Fortuna I liga. Stal Mielec - Chojniczanka (RELACJA LIVE)

17:36, 25.07.2020 | M.S.

Stadion MOSiR w Mielcu, godz. 17.40

STAL - CHOJNICZANKA 4:1 (0:1)

Bramki: 0:1 - Surdykowski 19, 1:1 - Nowak 53, 2:1 - Mak 62, 3:1 - Domański 81, 4:1 - Dadok 90

Stal: Strączek - Bartosz (57 Michał Żyro), Dadok, Domański, Getinger (k), Kramarz (31 Bielak), Lisowski (73 Paluchowski), Mak, Nowak, Tomasiewicz, Mateusz Żyro.

Ławka: Bielak, Bodzioch, Chmielowiec, Prmiel, Prokić, Skrzyniak, Urbańczyk, Wrąbel, Michał Żyro.

Chojniczanka: Janukiewicz - Mudra, Bartosiak, Wiktorski (67 Kasperowicz), Wachowiak - Ziętarski, Paprzycki - Kuzimski, Mikołajczak, Papikian (63 Sacharuk) - Surdykowski.

Ławka: Banach, Kasperowicz, Madej, Rajch, Sacharuk, Trojanowski, Wolski.

Sędzia: Różycki (Łódź).

Żółte kartki: Lisowski, Bielak (Stal) - Surdykowski, Papikian (Chojniczanka)

90+3 min Koniec.

90+1 min Pogrom w Mielcu. Stal prowadzi już 4:1. Dadok.

89 min Rozpoczyna się święto w Mielcu. Kibice odpalili pirotechnikę.

85 min Mikołajczak blisko bramki kontaktowej.

81 min Stal prowadzi już 3:1. Gol Domańskiego.

78 min AJJJJ!!! Kuzimski ładnie złożył się do strzału. Uderzenie z nożyc niestety obok słupka.

72 min Chwila przerwy. Opatrywany Lisowski.

72 min Na ten moment Stal jest na pierwszym miejscu. Natomiast w strefie spadkowej Olimpia Grudziądz.

69 min Niegroźny strzał Ziętarskiego. Strączek łapie pewnie piłkę.

67 min Zmiana. Mamy debiutanta. Kasperowicz zmienia Wiktorskiego.

62 min Stal prowadzi 2:1. Gol Maka po wrzutce Getingera. Pomocnik pokonał Janukiewicza strzałem głową z bliskiej odległości.

57 min Zmiana. Żyro za Bartosza.

54 min Akcja prawą stroną. Podanie Lisowskiego przed pole karne. Tam wyszedł niekryty Nowak, który technicznym strzałem przy dalszym słupku doprowadza do remisu.

53 min Mamy remis. Gol Nowaka.

46 min Początek II połowy.

45+5 min Koniec I połowy. Chojniczanka prowadzi 1:0 po golu Surdykowskiego.

45+3 min W rzutach rożnych 3:2 dla Stali.

45+3 min Korner dla Stali po wrzutce Bartosza.

45+2 min Kartka dla Bielaka.

45 min Sędzia doliczył 4 minuty.

45 min Kartka dla Surdykowskiego.

44 min Chojniczanka po raz czwarty z rzędu prowadzi. Prowadziła z Chrobrym, Zagłębiem i Wartą u siebie. Wszystkie te mecze jednak przegrała. Zobaczymy jak będzie w Mielcu.

43 min Niecelny strzał Domańskiego z dystansu.

40 min Pięć minut do końca I połowy. Stal przeważa, ale przegrywa od 19. minuty. Brawa dla Chojniczanki, która nie przestraszyła się gospodarzy i gra dobre zawody.

31 min Zmiana w Stali. Bielak za Kramarza.

28 min Kartka dla Lisowskiego.

20 min Wyrzut z autu. Piłka trafia pod nogi Surdykowskiego, który z kilku metrów precyzyjnym strzałem nogą pakuje ją do siatki. Brawo MKS!

19 min GOOOOL!!! SURDYKOWSKI!!!

17 min Mielczanie prowadzą grę. MKS grający dzisiaj na biało nastawiony na kontrę.

15 min Stal z przewagą. Gospodarze ostrzelali bramkę MKS-u. Janukiewicz musiał dwa razy interweniować.

10 min Na dziewięciu pierwszoligowych boiskach trwa walka o punkty w 34. kolejce. Jak na razie padł jeden gol. Puszcza prowadzi z Radomiakiem.

5 min Nadal bez bramek i groźniejszych okazji.

2 min W Mielcu trwa święto. Stal po dzisiejszym meczu będzie fetować awans. Natomiast Chojniczanka leci do II ligi, więc może jedynie bić brawo rywalowi.

1 min Gramy! Rozpoczął się ostatni mecz Chojniczanki w tym sezonie I ligi.