Bramki: 1:0 - Wachowiak 15, 2:0 - Napołow 51

Chojniczanka: Sokół - Mudra, Klabnik, Grolik, Wachowiak (85 Emche) - Ziętarski, Kona - Klichowicz, Mikołajczak (81 Czajkowski), Napołow (85 Grobelny) - Skrzypczak (68 Pląskowski).

Ławka: Lewandowski, Bartosiak, Czajkowski, Trojanowski, Emche, Pląskowski, Grobelny.

Znicz: Misztal – Wichtowski, Pomorski (85 Faliszewski), Tabara (46 Górski), Grabowski (60 Zagórski), Zjawiński, Machalski, Drobnak (46 Tarnowski), Kubicki (60 Hrnciar), Baran, Rackiewicz.

Ławka: Jurczak – Rybak, Zagórski, Faliszewski, Hrnciar, Tarnowski, Górski.

Sędzia: Szymon Lizak (Poznań).

Żółte kartki: Grolik, Mikołajczak (Chojniczanka) - Grabowski, Górski, Machalski (Znicz).

90+3 min Koniec. Trzy punkty zostają w Chojnicach!

90 min Sędzia doliczył 3 minuty.

88 min "Wszyscy wstają i śpiewają, wszyscy wstają i śpiewają" - zachęca sektor C resztę stadionu. Po chwili Klichowicz zmarnował okazję na 3:0.

85 min Zmiana. Schodzi Wachowiak. Wchodzi Emche. Roszada także w Zniczu.

85 min Strzał Czajkowskiego. Niecelny.

84 min Korner dla MKS-u po akcji Napołowa i Klichowicza.

81 min Zmiana. Czajkowski za Mikołajczaka.

81 min Teraz kiks Mudry. Obrońca chciał wybić piłkę poza boiska, a o mały włos wrzuciłby ją za kołnierz Sokołowi. Na szczęście bramkarz był czujny.

79 min Broni Sokół! Strzelał Zjawiński.

79 min Karny dla Znicza...

75 min Pudło Pląskowskiego w 100 procentowej sytuacji. Świetne wejście Napołowa. Podanie do napastnika, który miał przed sobą praktycznie bramkę. Wystarczyło dołożyć nogę. Tymczasem piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

74 min Po kartce dla Machalskiego i Mikołajczaka za małą przepychankę.

69 min Dobre wejście Klichowicza lewą stroną. Podanie do środka. Obrońcy Znicza na rzut rożny.

68 min Zmiana w Chojniczance. Pląskowski za Skrzypczaka.

64 min Kolejne dwie sytuacje. Mikołajczak trafił w poprzeczkę, a Skrzypczak niecelnie główkował.

63 min Kartka dla Górskiego.

60 min Trener Znicza widząc co się dzieje zmienił kolejnych graczy. Zagórski za Grabowskiego i Hrnciar za Kubickiego.

57 min Coraz większa przewaga Chojniczanki. Najpierw Mikołajczak zamiast uderzać niepotrzebnie wdał się w kiwkę w polu karnym. Po chwili Mudra zacentrował idealnie na głowę Skrzypczaka. Jednak ponownie jego strzał obronił Misztal.

55 min Znowu gorąco pod bramką Znicza. Skrzypczak znowu przed szansą. Napastnik został zablokowany.

54 min Ależ wejście Mudry. Czeski obrońca sprintem przedostał się w pole karne gości. Zabrakło ostatniego podania.

52 min Co się odwlecze to nie uciecze. Skrzypczak wyszedł sam na sam z Misztalem. Górą był bramkarz. Piłka trafiła jednak do Napołowa, który nie pomylił się uderzając do praktycznie pustej bramki.

51 min GOOOOL!!! Napołow!!!

50 min Ależ Chojniczanka mogła otworzyć II połowę. Klichowicz spudłował w 100 proc. sytuacji.

47 min Już po jednej akcji z obu stron. Dośrodkowywali Wichtowski i Napołow. W obu przypadkach bez powodzenia.

46 min Gramy! Dwie zmiany w Zniczu.

45+1 min Koniec I połowy.

45 min Minuta doliczona.

44 min Groźny strzał gości. Obok słupka.

42 min Kartka dla Grolika za zatrzymanie kontry Znicza.

40 min Groźny strzał na bramkę MKS-u. Sokół bezbłędnie.

37 min Dobre wejście Ziętarskiego. Mikołajczak! Znowu obok...

32 min Sytuacja bez zmian. Sporo pracy mają defensywni pomocnicy MKS-u Kona i ZIętarski.

30 min Błąd Sokoła. Bramkarz MKS-u wypuścił piłkę z rąk po łatwym dośrodkowaniu. Na szczęście bez konsekwencji.

29 min Ładna akcja w tempie Chojniczanki. Wejście Wachowiaka, główka Mikołajczaka. Nad bramką.

25 min Wyrównany fragment spotkania. Sporo walki, ale bez kartek.

18 min Teraz gospodarze schowali się na swojej połowie i czekają na kontrę.

16 min Lewy obrońca MKS-u znalazł się na prawej stronie. Podał do niego Mudra. "Wachu" zdecydował na uderzenie zza pola karnego. Piłka przeleciała nad Misztalem i wpadła.

15 min GOOOL!!! Wachowiak pięknie przymierzył z lewej nogi w samo okienko.

11 min Jeden z graczy MKS-u pada w polu karnym. Protestuje trener, protestują kibice. Sędzia milczy jak grób.

8 min Gospodarze nastawieni na ataki skrzydłami. Przed momentem uderzał Napołow.

5 min Wyrównany początek. Przed Chojniczanką spotkanie z wymagającym rywalem.

3 min Piękna, słoneczna pogoda w Chojnicach. Kilka zwycięstw i także frekwencja uległa poprawie.

1 min Gramy! Skład Chojniczanki bez zmian.

Godz. 12.00 Zapraszamy na relację live z meczu II ligi Chojniczanka - Znicz Pruszków. Początek o godz. 17.00.