Odra: Kuchta - Tabiś, Kamiński, Żemło, Janasik, Trojak (46. Niziołek), Mikinić (72. Czernysz), Bonecki, Czyżycki, Janus, Piech (74. Skrzypczak).

Ławka: Rosa, Kostrzycki, Winiarczyk, Czernysz, Niziołek, Kaczka, Błanik, Sluga, Skrzypczak.

Chojniczanka: Janukiewicz - Mudra, Klabnik (65. Michalski), Wiktorski, Wachowiak - Zejdler, Paprzycki - Papikian, Mikołajczak (62. Ziętarski), Kuzimski - Surdykowski (80. Rajch).

Ławka: Witan - Bartosiak, Michalski, Ziętarski, Sacharuk, Rajch, Trojanowski, Jagiełło.

Sędzia: Wojciech Myć (Lublin).

Żółte kartki: Czyżycki, Bonecki, Janus (Odra) - Surdykowski, Ziętarski (Chojniczanka).

Czerwona kartka:

90+4 min Koniec. Odra - Chojniczanka 0:0.

90 min Rozpoczął się doliczony czas gry.

85 min Teraz było gorąco pod bramką MKS-u. Na szczęście faul Odry w ataku.

84 min Rzut wolny dla Odry. Dobra wrzutka i niezła interwencja Michalskiego. Korner.

82 min Kartka dla Ziętarskiego.

80 min Zmiana w Chojniczance. Rajch za Surdykowskiego.

75 min Zmiany w Odrze. Czernysz za Mikinicia i Skrzypczak za Piecha.

73 min Błąd Janukiewicza na szczęście niewykorzystany przez gospodarzy.

70 min Chojniczanka ma coraz mniej czasu na zmianę wyniku. Czy starczy jej sił?

65 min Zmiana. Michalski za Klabnika.

64 min Korner dla Odry.

62 min Zmiana. ZIętarski za Mikołajczaka.

61 min Wolny dla Chojniczanki. Wysoka wrzutka, Udało się jakoś uderzyć, ale za lekko. Kuchta rozpoczął kontrę Odry. Ta doszła z piłką pod pole karne. Tam przewrócił się Piech. Sędzia jednak nie gwiżdże.

60 min Kartka dla Janusa.

57 min Szarżował Papikian. Wywalczył korner.

55 min Fatalna wrzutka Mudry. Od bramki Kuchta.

55 min Tempo nadal nie powala na kolana. Chojniczanka musi grać tutaj o pełną pulę. Remis nic nie da.

53 min Odra ma przewagę w posiadaniu piłki po przerwie. Co z tego wyniknie?

51 min Bonecki w uliczkę do Piecha. Znowu górą bramkarz MKS-u.

47 min Szybka akcja Odry. Strzał z linii pola karnego zbyt lekki i prosto w Janukiewicza.

46 min Rozpoczęła się II połowa.

45+1 min Koniec I połowy. Bez goli w Opolu.

45 min Rozpoczął się doliczony czas gry.

42 min Zejdler z dystansu. Bardzo niecelnie.

39 min Kartka dla Boneckiego.

37 min Sprytna, niska centra Papikiana z wolnego. Piłka poza boiskiem. Od bramki Kuchta.

35 min Wrzutka z wolnego po faulu Zejdlera. Centra na głowę jednego z graczy Odry. Na szczęście uderzenie mocno niecelne.

34 min Teraz było groźnie! Na szczęście Janukiewicz szybszy od Piecha i łapie futbolówkę.

33 min Szybka akcja Odry. Strzał z dystansu bardzo niecelny.

32 min Szansa dla MKS-u. Kuzimski był już w polu karnym. Niestety wybrał złe rozwiązanie.

30 min Dobra akcja MKS-u lewą stroną. Niestety wrzutka Zejdlera za słaba. Kuchta pewnie łapie piłkę.

28 min W rzutach rożnych już 3:1 dla Odry.

26 min Groźny atak gospodarzy. Piech trzyma się za głowę. Korner.

23 min Po stronie Odry dwa niecelne strzały. Po stronie Chojniczanki już trzy. Przed chwilą próbował Surdykowski.

20 min Kartka dla Czyżyckiego.

17 min Sporo niedokładności w dośrodkowaniach z obu stron.

16 min Teraz przycisnęła Odra. Goście w opałach. Na szczęście nie ma gola. Korner dla opolan.

15 min Poprzeczka ratuje MKS!!! Strzelał Bonecki. Jęk z zawodu na trybunach.

10 min Bez bramek i groźniejszych sytuacji w Opolu. Jeden niecelny strzał po stronie Chojniczanki.

6 min Kartka dla Surdykowskiego.

3 min Rajd Papikiana. Faul pod liną boczną. Okazja do wrzutki.

2 min Ładna pogoda w Opolu. Jest także trochę kibiców na trybunach. Dla obu ekip to bardzo ważne spotkanie.

1 min Chojniczanka na biało. Odra na granatowo.

1 min Gramy!!!

Godz. 14.30 Skład Odry: Kuchta - Tabiś, Kamiński, Żemło, Janasik, Trojak, Mikinić, Bonecki, Czyżycki, Janus, Piech.

Godz. 14.00 Za godzinę gramy. Skład Chojniczanki: Janukiewicz - Mudra, Klabnik, Wiktorski, Wachowiak - Zejdler, Paprzycki - Kuzimski, Mikołajczak, Kuzimski - Surdykowski.

Godz. 11.50 Chojniczanka przed meczem 29. kolejki Fortuny I ligi zajmuje 17. miejsce z 26 punktami. Odra jest 15. i ma na koncie 34 punkty. Opolanie wydostali się ze strefy spadkowej. W ostatniej kolejce wygrali pewnie w Sosnowcu 3:1 po dwóch golach Piecha i Trojaka. Natomiast Chojniczanka pokonała GKS Jastrzębie również 3:1 po dwóch trafieniach Surdykowskiego i jednym Kuzimskiego.

Godz. 11.30 Witamy i zapraszamy na relację z meczu Odra - Chojniczanka. Początek o godz. 15.00.