Sparing na remis. Chojniczanka - Bytovia Bytów 2:2 (GALERIA)

19:17, 31.01.2020 | M.S.

Chojniczanka rozegrała w piątek trzeci sparing tej zimy. MKS spotkał się w Chojnicach z Bytovią Bytów. Mecz zakończył się remisem 2:2 (1:2). Gole dla chojniczan zdobywali Aghwan Papikjan i Janusz Surdykowski.

Żółto-biało-czerwoni wyszli na prowadzenie w 13. minucie. Do siatki po ładnej akcji trafił Aghwan Papikjan. Później inicjatywę przejęła Bytovia, która szybko strzeliła dwa gole. Ich autorem był Karol Czubak. Miejscowi długo nie mogli przebić się przez obronę. Blisko wyrównania był Seweryn Michalski, ale piłka po jego uderzeniu trafiła w słupek. W końcu przełamał się Janusz Surdykowski. Były gracz Bytovii na raty pokonał Bartosza Ryngwelskiego.

W barwach Bytovii oglądaliśmy byłych graczy Chojniczanki - Deleu, Daniela Ferugę i Pawła Zawistowskiego.

Chojniczanka: (I połowa) Janukiewicz - Podgórski, Kasperowicz (30 Bartosiak), Michalski, Wachowiak - Żukowski, Paprzycki, Wolski, Mikołajczak, Papikjan - Kuzimski. (II połowa) Witan - Sacharuk, Bartosiak, Michalski (65 Kasperowicz), Mudra - Drozdowicz, Wędzelewski, Spychała, Trojanowski, Jagiełło - Surdykowski.

Bytovia Bytów: Syldatk (46 Ryngwelski) - Deleu (70 Wolski), Bąk (46 Rutkowski), Maloku (46 Bielawski), Liberacki (80 Szmidke) - Memić (46 Kowalski), Feruga (60 Błaszkowski), Zawistowski, Kwiatkowski (55 Kozakowski) - Czubak (70 Szela), Giel.