Dziewiąta porażka w II lidze. MKS Handball - SMS 26:29 (GALERIA)

15:53, 26.02.2020 | M.S.

MKS Handball dobrze rozpoczął mecz z SMS-em ZPRP Kwidzyn. Czerszczanie długo prowadzili. Goście jeszcze przed przerwą wzięli się do odrabiania strat. Ostatecznie wygrali w hali im. Romana Bruskiego różnicą trzech bramek.

MKS wypracował sobie na początku małą przewagę. Handball miał trzy-cztery gole zapasu nad rywalem. Rywal z Kwidzyna jeszcze w pierwszej połowie zmniejszał dystans. Po pierwszych 30 minutach gospodarze prowadzili 13:12. Na początku drugiej części przyjezdni zdobyli trzy gole z rzędu. Nie oddali już prowadzenia do ostatniego gwizdka sędziego.

Dla MKS-u była to dziewiąta porażka w tym sezonie. Czerszczanie zajmują 7. miejsce z dorobkiem 11 punktów. W najbliższy weekend Handball zagra z wiceliderem MKS-em Brodnica.