Fortuna I liga. Chojniczanka - Chrobry Głogów (RELACJA LIVE)

10:19, 10.07.2020 | M.S.

Stadion Miejski w Chojnicach, godz. 18.00

CHOJNICZANKA - CHROBRY 3:3 (1:1)

Bramki: 1:0 - Ziętarski 18, 1:1 - Drewniak 30, 2:1 - Ziętarski, 2:2 - Lebedyński 57, 2:3 - Kubica 60, 3:3 - Kuzimski 84, 3:4 - Praznovsky 90+4

Chojniczanka: Janukiewicz - Paprzycki, Michalski, Wiktorski, Wachowiak - Ziętarski, Zejdler - Kuzimski, Wolski, Papikian - Surdykowski.

Ławka: Witan - Bartosiak, Klabnik, Sacharuk, Mudra, Rajch, Trojanowski, Jagiełło.

Chrobry: Szromnik - Ilków-Gołąb, Praznovsky, Juraszek, Stolc, Kozak, Kubica, Drewniak, Ziemann, Banaszewski (63. Mandrysz), Lebedyński (72. Kowalczyk).

Ławka: Abramowicz - Ratajczak, Antochów, Diduszko, Mandrysz, Piła, Piotrowski, Kowalczyk.

Sędzia: Rasmus (Olsztyn).

Żółte kartki: Michalski, Paprzycki, Trojanowski (Chojniczanka) - Praznovsky, Ilków-Gołąb, Kowalczyk (Chrobry).

Czerwona kartka:

90+4 min Koniec.

90+4 min To niemożliwe! Chrobry rzutem na taśmę wygrywa!

90 min Sędzia dolicza trzy minuty.

88 min Poprzeczka ratuje Chojniczankę!

86 min Teraz Chojniczanka przycisnęła. Jeden strzał, drugi. Broni Szromnik!

84 min Ładny wolej Kuzimskiego z około 12 metrów. Piłka w okienku. Chojniczanka walczy!

84 min REMIS!!! KUZIMSKI!!!

81 min Kartka dla Kowalczyka.

78 min Chrobry kontroluje sytuację. Chojniczanka nie jest w stanie zagrozić gościom.

77 min Kartka dla Paprzyckiego.

72 min Ilków-Gołąb z kartką.

71 min Zmiana w Chrobrym. Kowalczyk za Lebedyńskiego.

66 min Dwie zmiany w Chojniczance. Zeszli Wolski i Ziętarski. Weszli Mudra i Rajch.

65 min Z piłkarzy Chojniczanki chyba już zeszło powietrze. Dwa ciosy w trzy minuty musiały boleć.

60 min Tragedia... Chrobry prowadzi 3:2 po akcji prawą stroną i mocnym strzałem Kubica tuż przy słupku.

57 min Niestety, znowu remis. Wysoka wrzutka. Bramkarz MKS-u nie wyszedł do piłki, a Lebedyński z kilku metrów skierował ją głową do siatki.

55 min Tym razem pomocnik zdobył gola głową po wrzutce z prawej strony.

54 min GOOOOOL!!! Ziętarski po raz drugi.

51 min Dobry, mocny strzał Wachowiaka. Niewiele zabrakło.

46 min Gramy!

45+1 min Przerwa. Chojniczanka - Chrobry 1:1.

45+1 min Jeszcze kontra Chrobrego. Na szczęście goście pogubili się.

45 min Strzał Wachowiaka zablokowany.

43 min Dośrodkowanie z prawej strony. Janukiewicz pewnie łapie i rozpoczyna kontrę.

40 min Wolny dla MKS-u. Wrzutka Wolskiego. Bramkarz piąstkuje. Na szczęście Papikian zatrzymał kontrę Chrobrego. Przy okazji był faulowany.

39 min Dobra kontra Chojniczanki. Kuzimski lewą stroną. Zejście do środka, celny strzał. Szkoda, że prosto w Szromnika.

34 min Akcja Chrobrego, ale Janukiewicz nie dał się zaskoczyć.

33 min Dobre wejście Papikiana. Podanie do ZIętarskiego. Pomocnik w ostatnim momencie został zablokowany.

31 min Strzał Drewniaka tuż przy słupku. Janukiewicz bez szans.

30 min Niestety... 1:1.

29 min Kartka dla Michalskiego. Goście mają rzut wolny i okazję do strzału.

25 min Ależ akcja Papikiana. Jeden zwód, drugi. Zostawił za sobą dwóch rywali. Piłka trafiła pod nogi Ziętarskiego, który uderzył mocno na bramkę. Minimalnie niecelnie. Mogło być 2:0!

22 min Teraz było gorąco pod bramką Chojniczanki.

19 min Indywidualna akcja pomocnika. Miał z prawej strony Kuzimskiego. Doszedł z piłką do pola karnego i huknął tuż przy słupku!

18 min GOOOOL!!! Ziętarski!!!

12 min Długi wślizg Paprzyckiego. Brawa za walkę.

7 min Sporo pojedynków powietrznych. Zawodnicy grają górą przez murawę nasiąkniętą wodą.

5 min Chojniczanka uspokoiła grę.

3 min Dobry początek Chrobrego. Trzy rzuty rożne już na początku. Spore zamieszanie w polu karnym.

1 min Gramy!!!

Godz. 17.44 Nad regionem przeszła ulewa. Jednak już tak nie pada. Zespoły rozgrzewają się na murawie.

Godz. 17.43 Skład Chojniczanki: Janukiewicz - Paprzycki, Michalski, Wiktorski, Wachowiak - Ziętarski, Zejdler - Kuzimski, Wolski, Papikian - Surdykowski.

Godz. 10.20 Witamy i zapraszamy na relację z meczu Chojniczanka - Chrobry. Początek o godz. 18.00.