Fortuna I liga. Chojniczanka - Olimpia (RELACJA NA ŻYWO)

12:31, 30.11.2019 | M.S.

Stadion Miejski w Chojnicach, sobota, godz. 16.00

CHOJNICZANKA - OLIMPIA 1:3 (1:1)

Bramki: 0:1 - Podgórski 18 (sam), 1:1 - Kuzimski 43, 1:2 - Augusto 58, 1:3 - Augusto 78

Chojniczanka: Janukiewicz - Podgórski, Bartosiak (46. Sacharuk), Michalski (c) - Papikian (69. Żukowski), Wolski, Obrocnik (77. Conejo), Paprzycki, Kuzimski - Surdykowski.

Ławka: Witan - Wołąkiewicz, Sylwestrzak, Sacharuk, Wachowiak, Conejo, Żukowski, Drozdowicz.

Olimpia: Sapela - Monterde (72. Haydary), Kamiński (66. Maloku), Augusto, Ziętarski, Duriska, Handzlik, Ciechanowski, Frelek, Szywacz, Bogusławski.

Ławka: Lewandowski, Haydary, Maloku, Ocenas, Janczukowicz, Tenda, Momo, Nowicki, Van Haaren.

Sędzia: Kuźma (Białystok).

Żółte kartki:

90+3 min Koniec meczu. Przegrywamy 1:3.

90 min Sędzia dolicza 3 minuty.

82 min Ostatnia zmiana w zespole gości. Wchodzi Momo.

81 min Kolejna akcja Haydarego na skrzydle. Podanie do środka. Strzał. Lekko i prosto w bramkarza.

79 min Smutek, rozpacz, żal. Tylko takie odruchy mamy jak to wszystko widzimy. Niech ten rok się już skończy.

77 min Olimpia robi co chce. Już 3:1. Ponownie Augusto.

72 min Na boisko wszedł najlepszy strzelec ligi Haydary.

70 min Teraz było groźnie. Wolski do Kuzimskiego. Ten w pole karne do Surdykowskiego, który został zablokowany. Po chwili centra Podgórskiego, lecz Olimpia sobie z nią radzi.

69 min Mamy zmianę, Żukowski za Papikiana.

68 min Kontra Chojniczanki. Papikian zagrywa z lewego skrzydło. Obrońcy z Grudziądza wyjaśniają sytuację.

66 min Zmiana w Olimpii. Maloku za Kamińskiego.

60 min Godzina gry za nami. Chojniczanka przegrywa i musi atakować co dzisiaj jest niespecjalnie wychodzi. Uderzenia są albo niecelne albo w sam środek bramki.

58 min Niestety, 1:2 w Chojnicach. Augusto.

55 min Dobre wyjście Wolskiego. Prosiło się o podanie do Papikiana...

55 min Olimpia nastawiona na grę z kontry.

52 min Chojniczanka atakuje, ale niewiele z tego wynika.

50 min Strzał Wolskiego w środek bramki.

46 min Jest zmiana. Sacharuk za Bartosiaka.

46 min Gramy!

45 min Przerwa.

43 min Gooool!!! Kuzimski!!!

41 min Jakim cudem to nie wpadło?! Chojniczanka blisko wyrównania.

40 min Jest zimno, smutno i cicho. Co chwilę słychać jedynie pojedyncze okrzyki sfrustrowanych kibiców.

37 min W sektorze gości obecni są kibice Olimpii.

35 min Ależ błąd obrony. Mogło być 0:2.

34 min Było groźnie. Mamy korner.

33 min Wrzutka na Surdykowskiego. Ten jest skutecznie blokowany.

30 min Pół godziny za nami. MKS robi co może, ale to Olimpia prowadzi.

25 min Podgórski tym razem uderzył do właściwej bramki. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

22 min Janukiewicz znowu zatrudniony.

20 min Fatalnie to się zaczęło. Przed momentem uderzał Ziętarski.

18 min Samobójczy gol Podgórskiego. Olimpia prowadzi...

17 min Wolny dla gości. Niebezpieczeństwo zażegnane.

13 min Spokojniejszy fragment. Chojniczanka ma przewagę w posiadaniu piłki.

9 min Teraz Monterde. Bardzo niecelnie.

8 min Faul w narożniku. Wolny dla Chojniczanki.

7 min Obrocnik opatrywany poza boiskiem.

5 min Strzał Kuzimskiego. Obok słupka.

4 min Sporo walki i fauli na początku.

2 min Pierwszy atak gospodarzy. Broni Sapela.

1 min Gramy!!!

Godz. 12.30 Witamy i zapraszamy na relację z meczu Chojniczanka - Olimpia. Początek o godz. 16.00.