14:49, 07.06.2020 | M.S.

Stadion Miejski w Tychach, niedziela, godz. 15.10

GKS TYCHY - CHOJNICZANKA 1:2 (0:1)

Bramki: 0:1 - Mikołajczak (40), 1:1 - Lewicki (66), 1:2 - Mikołajczak (70)

GKS Tychy: Jałocha - Mańka, Biernat, Sołowiej, Moneta - Szumilas, Biegański (46. Połap), Grzeszczyk, Kristo, Steblecki - Piątkowski.

Ławka: Igaz - J. Piątek, Kasprzyk, Staniucha, Kamavuaka, Monterde, Połap, Lewicki, K. Piątek.

Chojniczanka: Janukiewicz - Mudra, Klabnik, Wiktorski, Wachowiak - Wolski, Ziętarski - Papikian (72. Trojanowski), Mikołajczak (78. Paprzycki), Jagiełło (64. Podgórski) - Kuzimski.

Ławka: Witan - Podgórski, Bartosiak, Paprzycki, Zejdler, Sacharuk, Wędzelewski, Trojanowski, Rajch.

Sędzia: Piotr Urban (Warszawa).

Żółte kartki: Biernat (GKS Tychy) - Wachowiak, Wolski (Chojniczanka).

90+4 min Koniec! Mamy 3 punkty! Brawo!

90+3 min Kontra Chojniczanki. To powinno zakończyć się golem.

90+2 min Faul Wiktorskiego na Piątkowskim. Gospodarze mają rzut wolny.

90+1 min Świetny drybling Wolskiego. Podaje do Podgórskiego, który podaje za mocno.

90 min Sędzia dolicza 4 minuty.

89 min Chojniczanka długo rozgrywa piłkę. Przed momentem faul na Wachowiaku. Do końca 120 sekund. Sędzia doliczy pewnie z 4 minuty.

87 min Steblecki do Połapa. Mocno niecelna główka.

86 min Moneta chwilowo poza boiskiem. Jednak wraca gdyż Tychy nie mają już zmian.

84 min Bardzo dobra interwencja Mudry w obronie. Dobry mecz czeskiego obrońcy.

83 min Faul w ataku. Chojniczanka od własnej bramki.

82 min Mańka po skrzydle. Mudra blokuje. Korner.

81 min AJJJJ!!!!! Świetna akcja Podgórskiego. Jeden zwód, drugi, trzeci. Strzał! Niestety obok bramki... To mogło być 3:1.

80 min Ostatnia zmiana w Tychach.

79 min W odpowiedzi GKS. Ładne wejście Monety, który chybił z bliskiej odległości głową.

79 min Ziętarski w światło bramki. Broni Jałocha.

78 min Zmiana. Zmęczony Mikołajczak schodzi. Wchodzi Paprzycki.

75 min Dwa uderzenia Podgórskiego zablokowane. Kwadrans do końca.

74 min Podgórski w pole karne. Mamy korner.

72 min Zmiana. Trojanowski za Papikiana.

71 min Świetna akcja MKS-u. Wolski z głębi pola w pole karne. Tam Mikołajczak dobrze wyczuł tempo i głową skierował piłkę do bramki.

70 min GOOOOOOOOOOOL!!! MIKOŁAJCZAK!!!

68 min W odpowiedzi niecelnie Podgórski.

67 min Dwa strzały GKS-u. Najpierw Janukiewicz obronił. Po chwili kolejna wrzutka i Lewicki głową pakuje piłkę do bramki.

66 min Niestety, remis...

64 min Zmiany. GKS stawia wszystko na jedną kartkę wprowadzając Lewickiego. Natomiast w Chojniczance wchodzi Podgórski

62 min Wachowiak z Papikianem lewą stroną. Połap zatrzymał ich akcję blokując Ormianina.

61 min AJJJJ!!! Moneta wyszedł z kontrą lewą stroną. Podał do Piątkowskiego, który miał przed sobą pustą bramkę. Na szczęście nie doszedł do piłki.

60 min Jagiełło zachował się fatalnie przy kontrze. Chojniczanka miała przewagę, lecz ten za długo czekał i stracił piłkę.

55 min Kristo ładnie do Połapa. Zła wrzutka rezerwowego.

53 min Znowu Wachowiak. Tym razem źle.

52 min Jagiełło w poprzeczkę! Minimalnie niecelny strzał pomocnika.

51 min Dobra szarża Wachowiaka. Niestety gospodarze wyszli z opresji.

49 min Ależ to mógłby być gol Wolskiego. Wolski miał dużo miejsca. Rozejrzał się, uderzył z 25 metrów. Jałocha piąstkuje.

48 min Akcja w polu karnym Chojniczanki. Upada Piątkowski. Gwizdek... na szczęście wolny dla gości.

47 min Janukiewicz pięknie broni strzał Szumilasa. Mogło być 1:1.

46 min GKS ruszył do ataku. Ładna akcja Mańki lewą stroną. GKS ma korner.

46 min Gramy! Jedna zmiana w GKS-ie. Połap za Biegańskiego.

45+1 min Koniec I polowy. GKS Tychy - Chojniczanka 0:1.

45 min Ależ to mógłby być prezent Jałochy. Napastnicy Chojniczanki bliscy przejęcia piłki podanej przez bramkarza.

43 min Kapitalne zagranie Stebleckiego w pole bramkowe. Na szczęście nikt nie wykończył akcji.

40 min Mikołajczak uderzył nad murem GKS-u Tychy. Jałocha wyciąga piłkę z siatki. Piękne uderzenie napastnika Chojniczanki.

40 min GOOOOOOL!!! Mikołajczak!!!

39 min Będzie dobra okazja dla Chojniczanki. Biernat faulował i obejrzał kartkę.

38 min Jagiełło na spalonym. Szkoda, że Kuzimski nie poszedł za tą piłką...

37 min Bardzo dobra interwencja w obronie Papikiana, który zablokował akcję Monety z Grzeszczykiem. Korner.

36 min Korner. Wolski wrzuca prosto w ręce Jałochy.

34 min Ostre starcie Biernata z Kuzimskim.

34 min W odpowiedzi GKS. Strzał prosto w Janukiewicza.

33 min AJJJJ!!! Moneta wybił piłkę z linii bramkowej po uderzeniu głową Ziętarskiego. Mogło być 1:0 dla MKS-u.

32 min Chojniczanka w ofensywie. Najpierw dobra centra Wachowiaka. Później Jagiełło minął rywala i wywalczył korner.

31 min Za mocne podanie. Główka Mańki niecelna.

29 min Faul Mikołajczaka w defensywie. Gospodarze mają okazję do wrzutki.

28 min Gorąco w polu karnym Tychów. Papikian przełożył sobie piłkę na prawą nogę. Uderzył na bramkę, ale tyszanie zablokowali strzał. Szkoda...

27 min Kartka dla Wolskiego za zagranie ręką w środku boiska.

26 min Dobra wrzutka Wachowiaka. Niestety nikt nie doszedł do pozycji strzeleckiej.

25 min Steblecki ładnym zwodem minął Mudrę. Płaskie dośrodkowanie, ale Piątkowski nie zrobił ruchu do przodu. Po chwili bardzo niecelny strzał jednego z tyszan.

22 min Aktywny Jagiełło tym razem za głęboko dośrodkował. Sporo "wiatru" robi skrzydłowy MKS-u na prawej stronie.

21 min Znowu akcja Jagiełły. Skrzydłowy idealnie obsłużył Kuzimskiego, który z 12 metrów źle trafił w piłkę. Szkoda. To mogła być akcja bramkowa.

19 min Teraz dwie szarże Stebleckiego. Po drugiej dobrą okazję miał Piątkowski. Ostatecznie piłka w rękach Janukiewicza.

16 min Dobra akcja  Papikiana. Dobre uderzenie. Piłka przeleciała blisko lewego słupka Jałochy.

16 min W miarę wyrównane spotkanie w Tychach.

15 min Kontra Chojniczanki lewą stroną. Papikian mógł podać do Wachowiaka. Dośrodkował i nikt nie zamknął akcji.

11 min Ostro bita piłka przez Szumilasa. Futbolówka odbita od jednego z graczy. Aut dla gospodarzy.

10 min Faul Wachowiaka praktycznie na linii pola karnego. Kartka. GKS będzie miał dobrą okazję.

8 min Rzut wolny dla GKS-u po faulu na Piątkowskim. Na szczęście bez strzału.

5 min Sporo przepychanki pod jednym i drugim polem karnym.

3 min Odbiór Wiktorskiego. Zagranie do Jagiełły, który ładnie pociągnął i uderzył celnie. Jałocha broni z problemami. Piłka spadła na głowę Mikołajczaka, który niecelnie strzelił.

2 min Dobra akcja Jagiełły. Niestety Kuzimski nie doszedł do piłki.

2 min Chojniczanka na biało, GKS Tychy na czarno. Teraz pogoda się poprawiła. Świeci słoneczko.

1 min Gramy! Kuzimski od środka.

Godz. 15.04 Dzisiaj w Tychach mamy pojedynek jednej z najlepszych ofensyw w lidze z najgorszą defensywą. Nad Górnym Śląskiem czarne chmury. Nad Tychami mocno pada deszcz.

Godz. 15.02 GKS Tychy: Jałocha - Mańka, Biernat, Sołowiej, Moneta - Szumilas, Biegański, Grzeszczyk, Kristo, Steblecki - Piątkowski.

Godz. 15.00 Skład Chojniczanki: Janukiewicz - Mudra, Klabnik, Wiktorski, Wachowiak - Wolski, Ziętarski - Papikian, Mikołajczak, Jagiełło - Kuzimski.

Godz. 14.55 Witamy i zapraszamy na relację z meczu GKS Tychy - Chojniczanka. Początek o godz. 15.10.