Puszcza: Niemczycki - Cikos, Stefanik, Stępień, Bartków, Uwakwe (46. Stawarczyk), Żytek, Eizenchart (69. Żurek), Tomalski, Klec, Radionov.

Ławka: Górski, Czarny, Bąk, Żurek, Orłowski, Nowak, Furtak, Stawarczyk, Sitek.

Chojniczanka: Janukiewicz - Mudra, Klabnik, Michalski, Wachowiak - Zejdler (65. Wolski), Paprzycki (77. Surdykowski) - Papikian, Mikołajczak, Jagiełło - Kuzimski.

Ławka: Witan - Podgórski, Wiktorski, Bartosiak, Wolski, Sacharuk, Ziętarski, Trojanowski, Surdykowski.

Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław).

Żółte kartki: Niemczycki, Stefanik (Puszcza) - Mikołajczak, Wachowiak, Michalski, Surdykowski, Papikian (Chojniczanka).

90+5 min Niestety przegrywamy w Niepołomicach.

90 min Sporo nerwowości w akcjach Chojniczanki. Znowu zabrakło zimnej krwi. Wszystko nerwowo i w pośpiechu. Efekt? Ten sam co chwilę prędzej czyli strata.

86 min Kolejny raz sędzia przerywa grę gwizdkiem. Faul gości. Ogromne pretensje z ławki chojnickiej.

84 min Teraz blisko Chojniczanka! Jednak nic z tego. Po akcji na boisku leży gracz Puszczy. Przerwa.

83 min Dwie kartki dla chojniczan. Ukarani Papikian i Surdykowski, który kilka minut temu pojawił się na boisku.

82 min Kolejna dobra okazja do strzału. Zabrakło jednak decyzji. Ostatecznie strata i faul w środku pola.

81 min Teraz nieco groźniej Chojniczanka, ale zabrakło ostatniego podania. Mamy jednak rzut wolny.

79 min Kartka dla Michalskiego.

78 min Wrzutka za prawej strony i faul na bramkarzu Puszczy.

75 min Obraz gry nie uległ wielkiej zmianie. Puszcza wykonywała kolejne rzuty rożne. Gospodarze szukają kolejnego gola.

69 min Zmiana w Puszczy. Żurek za Eizencharta

68 min Piłka spadła na szósty metr pod nogi Radionova, który z bliska daje gospodarzom upragnione prowadzenie. Chojniczanka w fatalnej sytuacji...

68 min Niestety, 1:0 dla Puszczy. Radionov.

66 min Najlepsza okazja dla Chojniczanki! W końcu akcja skrzydłem. Podanie do Kuzimskiego, który niestety strzelił fatalnie.

62 min Paprzycki z autu. Piłka doleciała do pola bramkowego. Tam chyba odbiła się od któregoś z naszych graczy i wpadła prosto w ręce Niemczyckiego.

61 min Sporo fauli z jednej i drugiej strony. Szkoda, że z ostrością gry nie idzie też jakość. Nie oglądamy wielkiego widowiska w Niepołomicach.

57 min Seria błędów Chojniczanki. Niedokładne podania, straty i Puszcza blisko gola. Strzał z 18 metrów minimalnie niecelny,

55 min Dobry przerzut Wachowiaka w kierunku Kuzimskiego. Ten jednak nie zdołał przejąć piłki pod polem karnym Puszczy.

53 min Rzut wolny dla Chojniczanki. Jednak znowu za mocna wrzutka. Piłkę łapie Niemczycki, który zderzył się z kolegą z zespołu i delikatnie ucierpiał.

52 min Złe wykonanie stałego fragmentu. Wrzutka za mocna. Ostatecznie goście ratowali się wybiciem piłki w aut. Teraz chwila przerwy. Jeden z chojniczan leży na murawie.

51 min Korner dla Chojniczanki.

47 min Strzał Puszczy z dystansu. Niecelny.

46 min Gramy! Jedna zmiana w Puszczy. Stawarczyk za Uwakwe.

45+1 min Przerwa. Bez bramek w Niepołomicach.

45 min Rozpoczął się doliczony czas gry pierwszej połowy.

44 min Wrzutka Papikiana. Piłkę przejął Mudra. Po jego stracie Puszcza mogła mieć groźną kontrę, ale zabrakło jej dokładności.

43 min Teraz Chojniczanka ma rzut wolny po dłuższym rozegraniu piłki na połowie rywala. Będzie okazja do wrzutki.

41 min Ponownie Janukiewicz czujny w bramce! Trzeci celny strzał gospodarzy.

40 min Pięć minut do końca I połowy. Spotkanie wyrównało się.

35 min Dobra akcja Chojniczanki. Rozegranie przez środek. Mikołajczak na prawo. Strzał... niestety zablokowany.

33 min Kartka dla Stefanika i wolny dla Chojniczanki.

32 min Kolejny blok strzału i siódmy korner dla gospodarzy.

31 min Szósty korner dla gospodarzy.

29 min Kartka dla Wachowiaka za faul taktyczny.

28 min Teraz Puszcza już nie tak agresywnie. Czyżby miejscowi już się wyszumieli?

24 min Szkoda tej decyzji. Zobaczyliśmy powtórkę. Nie widać dokładnie wszystkiego, ale czy tam aby na pewno był faul?

23 min Pierwszy korner dla Chojniczanki i piłka w siatce!!! Niestety nie ma gola... Sędzia dopatrzył się faulu Mikołajczaka. Krótka przepychanka. Kartka dla Tomka, który nie może się pogodzić z tą decyzją.

23 min Chojniczanka bardzo nisko przyjmuje Puszczę. Gospodarze często wchodzą z piłką pod pole karne. Już cztery strzały w tym dwa celne po stronie gospodarzy. MKS bez ani jednej groźnej akcji.

20 min Piąty korner dla Puszczy po interwencji Mudry.

18 min Goście wymieniają podania jedynie na swojej połowie. Jak wchodzą na połowę rywala to popełniają proste błędy i szybko gubią piłkę.

16 min Chojniczanka blokuje strzał. Po chwili niedokładny przerzut miejscowych i od autu MKS.

15 min Dalekie wybicie Wachowiaka. Kuzimski do bramkarza. Ten jednak łapie i rozpoczyna kolejny atak Puszczy. Pierwszy kwadrans dla miejscowych.

12 min Puszcza atakuje! Janukiewicz świetnie broni strzał. Kolejne uderzenie zablokowane. Akcje gospodarzy coraz groźniejsze.

11 min Drugi korner dla miejscowych, którzy atakują głównie prawą stroną krytą przez Wachowiaka.

10 min Pierwsze fragmenty z lekką przewagą Puszczy.

8 min Nieudana wrzutka gospodarzy w pole karne z rzutu wolnego.

7 min Pierwsze uderzenie na bramkę Chojniczanki po wrzutce z prawej strony. Na szczęście piłka przeleciała metr nad bramką.

5 min Bez sytuacji podbramkowych. Sporo autów i niedokładności z obu stron. Do tego ta przerażająca cisza...

1 min Gramy!!! Od środka Chojniczanka.

Godz. 15.45 Kończy się rozgrzewka w Niepołomicach. Chojniczanka zagra dzisiaj w nowych strojach wydanych z okazji 90-lecia powstania klubu.

Godz. 15.25 Do tej pory Chojniczanka grała osiem razy z Puszczą. Bilans tych gier jest korzystniejszy dla gospodarzy (4 wygrane Puszczy, 2 remisy, 2 wygrane Chojniczanki). Poprzednia wizyta MKS-u w Niepołomicach zakończyła się wygraną gości 2:0. Natomiast w ostatnim pojedynku rozegranym w Chojnicach niepołomiczanie zwyciężyli 1:0 po trafieniu Żytka.

Godz. 15.19 Skład Puszczy: Niemczycki - Cikos, Stefanik, Stępień, Bartków, Uwakwe, Żytek, Eizenchart, Tomalski, Klec, Radionov.

Godz. 15.09 Oto skład na jaki zdecydował się Zbigniew Smółka: Janukiewicz - Mudra, Klabnik, Michalski, Wachowiak - Zejdler, Paprzycki - Papikian, Mikołajczak, Jagiełło - Kuzimski.

Godz. 15.03 W Niepołomicach ładna, słoneczna pogoda. Oba zespoły powoli rozstawiają sprzęt na murawie. Za kilka chwil na boisku powinni pojawić się zawodnicy i trenerzy. Przypomnijmy, że dzisiejszy mecz rozegrany zostanie bez udziału publiczności.

Godz. 14.55 Witamy i zapraszamy na relację z meczu Puszcza - Chojniczanka. Początek o godz. 16.00.