Zamknij

Chojniczanka ruszyła do Niepołomic. Co dalej z I ligą?

17:04, 12.03.2020 | M.S.
Skomentuj
REKLAMA

Polski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję w sprawie kontynuacji rozgrywek na szczeblu centralnym. Mecze PKO Ekstraklasy, Fortuna I ligi i II ligi będą się odbywały zgodnie z normalnym trybem bez udziału widzów. W piątek o godz. 18.00 Chojniczanka zagra w Niepołomicach z Puszczą. Spotkanie to będzie można obejrzeć za darmo w serwisie IPLA.

W czwartek odbyło się nadzwyczajne posiedzenie zarządu PZPN. Działacze biorą pod uwagę wszystkie scenariusze. W wypadku, gdyby mecze przez pewien czas nie mogły się odbywać w związku z zarządzeniami organów administracji państwowej, zostanie ustalony nowy terminarz. Dopuszcza się opóźnienie końca rozgrywek o maksymalnie tydzień.

Jeżeli przerwa w rozgrywkach będzie zbyt długa, aby ich dokończenie było możliwe, to jako końcowe tabele w PKO Ekstraklasie, Fortuna I lidze i II lidze zostaną uznane tabele po ostatniej w pełni rozegranej kolejce. Wówczas w Fortuna I lidze i II lidze nie odbędą się baraże o awans do wyższych klas rozgrywkowych, a premiowane awansem bezpośrednim będą trzecie miejsca w tabeli. W tym momencie Chojniczanka zajmuje ostatnie miejsce i jeżeli rozgrywki zakończyłyby się np. po tym weekendzie to spadnie do II ligi.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz