensywę MKS-u.

77 min Kartka dla Tomasiewicza.

75 min Nowak miał 200 proc. okazję dla gola. Stal wyszła z kontrą czterech na dwóch. Pomocnik huknął nad poprzeczką.

73 min Zmiana w Stali.

73 min W odpowiedzi Stal. Lekko i niecelnie z ostrego kąta.

72 min Korner dla MKS-u. Mielczanie wybijają daleko.

70 min Chojniczanka próbuje atakować. Jednak czegoś w tych akcjach brakuje. Gospodarze chcą, ale nie wiedzą jak dobrać się do skóry Stali.

68 min Kartka dla Getingera.

65 min Centra Zawistowskiego z wolnego. Główka. Tym razem wysoko nad bramką.

63 min Groźny strzał Prokicia! Broni Witan.

60 min Dobra akcja MKS-u. Centra na bliższy słupek. Główka... Niestety znów obok słupka. Zmiany. Surdykowski za Drozdowicza i Żukowski za Wachowiaka.

56 min Trener Smółka czeka ze zmianami.

52 min AJJJJ!!! Paprzycki huknął zza pola karnego. Piłka zmierzała w okienko. Ostatecznie otarła tylko o boczną siatkę. Szkoda. Świetna decyzja. Zabrakło kilku centymetrów.

48 min Groźne zagranie Maka. Witan z problemami wybija na rzut rożny.

47 min Wyrzut z autu w pole karne Stali. Zamieszanie. Kuzimski nie sięgnął piłki.

46 min Początek drugiej połowy. Bez zmian.

45 min Przerwa. Chojniczanka - Stal 0:1.

42 min Korner dla gości.

40 min Gol dla Stali. Mak z zimną krwią wykorzystuje sytuację sam na sam.

37 min Teraz groźnie Chojniczanka. Najpierw obrońca Stali ofiarnie zablokował strzał Drozdowicza. Po chwili z dystansu przymierzył Sylwestrzak. Niecelnie.

35 min Strata piłki na połowie Stali. Kontra gości i dobry powrót Paprzyckiego.

33 min Dwie dobre interwencje Witana.

30 min Kiks Witana przy wybiciu piłki. Korner.

28 min Wolny dla Stali spod linii bocznej. Okazja do wrzutki.

25 min Kartka dla Solijcia.

21 min Kolejne minuty dla gości, którzy atakują głównie skrzydłami. Tam są szybcy Mak i Tomasiewicz.

19 min Akcja Stali. Rzut różny.

16 min Groźny strzał Wolskiego z dystansu. Primel wybija piłkę końcówkami palców.

15 min Dobry szybki mecz na M12. Oba zespoły nie odstawiają nogi. Przestało nawet padać.

13 min Drugi rzut wolny dla Chojniczanki blisko pola karnego. Niestety nie udaje się zagrozić bramce Stali.

11 min Kolejny raz Witan zmuszony do interwencji.

8 min Witan świetnie broni strzał rywala.

5 min Spokojny początek ze wskazaniem na gospodarzy.

1 min Gramy!!!

Godz. 15.50 Zawodnicy skończyli już rozgrzewkę. Na trybunach garstka kibiców.

Godz. 15.43 Dzisiejszy mecz poprowadzi Dominik Sulikowski z Gdańska. W 17. kolejce I ligi debiut na ławce trenerskiej Chojniczanki zaliczy Zbigniew Smółka, który w środę zastąpił Josefa Petrika.

Godz. 15.40 Za 20 minut początek spotkania. Nad Chojnicach ulewa i nic nie zapowiada, aby w trakcie meczu ooś się zmieniło.

Godz. 10.45 Witamy i zapraszamy na relację z meczu Chojniczanka - Stal. Początek o godz. 16.00.