Chojniczanka wygrała sparing z Lechią Gdańsk (GALERIA)

11:41, 17.01.2020 | M.S.

Chojniczanka rozegrała pierwszy sparing tej zimy. Podopieczni Zbigniewa Smółki pokonali 3:2 (3:1) ekstraklasową Lechię Gdańsk.

Gole dla MKS-u zdobywali kolejno Jacek Podgórski, Mateusz Kuzimski oraz Bartosz Wolski. Gospodarze jako pierwsi wyszli na prowadzenie. Już w 5. minucie Radosława Janukiewicza pokonał Flávio Paixão. Później trzy gole zdobyli chojniczanie. Na kwadrans przed końcem kontaktową bramkę strzelił Jaroslav Mihalík.

Lechia Gdańsk: (I połowa) 71. Maciej Woźniak - 19. Karol Fila, 55. Filip Dymerski, 23. Mario Maloča, 20. Conrado - 10. Egy Maulana Vikri, 36. Tomasz Makowski, 32. Kacper Urbański, 9. Patryk Lipski, 17. Lukáš Haraslín - 28. Flávio Paixão. (II połowa) 71. Maciej Woźniak - 30. Paweł Żuk, 77. Rafał Kobryń, 35. Daniel Łukasik, 22. Filip Mladenović - 11. Jaroslav Mihalík, 15. Marcel Wszołek, 7. Maciej Gajos, 88. Jakub Kałuziński, 31. Žarko Udovičić - 18. Jakub Arak (65, 79. Kacper Sezonienko).

Chojniczanka Chojnice: (I połowa) 84. Radosław Janukiewicz - 23. Jacek Podgórski, 10. zawodnik testowany, 42. Seweryn Michalski, 18. Krystian Wachowiak - 94. Aghwan Papikjan, 5. Maciej Spychała, 20. Oskar Paprzycki, 68. Bartosz Wolski, 8. Aleksander Jagiełło - 14. Mateusz Kuzimski. (II połowa) 27. Andrzej Witan - 90. Jan Mudra, 4. Matic Žitko, 26. Mateusz Bartosiak (81, 29. Kacper Kasperowicz), 6. Przemysław Pietruszka - 2. Marcin Rajch (81, 95. Kacper Madej), 43. Michal Obročník, 13. Kamil Kurowski, 9. Mateusz Żukowski - 21. Emil Drozdowicz (81, 19. Michał Sacharuk), 11. Janusz Surdykowski.