Stomil: Skiba - Bucholc (k), Biedrzycki, Szota, Straus, Tecław, Hajda (67. Pałaszewski), Carolina (86. Bondarenko), Hinokio, Lech (75. Van Huffel), Sobczak.

Ławka: Leszczyński - Bondarenko, Kuban, Staszak, Jarosz, Gancarczyk, Pałaszewski, Siemaszko, Van Huffel.

Chojniczanka: Janukiewicz - Mudra, Klabnik, Wiktorski, Podgórski - Wolski, Ziętarski (86. Zejdler) - Sacharuk, Mikołajczak (k) (71. Surdykowski), Jagiełło (77. Rajch) - Kuzimski.

Ławka: Witan - Michalski, Bartosiak, Paprzycki, Zejdler, Trojanowski, Rajch, Surdykowski.

Sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń).

Żółte kartki: Wolski (Chojniczanka).

Czerwona kartka: Mudra (Chojniczanka, 17. - za faul)

90+4 min Koniec meczu. Stomil - Chojniczanka 1:0. Dziękujemy za uwagę.

90+3 min Stomil urywa cenne sekundy. Chojniczanka nie ma z czego depnąć.

90 min Sędzia doliczył 4 minuty.

89 min Ostatnie fragmenty. Czy uda się jeszcze urwać punkt Stomilowi? Będzie ciężko. Zawodnicy oddychają rękawami.

86 min Zmiana. Zejdler za Ziętarskiego.

85 min Wreszcie ładna, składna akcja gospodarzy. Podanie przed bramkę, gdzie wbiegł Sobczak i nie dał szans Janukiewiczowi. Szkoda...

84 min GOL DLA STOMILU.

82 min Celny strzał Surdykowskiego, ale bardzo lekki.

80 min Dwie dobre akcje Rajcha prawą stroną. Szkoda, że jego wrzutki nie zostały sfinalizowane strzałem.

77 min Rajch za Jagiełłę.

76 min Janukiewicz broni groźny strzał głową! Później akcja przerwana gwizdkiem.

76 min Sacharuk miał jeszcze tyle sił żeby zatrzymać Hinokia na skrzydle. Korner.

75 min Zmiana w Stomilu. Van Huffel za Lecha.

73 min Przez kilka chwil piłka była na połowie Stomilu. Obrońcy Chojniczanki mogli odpocząć.

71 min Surdykowski za Mikołajczaka.

70 min Jeden z olsztynian pada w polu karnym. Gwizdek! Spalony...

69 min Chojniczanka blisko gola samobójczego. Na szczęście tylko rzut rożny dla Stomilu.

68 min Kolejny strzał z dystansu gospodarzy. Kolejny bardzo niecelny.

67 min Zmiana w Stomilu. Pałaszewski za Hajdę.

66 min Zła centra. Akcja zakończona faulem Jagiełły.

65 min Faul na Kuzimskim. Dobra okazja do wrzutki.

63 min Brzydszy fragment meczu. Sporo kiksów i niedokładności z obu stron.

61 min Strzał na bramkę Chojniczanki. Bardzo niecelny. Już teraz widać, że goście mają sporo kilometrów w nogach, a tu jeszcze pół godziny. Potrzebne zmiany i świeża krew.

57 min Sporo chaosu z jednej i drugiej strony. W meczach Chojniczanki ze Stomilem w Olsztynie zawsze padało mało goli. Tak też będzie dzisiaj.

53 min Hinokio prosto w Janukiewicza.

52 min Akcja Mikołajczaka. Napastnik przewracany. Sędzia milczy. Jagiełło ma pretensje i dyskutuje z sędzią.

50 min Uderzenie z dystansu. Obok chojnickiej bramki.

49 min Znakomita interwencja Wiktorskiego przy szarży Sobczaka. Od bramki Janukiewicz.

47 min Kartka dla Wolskiego.

46 min Gramy. Od środka MKS.

Za chwilę początek II połowy. Od 17 minuty MKS gra w osłabieniu po czerwonej dla Mudry.

45+2 min Przerwa w Olsztynie. Stomil - Chojniczanka 0:0.

45+2 min Słupek ratuje Chojniczankę! Uderzał Hinokio. Goście mają dużo szczęścia w końcówce.

45 min Sędzia doliczył dwie minuty.

44 min Ostre stracie Mikołajczaka z rywalem. Dwaj gracze padli na murawę jak rażeni. Jednak wolny dla Stomilu.

42 min Hinokio wychodzi z kontrą. Wolski go zatrzymuje na środku boiska.

41 min Dobry strzał Wolskiego! Skiba na rzut rożny.

41 min Chojniczanka ma teraz rzut wolny na skraju pola karnego z prawej strony boiska.

40 min W rzutach rożnych 6:1 dla gospodarzy. Do końca pięć minut.

38 min Za mocne zagranie Hinokia. Stomil od rzutu rożnego.

37 min Złe zagranie Jagiełły na Kuzimskiego. Skiba zaczyna akcję gospodarzy.

34 min Stomil zepchnął Chojniczankę, która nastawiła się na grę z kontry. Przed momentem Kuzimski uderzał z ostrego kąta.

32 min Teraz gospodarze będą mieli rzut wolny na ok 30 metrów od bramki Janukiewicza.

30 min Dobre rozegranie przed pole karne. Strzał! Broni Janukiewicz. Kolejny rzut rożny.

30 min Korner dla Stomilu.

29 min Chojniczanka nie zamknęła się na własnej połowie po czerwonej kartce. Stomil nie przejął inicjatywy w tym spotkaniu.

28 min Jagiełło do Sacharuka na wolne pole. Trochę za mocno.

27 min Górna piłka w pole karne Chojniczanki. Sacharuk mocnym wybiciem wyjaśnia sytuację. Aut dla miejscowych.

25 min Dobra wrzutka. Ziętarski jednak minął się z piłką. Gdyby w nią trafił byłoby 1:0...

24 min Goście wywalczyli rzut rożny.

22 min Sacharuk został cofnięty na pozycję lewego obrońcy.

20 min Chojniczanka musi teraz przeorganizować się zarówno w defensywie jak i ofensywie.

17 min Ostre wejście czeskiego obrońcy przy linii bocznej. Żółta? Ok. Czerwona? Mamy wątpliwości, duże wątpliwości. Nie zmienia to faktu, że Chojniczanka od teraz gra w dziesięciu.

16 min Czerwona kartka dla Mudry...

15 min Dobra próba rozegrania szybkiej akcji w trójkącie Mudra - Mikołajczak - Sacharuk. Niestety ten ostatni w końcowej fazie poślizgnął się i piłka wyszła poza boisko.

13 min Rzut rożny dla gospodarzy. Faul. Od bramki Janukiewicz. Oglądamy dzisiaj wyrównane spotkanie. Sporo w nim walki i wrzutek. Jednak do tej pory niedokładnych.

12 min Zagranie ręką Mikołajczaka w ataku. Kapitan Chojniczanki sygnalizuje, że dostał w udo.

11 min Sacharuk szukał wrzutką Kuzimskiego. Obrońcy Stomilu wyjaśnili sytuację.

9 min Ziętarski próbował uruchomić na prawej stronie Podgórskiego. Za mocne podanie. Od bramki Skiba.

8 min Stomil psuje stały fragment. Za mocna centra.

8 min Wg sędziego Wolski nieczysto zatrzymał rywala. Pomocnik nie może pogodzić się z taką decyzja. My też nie.

7 min Zbyt mocna centra Mudry. Od autu gospodarze. Tymczasem w Opolu Odra wygrała 2:0 z Wartą.

5 min Strata Ziętarskiego w okolicach pola karnego Chojniczanki. Błąd pomocnika niewykorzystany przez Stomil.

3 min Chojniczanka od początku agresywnie. Goście grają w takich samych strojach co w Niepołomicach. Czy tym razem przyniosą szczęście?

1 min Gramy!

Godz. 16.46 Na ławce Stomilu mamy dzisiaj debiutanta. Adam Majewski kilka dni temu przejął zespól z Olsztyna po Piotrze Zajączkowskim.

Godz. 16.44 Skład Stomilu: Skiba - Bucholc (k), Biedrzycki, Szota, Straus, Tecław, Hajda, Carolina, Hinokio, Lech, Sobczak.

Godz. 16.40 Skład Chojniczanki: Janukiewicz - Mudra, Klabnik, Wiktorski, Podgórski - Wolski, Ziętarski - Sacharuk, Mikołajczak (k), Jagiełło - Kuzimski.

Godz. 16.35 Witamy i zapraszamy na relację z meczu Stomil - Chojniczanka. Początek o godz. 17.00.