Bramki: 0:1 - Kuzimski (49), 1:1 - Biel (80)

GKS Bełchatów: Lenarcik - Grolik, Czajkowski, Biel, Putin (69. Thiakane), Grzelak, Winsztal (86. Zdybowicz), Małachowski, Koziara (46. Golański), Magiera, Sierczyński.

Ławka: Niżnik - Szymorek, Kołodziejski, Bartosiak, Flaszka, Thiakane, Golański, Zdybowicz, Warnecki.

Chojniczanka: Janukiewicz - Podgórski, Klabnik, Wiktorski, Wachowiak - Kuzimski, Wolski, Ziętarski, Jagiełło (71. Sacharuk) - Mikołajczak (63. Paprzycki), Surdykowski.

Ławka: Witan - Michalski, Bartosiak, Pietruszka, Paprzycki, Zejdler, Sacharuk, Trojanowski, Rajch.

Sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).

Żółte kartki: Grolik, Małachowski (GKS) - Wolski, Ziętarski, Klabnik, Surdykowski, Paprzycki, Wachowiak (Chojniczanka).

Czerwona kartka:

90+6 min Koniec. Remis, który Chojniczance nic nie daje.

90+5 min Jeszcze Surdykowski! Prosto w Lenarcika z kilku metrów. To się skończy remisem.

90+1 min Kartka dla Wachowiaka i rzut wolny dla GKS-u. Okazja do wrzutki.

90 min Sędzia doliczył 5 minut.

90 min Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

88 min Teraz dobra akcja lewą stroną. Wrzutka, płaski strzał. Jednak prosto w Lenarcika.

86 min Wrzutka z prawej strony. Lenarcik bez problemów łapie piłkę.

86 min Zmiana w zespole gospodarzy. Wchodzi Zdybowicz.

83 min Dobre wejście Wachowiaka w pole karne. Niestety zrobił wszystko dobrze do momentu strzału.

81 min Akcja lewą stroną. Błąd Klabnika. Piłka trafiła do Thiakane, który wyłożył ją Bielowi. Jest źle, bardzo źle.

80 min Niestety, gol dla gospodarzy....

79 min Ofensywne wejście Thiakane. Na szczęście strzał słaby. Od bramki MKS.

78 min Teraz udało się chwilę pograć piłką na połowie rywala. Akcja jednak zakończona ręką i od wolnego gospodarze.

75 min Kwadrans do końca. Walczymy o 3 punkty!

74 min Gościom w końcu udało się wyjść z piłką poza połowę. Kontra przerwana. Kartka dla Małachowskiego za faul taktyczny.

71 min Zmiana w Chojniczance. Sacharuk za Jagiełłę.

71 min Ataki gospodarzy nie ustają. Kolejny blok strzału i korner.

69 min Zmiana w Bełchatowie. Thiakane za Putina.

69 min UFFFFFFF!!! Strzał minimalnie niecelny. Od bramki Janukiewicz.

68 min Kartka dla Paprzyckiego. Kolejny stały fragment dla GKS-u.

67 min Wrzutka. Krótkie zamieszanie w polu bramkowym. Ostatecznie faul w ataku.

66 min Ależ akcja Jacka Podgórskiego. Wszystko zrobił dobrze. Zabrakło szczęścia... Tylko korner.

65 min Gospodarze muszą zaatakować. Chojniczanka broni korzystnego wyniku. Przed nami jeszcze sporo czasu.

63 min Zmiana w Chojniczance. Mikołajczak schodzi, Paprzycki wchodzi.

62 min Kolejne zamieszanie w polu karnym Chojniczanki. Jeden blok strzału, drugi. Robi się gorąco.

61 min Rzut wolny dla GKS-u. Wrzutka, Obrońcy wybijają, ale przy piłce cały czas gospodarze.

60 min Chojniczanka musi depnąć i wrzucić drugą. GKS pokazał z Sosnowcem, że potrafi odrobić po przerwie.

56 min Kartka dla Surdykowskiego.

54 min Teraz próba z dystansu. Niecelna.

54 min Rzut wolny dla gospodarzy. Dobra wrzutka na piąty metr. Na szczęście żaden z graczy nie dochodzi do piłki. Od bramki Janukiewicz.

50 min Wrzutka z lewej strony. Zamieszanie. Piłka spada pod nogi Kuzimskiego, który mocnym strzałem z kilku metrów nie daje szans bramkarzowi. Idealny początek II połowy dla Chojniczanki.

49 min GOOOOL!!! KUZIMSKI!!!

48 min Poprzeczka ratuje Chojniczankę! Goście mieli sporo szczęścia.

47 min Korner dla gospodarzy.

46 min Ostre wejście Klabnika. Kartka.

46 min Gramy!

Za chwilę początek II połowy. Jest jedna zmiana. Golański za Koziarę.

45+1 min Przerwa. GKS - Chojniczanka 0:0.

45 min Niegroźny strzał gospodarzy. Piłkę łapie Janukiewicz.

45 min Sędzia doliczył minutę.

43 min Teraz zamieszanie w polu karnym. Potrzebna interwencja sędziego. Będzie kartka dla Ziętarskiego i Grolika.

42 min Korner dla GKS-u.

41 min Dobra sytuacja Biela. To mogła być bramka do szatni dla gospodarzy.

40 min Pięć minut do końca I połowy. Bez goli.

37 min Spójrzmy na powtórkę. Była ręka...

36 min Chojniczanka domaga się karnego za zagranie ręką. Sędzia milczy.

34 min Kartka dla Wolskiego.

31 min Faul Podgórskiego. GKS będzie miał okazję do wrzutki.

29 min GKS jest dłużej przy piłce, ale to Chojniczanka wyprowadza groźniejsze akcje.

28 min Dobra akcja Jagiełły. Wrzutka. Surdykowski do Mikołajczaka. Ten uderza, ale zostaje w ostatniej chwili zablokowany.

23 min Teraz GKS. Wrzutka. Obrońcy Chojniczanki poza boisko. Kolejny korner.

21 min Znowu dobra akcja. Jagiełło w pole karne. Surdykowski przyjmuje piłkę. Uderza nad poprzeczką. Mamy korner.

16 min Pierwsza akcja MKS-u i słupek! Surdykowski blisko gola.

14 min Kolejny korner dla GKS-u. Nie wygląda to obiecująco w pierwszym kwadransie.

12 min Groźny strzał na bramkę Janukiewicza. Piłka przelatuje obok słupka.

12 min Gospodarze wyszli wysokim pressingiem. Chojniczanka jedynie fauluje. Sporo "wiatru" w ekipie GKS-u robi Putin.

10 min GKS nadal aktywniejszy. Gospodarze przed momentem wywalczyli korner.

6 min Początek z lekką przewagą miejscowych. Jednak jak dotąd bez celnego strzału.

4 min Rzut wolny dla GKS-u. Wrzutka w pole karne za mocna. Od bramki goście.

3 min Temperatura meczu wysoka. Jednak w Bełchatowie aura typowo angielska. Obecnie pada deszcz.

1 min Gramy! Od środka Chojniczanka.

Godz. 17.56 Obydwa zespoły już na murawie areny w Bełchatowie. Czuć w powietrzu podwyższone ciśnienie i temperaturę.

Godz. 17.52 Chojniczanka zagra dzisiaj cała na biało. Stroje bordowe, wydane z okazji 90-lecia, jak na razie przynoszą pecha (2 mecze - 2 porażki 0:1).

Godz. 17.35 Obydwa zespoły są zagrożone spadkiem. W lepszej sytuacji jest GKS, który plasuje się tuż nad strefą spadkową. Chojniczanka zajmuje przedostatnie miejsce i traci do dzisiejszego rywala sześć oczek.

Godz. 17.33 Skład GKS-u: Lenarcik - Grolik, Czajkowski, Biel, Putin, Grzelak, Winsztal, Małachowski, Koziara, Magiera, Sierczyński.

Godz. 17.30 Skład Chojniczanki: Janukiewicz - Podgórski, Klabnik, Wiktorski, Wachowiak - Kuzimski, Wolski, Ziętarski, Jagiełło - Mikołajczak, Surdykowski.

Godz. 17.10 Witamy i zapraszamy na relację z meczu GKS Bełchatów - Chojniczanka. Początek o godz. 18.00.