Bramki: 1:0 - Modelski 57, 2:0 - Danielak 69, 2:1 - Kuzimski 82 - karny,

Podbeskidzie: Polacek - Jaroch, Baszłaj, Osyra, Modelski, Danielak, Sieracki (56. Sopoćko), Figiel, Rakowski (86. Ubbink, 90. Hilbrycht), Sierpina, Roginić.

Ławka:  Leszczyński - Komor, Ubbink, Laskowski, Rzuchowski, Gach, Sopoćko, Hilbrycht, Martin.

Chojniczanka: Janukiewicz - Podgórski, Michalski, Bartosiak, Mudra - Paprzycki, Wolski - Papikian (74. Żukowski), Mikołajczak (56. Drozdowicz), Kuzimski - Surdykowski.

Ławka: Witan - Wołąkiewicz, Sylwestrzak, Wachowiak, Drozdowicz, Żukowski, Conejo.

Sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).

Żółte kartki: Jaroch, Bashlai (Podbeskidzie) - Bartosiak, Podgórski, Mudra (Chojniczanka).

90+6 min Koniec meczu. Podbeskidzie wygrało 2:1.

90+4 min Kartka dla Bashlaia.

89 min Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

87 min Czy Chojniczanka coś jeszcze trafi pod Klimczokiem?

86 min Zmiana w Podbeskidziu.

85 min Figiel trafia w słupek! Chojniczanka miała sporo szczęścia.

83 min Karnego wykorzystał Kuzimski, a wywalczył Surdykowski.

82 min Mamy gola dla Chojniczanki! Goście walczą o remis!

78 min Rzut wolny dla MKS-u. Niecelny strzał.

75 min Mecz ogląda ponad cztery tysiące kibiców. MKS ma rzut wolny blisko pola karnego.

74 min Mamy zmianę. Żukowski za Papikiana.

73 min Kibice dopingują rozpędzone Podbeskidzie. Natomiast Chojniczanka chciałaby, aby ten mecz zakończył się już teraz.

72 min Fakty są takie, że Odra prowadzi 2:1 i spycha w tym momencie Chojniczankę na ostatnie miejsce w tabeli. Gorzej być nie może.

70 min Na listę strzelców wpisuje się Danielak. To 10 gol tego pomocnika w tym sezonie.

69 min To musiało się tak skończyć. Podbeskidzie prowadzi już 2:0.

69 min Podbeskidzie po przerwie dominuje. Już siedem strzałów na bramkę gości. Natomiast Chojniczanka wykonała jedno, niecelne uderzenie.

66 min Figiel z dystansu. Niecelnie.

65 min Kartka dla Mudry.

64 min Podbeskidzie jest wirtualnym liderem I ligi. Bielszczanie nie zwalniają tempa i szukają drugiego gola.

61 min Zarysowała się przewaga Podbeskidzia. Teraz próba Roginicia.

60 min Druga kartka dla Chojniczanki.

59 min Trzeci korner dla gospodarzy po solowej akcji Danielaka.

57 min Mocny strzał Modelskiego i Janukiewicz wyjmuje piłkę z siatki.

57 min Niestety, 1:0 dla miejscowych.

56 min Mamy zmianę. Drozdowicz za Mikołajczaka.

53 min Sieracki przed szansą. Pudło.

52 min Pierwsza kartka w Bielsko-Białej. Ukarany Bartosiak.

50 min Korner dla miejscowych.

49 min Gospodarze podkręcili tempo. Szybciej rozgrywają piłkę. Z pewnością sporo uwag do zespołu miał oglądający mecz z trybun Krzysztof Brede.

47 min Bez zmian w obu jedenastkach.

46 min Rozpoczęła się II połowa.

45+3 min Przerwa. Bez goli pod Klimczokiem.

45 min Sieracki z dystansu. Mocno i niecelnie.

44 min Podbeskidzie z przewagą w posiadaniu piłki, ale to Chojniczanka miała lepsze okazje na gola w Bielsko-Białej.

42 min Znowu goście przed szansą! Mikołajczak odnalazł się w polu karnym, ale uderzył prosto w bramkarza. Szkoda. Mogliśmy mieć bramkę do szatni.

41 min Jest i czwarty rzut rożny.

40 min Trzeci korner dla Chojniczanki.

38 min Błąd Polacka, który za daleko wyszedł z bramki. Chojniczanka nie wykorzystała gapiostwa bramkarza.

36 min Mikołajczak upada w polu karnym. Sędzia niewzruszony.

35 min Danielak! Tym razem kiepska próba.

34 min Chojniczanka skupiona na defensywie. Goście liczą na szybką kontrę lub stały fragment.

31 min Wejście Papikiana. Mamy rzut rożny.

30 min Nadal bez bramek w Bielsko-Białej.

27 min Statystyka strzałów: celne 1-0, niecelne 3-2.

25 min Indywidualna akcja Danielaka, który ze swobodą minął rywala. Piłka po jego strzale minęła bramkę w bliskiej odległości.

23 min Uderzenie Roginicia głową. Niecelne.

22 min Korner dla Podbeskidzia.

20 min Bartosiak mógł wpisać się na listę strzelców! Świetna okazja zmarnowana przez środkowego obrońcę.

18 min Chojniczanka jest czujna w obronie. Podbeskidzie ma problem ze stworzeniem sobie okazji w ataku pozycyjnym.

15 min Pierwszy korner dla MKS-u po próbie wyjścia z kontrą.

14 min Chojniczanka miała stały fragment na 30 metrów od bramki gospodarzy. Polacek złapał piłkę.

10 min Bez bramek w Bielsko-Białej. Delikatna przewaga Podbeskidzia.

7 min Teraz Rakowski z dystansu. Panu Bogu w okno.

6 min Teraz w akcji Podbeskidzie. Janukiewicz ma już za sobą pierwszy kontakt z piłką po mocnym strzale Danielaka.

5 min Pierwsze uderzenie na bielską bramkę. Niecelne.

4 min Chojniczanka podeszła wysoko pod rywala. Pressing gości na połowie miejscowych.

2 min Natomiast bielscy kibice nie dali rady zasłonić napisu Bielsko-Biała na stadionie.

2 min Gospodarze w białych koszulkach i czerwonych spodenkach. Goście w tradycyjnych żółto-czerwonych strojach.

1 min Gramy! Właśnie rozpoczął się przedostatni mecz o punkty w tym roku Chojniczanki.

Godz. 17.55 Za pięć minut początek spotkania. Czekamy na wyjście zawodników z szatni.

Godz. 17.42 Zdecydowanym faworytem dzisiejszego starcia jest Podbeskidzie. Gospodarze zajmują drugie miejsce. Mają tyle samo punktów co lider Warta Poznań. "Górale" uzbierali 34 oczka. Natomiast Chojniczanka nie wygrała już od dwóch miesięcy i stoczyła się do strefy spadkowej. MKS zajmuje 17. miejsce i ma 16 punktów na koncie.

Godz. 17.40 Ważną informacją jest nieobecność trenera Krzysztofa Bredego na ławce Podbeskidzia. Szkoleniowiec otrzymał dwa mecze kary od komisji dyscyplinarnej. Gospodarzy poprowadzi jego asystent Hubert Kościukiewicz. Obaj dwa sezony temu pracowali w Chojnicach.

Godz. 17.38 Na ławce: Leszczyński - Komor, Ubbink, Laskowski, Rzuchowski, Gach, Sopoćko, Hilbrycht, Martin.

Godz. 17.37 Skład Podbeskidzia: Polacek - Jaroch, Baszłaj, Osyra, Modelski, Danielak, Sieracki, Figiel, Rakowski, Sierpina, Roginić.

Godz. 17.35 Na ławce: Witan - Wołąkiewicz, Sylwestrzak, Wachowiak, Drozdowicz, Żukowski, Conejo

Godz. 17.30 Skład Chojniczanki: Janukiewicz - Podgórski, Michalski, Bartosiak, Mudra - Paprzycki, Wolski - Papikian, Mikołajczak, Kuzimski - Surdykowski.

Godz. 10.30 Witamy i zapraszamy na relację z meczu Podbeskidzie - Chojniczanka. Początek o godz. 18.00.