Zamknij

Maciej Polasik nie jest już prezesem Chojniczanki

15:44, 25.05.2020 | M.S.
Skomentuj
REKLAMA

Maciej Polasik po trzynastu latach przestał być prezesem Chojniczanki. Decyzja ta ma związek z niedawnym objęciem przez Macieja Polasika stanowiska dyrektora szpitala w Chojnicach.

Maciej Polasik został prezesem Chojniczanki w lutym 2007 roku. Przez ostatnie 13 lat jego rządów klub wyszedł na prostą. Awansował z V do I ligi. Chojniczanin nie opuszcza całkowicie żółto-biało-czerwonego okrętu. Pozostał jego akcjonariuszem. Nowe władze zostaną wybrane w pierwszej połowie czerwca podczas walnego zgromadzenia.

–To była dla mnie trudna decyzja. Ciałem i duchem cały czas będę z Chojniczanką. Pozostaję także akcjonariuszem klubu. Tu są moje przyjaźnie i będę cały czas wspierał klub tylko, że już w innym charakterze. Dla mnie te 13 lat to była niesamowita przygoda i bardzo dużo emocji. Udało mi się także wyciągnąć wiele nauki z bycia prezesem klubu piłkarskiego. Wydaje mi się, że wizerunek Chojniczanki przez te lata bardziej zyskał niż stracił. Historia to oceni, ale bilans tych trzynastu lat jest dodani. W 2007 roku sam sobie narzuciłem zadanie, a była to misja III ligi dla Chojnic. To był wtedy szczyt marzeń dla kibiców i działaczy. Apetyt jednak rośnie w miarę jedzenia. Mam nadzieję, że Chojniczanka jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa – mówi Maciej Polasik na oficjalnej stronie klubu.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz