Fortuna I liga. GKS Jastrzębie - Chojniczanka (RELACJA LIVE)

06:19, 26.06.2020 | M.S.

Stadion Miejski w Jastrzębiu-Zdroju, piątek, godz. 17.40

GKS JASTRZĘBIE - CHOJNICZANKA 1:3 (0:3)

Bramki: 0:1 - Surdykowski (16), 0:2 - Surdykowski (27), 0:3 - Kuzimski (31), 1:3 - Mróz (78 - karny)

GKS Jastrzębie: Drazik - Bojdys, Norkowski, Skórecki (46. Ali), Galuska (65. Jadach), Szczepan (46. Mróz), Kulawiak, Tront, Liszka, Adamek, Jaroszek.

Ławka: Pawełek - Słodowy, Jadach, Ali, Gajda, Mróz, Karmański, Mydlarz, Gojny.

Chojniczanka: Janukiewicz - Mudra (50. Paprzycki), Wiktorski, Klabnik, Wachowiak - Zejdler, Wolski - Jagiełło (60. Ziętarski), Mikołajczak (65. Mikołajczak), Kuzimski - Surdykowski.

Ławka: Witan - Michalski, Bartosiak, Paprzycki, Ziętarski, Trojanowski, Rajch, Papikian, Sacharuk.

Sędzia: Marek Opaliński (Legnica).

Żółte kartki: Tront (GKS) - Paprzycki, Janukiewicz, Wolski (Chojniczanka).

Czerwona kartka:

90+4 min Koniec meczu. Chojniczanka wygrała 3:1 w Jastrzębiu. Teraz przed MKS-em mecz o wszystko w Opolu we wtorek.

90 min Sędzia doliczył 3 minuty.

90 min Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

90 min Strzał Surdykowskiego w boczną siatkę.

86 min Końcówka meczu. Chojniczanka musi uważać do końca by nie stracić drugiego gola.

82 min Tym razem akcja skrzydłem. Na szczęści Paprzycki dobrze krył Aliego.

81 min Wrzutka z wolnego. Strzał Jaroszka głową nad poprzeczką.

80 min Kartka dla Wolskiego.

79 min Gol dla gospodarzy... Mróz.

78 min Rzut karny dla GKS-u!

77 min Kartka dla Janukiewicza, który wyskoczył do piłki z kolanem do przodu zahaczając rywala.

76 min Kuzimski blisko podwyższenia prowadzenia. Niestety napastnik pomylił się o kilka centymetrów. Szkoda.

75 min Jaroszek z dystansu. Bardzo niecelnie.

72 min Gospodarze dochodzą z piłką do pola karnego MKS-u lecz nie mają za bardzo pomysłu na finalizację akcji.

69 min Kartka dla Paprzyckiego.

67 min GKS jest częściej przy piłce oraz oddał więcej strzałów. W golach jest jednak 0:3.

66 min Gospodarze nieporadnie atakują. Przed momentem kolejny zbyt lekki strzał na bramkę Chojniczanki.

66 min Ostatnia zmiana w Chojniczance. Trojanowski za Mikołajczaka.

65 min Co rusz słychać gwizdy z trybun. Nie ma co się dziwić kibicom z Jastrzębia. Ich drużyna gra fatalnie.

62 min Obaj trenerzy mają jeszcze po jednej zmianie.

60 min Ziętarski za Jagiełłę.

59 min Jagiełło podał do włączającego się do ataku Paprzyckiego. Niestety ten drugi zepsuł wrzuktę.

58 min Surdykowski wywalczył rzut rożny.

56 min Płaska wrzutka Wolskiego. Do piłki doszedł Kuzimski, którego wrzutka została zablokowana.

55 min Kartka dla Tronta za faul na Jagielle.

53 min Celny, ale za lekki strzał na bramkę Janukiewicza. Broni bramkarz.

50 min Zmiana. Paprzycki za Mudrę.

48 min Dwie rzeczy nie zmieniły się - pogoda oraz postawa gospodarzy. GKS jak grał słabo przed przerwą tak gra słabo i po niej.

46 min Gramy!

45+1 min Przerwa. GKS - Chojniczanka 0:3.

45 min Rozpoczął się doliczony czas gry I połowy.

42 min Gospodarze już chyba pogodzeni z losem. Natomiast goście kontrolują sytuację.

40 min Pięć minut do końca pierwszej połowy. Zawodnicy zmagają się z bardzo trudnymi warunkami atmosferycznymi. Jednak to Chojniczanka ma lepszy nastrój.

32 min Słabo grające GKS Jastrzębie straciło piłkę. Tę przejął Zejdler. Podał do Kuzimskiego. Napastnik pobiegł lewą stroną. Podał do Mikołajczaka. Ten oddał ją szybko Kuzimskiemu, który precyzyjnym strzałem pokonał Drazika.

31 min GOOOOOL!!! Show Chojniczanki w Jastrzębiu.

29 min Gramy dalej!

Za chwilę wracamy. Trwa sprzątanie boiska z gradu.

Trwa przerwa w spotkaniu. Mecze GKS-u Jastrzębie z Chojniczanką nie mają szczęścia do pogody. W poprzednim sezonie w Chojnicach mecz został przełożony z niedzieli na poniedziałek ze względu na zmarzniętą murawę.

Nadal pada grad. Dodajmy, że drugi gol padł po uderzeniu Surdykowskiego głową. Asystę zaliczył Wachowiak dośrodkowując z lewej strony.

29 min Mecz przerwany ze względu na intensywne opady gradu.

29 min Pół godziny za nami. MKS prowadzi 2:0 po dwóch trafieniach Surdykowskiego, który obudził się po 428 dniach posuchy strzeleckiej.

28 min Świetny początek Chojniczanki!!! Kolejny gol Surdykowskiego!!!

27 min 2:0!!!

24 min Kuzimski próbował uruchomić Mikołajczaka. Kapitan MKS-u został wyprzedzony.

22 min Miejscowi w ataku pozycyjnym. Chojniczanka schowana na swojej połowie.

21 min W Jastrzębiu wyszło słońce. Jednak to goście są teraz w lepszych humorach.

17 min Mikołajczak podał do Surdykowskiego, który był na 10 metrze. "Surdyk" uderzył lewą nogą nad bramkarzem. To pierwsze trafienie Janusza w lidze od 428 dni.

16 min GOOOL!!! Chojniczanka prowadzi 1:0!!!

11 min Pierwsza próba Chojniczanki. Również niecelna. Kuzimski z półwoleja ciut nad bramką.

9 min Kolejny niecelny strzał gospodarzy.

9 min Spokojne tempo meczu.

7 min Chwila przerwy. Surdykowski ucierpiał w starciu na środku boiska.

6 min Niecelny strzał Skóreckiego z dystansu.

5 min Sporo chaosu na początku meczu. Kto pierwszy zaatakuje?

2 min Niepotrzebna zabawa Zejdlera pod  własnym polem karnym. Na szczęście był faulowany.