II liga. Olimpia Grudziądz - Chojniczanka (RELACJA LIVE)

12:30, 05.09.2020 | M.S.

Stadion Miejski w Grudziądzu, sobota, godz. 16.30

OLIMPIA - CHOJNICZANKA 1:3 (0:1)

Bramki: 0:1 - Andronic 28 (samobójcza), 0:2 - Skrzypczak 51,1:2 - Janczukowicz 82, 1:3 - Emche 89

Olimpia: Sapela - Widejko, Mich, Andronic, Kwiatkowski, Gabor (62 Embalo), Popalzay, Kalenik (46 Janiak), Graczyk, Ciechanowski (c), Janczukowicz.

Ławka: Wiśniewski - Szczepaniak, Embalo, Mederos, Gulczyński, Mnatsakanyan, Janiak.

Chojniczanka: Sokół - Mudra, Klabnik, Grolik, Wachowiak - Ziętarski, Kona - Napołow (83 Emche), Mikołajczak (66 Czajkowski), Klichowicz (75 Grobelny) - Skrzypczak (83 Pląskowski).

Ławka: Lewandowski - Bartosiak, Tomaszewski, Grobelny, Emche, Trojanowski, Czajkowski, Golański, Pląskowski.

Sędzia: Mateusz Jenda (Warszawa).

Żółte kartki: Andronic (Olimpia) - Skrzypczak (Chojniczanka).

90+3 min Koniec! Trzy punkty jadą do Chojnic.

90+1 min Kartka dla Kony.

90 min Sędzia doliczył trzy minuty.

90 min GOOOL!!! 3:1!!! Emche.

89 min Chojniczanka oddaliła grę od bramki. Za chwilę początek dodatkowego czasu gry.

85 min Strata Klabnika. Embalo przejął piłkę. Na szczęście niedokładnie wrzucił i od bramki Sokół.

83 min Dwie zmiany. Schodzą Skrzypczak i Napołow. Weszli Pląskowski i Emche.

82 min No i stało się. Gol dla Olimpii. Janczukowicz głową pokonał Sokoła.

81 min Chojniczanka oddała rywalowi piłkę lecz ten nie wie za bardzo jak ma dobrać się przyjezdnym do skóry. Tak to mniej więcej wygląda. Tymczasem do wejścia szykowani są Emche i Pląskowski.

75 min Grobelny za Klichowicza. Chojniczanka ma rzut rożny.

73 min Będzie kolejna zmiana. Szykowany Grobelny.

69 min Teraz strzał "Ziętara", który przejął opaskę po Mikołajczaku.

68 min Napołow znowu przed szansą. Jednak o jeden zwód za dużo Ukraińca. Po chwili kolejna akcja MKS-u. Tym razem Ziętarski powalczył. Mamy korner.

66 min Zmiana. Czajkowski za Mikołajczaka.

64 min Embalo mógł już wpisać na listę strzelców. Groźny strzał i rzut rożny dla gospodarzy.

62 min Zmiana w Olimpii. Embalo za Gabora.

61 min Kartka dla Skrzypczaka.

61 min Będzie zmiana w Olimpii. Przygotowany Embalo.

59 min Dobry, kąśliwy strzał Ziętarskiego z dystansu. Broni Sapela. Korner.

58 min Niepotrzebna zabawa w polu karnym Chojniczanki. Oby to nie skończyło się jakimś przypadkowym golem dla Olimpii.

54 min Teraz rzut wolny dla gospodarzy. Sokół pewnie łapie piłkę.

52 min Chojniczanka totalnie zdominowała Olimpię po przerwie. Napołow miał 100 procentową okazję ku temu aby podwyższyć prowadzenie. Niestety spudłował.

50 min Do trzech razy sztuka! GOL!!!

48 min Kolejna sytuacja. Tym razem Skrzypczak blisko trafienia.

46 min Mikołajczak! To mogło być 2:0. Broni Sapela.

46 min Gramy. Od środka miejscowi.

Jedna zmiana w Olimpii. Janiak za Kalenika.

45+1 min Koniec I połowy.

45 min Sędzia dolicza minutę.

42 min Teraz było groźnie pod chojnicką bramką. Uderzał Widejko. Na raty, ale skutecznie Sokół.

40 min Pięć minut do końca I połowy. Delikatna przewaga Chojniczanki. Oby goście nie dali się zaskoczyć przed przerwą.

37 min Kartka dla Andronicia.

35 min Mikołajczak szukał podaniem Skrzypczaka. Dobre zagranie, lecz Graczyk zorientował się o co chodzi i przerwał akcję.

35 min Kalenik miał sporo miejsca na połowie Chojniczanki. Wybrał jednak złe rozwiązanie i piłkę złapał Sokół.

34 min Korner dla MKS-u. Wrzutka Napołowa i niecelne uderzenie Grolika.

30 min Gospodarze specjalnie nie rzucili się na MKS. Goście z przewagą.

29 min Dobra centra Napołowa w światło bramki. Andronic próbował przeciąć podanie. Zrobił to jednak źle i piłka wpadła do siatki.

28 min GOOOL!!! Chojniczanka prowadzi 1:0.

26 min Nadal bez goli. Chwila przerwy na uzupełnienie płynów. Jeden z graczy Olimpii leży na murawie.

22 min Dobre, ofensywne wejście Wachowiaka. Mamy rzut rożny.

20 min Teraz stały fragment dla MKS-u. Piłka wychodzi poza boisko choć goście reklamują zagranie ręką.

16 min Olimpia opanowała sytuację. Dwa groźne strzały miejscowych. Kibice ożywili się.

12 min Kontra Chojniczanki zmieniła się w kontrę Olimpii. Gospodarze wywalczyli pierwszy rzut rożny.

10 min Chojniczanka nadal prowadzi grę. Olimpia schowana nie myśli o przejęciu inicjatywy.

8 min Groźny strzał Mikołajczaka z 18 metrów. Sapela "wypluł" piłkę przed siebie. Skrzypczak próbował do niej doskoczyć, ale był na pozycji spalonej.

7 min Spokój i cisza na stadionie. Grudziądz specjalnie nie żyje tym meczem.

5 min Niecelny strzał Mikołajczaka po podaniu Klichowicza.

4 min Spokojny początek. Częściej przy piłce Chojniczanka.

1 min Gramy!!!

Godz. 15.55 Poprzedni sezon zakończył się nie pomyśli kibiców z Chojnic i Grudziądza. Chojniczanka zajęła miejsce drugie, a Olimpia trzecie. Oczywiście od końca. Wiązało się to ze spadkiem do II ligi. MKS opuścił I ligę po siedmiu latach, a GKS po zaledwie roku od powrotu do niej.

Godz. 15.48 Skład Olimpii: Sapela - Widejko, Mich, Andronic, Kwiatkowski, Gabor, Popalzay, Kalenik, Graczyk, Ciechanowski (c), Janczukowicz.

Godz. 15,45 Pomimo niekorzystnych prognoz pogoda w Grudziądzu całkiem znośna. Jest ciepło, około 15-16 stopni, nie pada i przez chmury przebija się słońce.

Godz. 15.40 Skład Chojniczanki: Sokół - Mudra, Klabnik, Grolik, Wachowiak - Ziętarski, Kona - Napołow, Mikołajczak, Klichowicz - Skrzypczak.

Godz. 12.30 Zapraszamy na relację live z meczu II ligi Olimpia Grudziądz - Chojniczanka. Początek o godz. 16.30.