12:30, 30.09.2020 | M.S.

Stadion w Częstochowie, środa, godz. 15.30

SKRA - CHOJNICZANKA 1:0 (0:0)

Bramki: 1:0 - Nocoń 88

Skra: Biegański – Mesjasz, Nocoń, Niedbała, Zieliński (67 Słomka), Napora, Noiszewski, Wojtyra (90 Rogala), Sinior, Olejnik (72 Kazimierowicz), Holik.

Ławka:

Chojniczanka: Sokół - Mudra, Klabnik, Grolik, Wachowiak - Ziętarski, Czajkowski - Napołow, Mikołajczak, Klichowicz (78 Emche) - Skrzypczak (78 Pląskowski, 85 Trojanowski).

Ławka: Banach - Bartosiak, Sacharuk, Grobelny, Emche, Trojanowski, Kona, Orlik, Pląskowski.

Sędzia: Rafał Rokosz (Katowice).

Żółte kartki: Niedbała, Wojtyra, Sinior (Skra) - Grolik, Czajkowski (Chojniczanka).

Czerwona kartka:

90+4 min Koniec meczu. Skra - Chojniczanka 1:0. Pierwsza porażka MKS-u w tym sezonie.

90+3 min Kartka dla Siniora i chyba ostatnia szansa dla Chojniczanki w tym meczu.

90+2 min Zmiana w Skrze. Rogala za Wojtyrę.

90 min Rozpoczął się doliczony czas gry.

89 min Dobra postawa Skry i skuteczne interwencje Biegańskiego przekuły się w gola dla gospodarzy. Chojniczanka może przegrać po raz pierwszy w tym sezonie.

88 min Gol dla Skry... Nocoń.

85 min Zmiana w Chojniczance. Pląskowski zszedł z kontuzją. Wszedł Trojanowski.

83 min Biegański!!! Cóż w bramce wyczynia ten 18-latek? Najpierw Mudra huknął w poprzeczkę. Natomiast dobitkę pięknie wybronił bramkarz Skry.

83 min Jeszcze Chojniczanka próbuje prawą stronę. Znowu korner. Może teraz???

79 min Coraz mniej czasu pozostało Chojniczance. Czy będziemy świadkami drugiego 0:0 w tym sezonie?

78 min Dwie zmiany w Chojniczance. Wchodzą Pląskowski (za Skrzypczaka) i Emche (za Klichowicza).

77 min Napołow z ostrego kąta. Broni Biegański. Chojniczanka ma rzut rożny.

74 min I kolejna kartka. Czajkowski nieprzepisowo przerwał kontrę Skry.

74 min Po tej wrzutce kartka dla Grolika za... protesty.

74 min Okazja do wrzutki zepsuta przez Napołowa.

72 min Pierwsza kartka. Ukarany Niedbała.

72 min Dziwne jest to, że trener Nocoń widząc co się dzieje nie robi żadnych zmian.

72 min Zmiana w Skrze. Kazimierowicz za Olejnika.

69 min Znowu groźnie. Rzut wolny dla Skry. Dobra centra. Sokół jakimś cudem odbija piłkę, którą musnął głową jeden z graczy z Skry. Na szczęście akcja zakończona wybiciem w aut.

67 min Zmiana w Skrze. Słomka za Zielińskiego.

64 min Zieliński celnie uderzył z woleja z 18 metrów. Znowu prosto w Sokoła.

64 min Obraz gry nie uległ zmianie. To Skra jest stroną dominującą po przerwie. Kolejny rzut rożny. Chojniczanka gra źle.

61 min Kolejny celny strzał Skry. Wrzutka z prawej strony. Celna główka Wojtyry. Na szczęście Sokół dobrze ustawiony.

60 min Godzina gry za nami. Emocje są. Goli brak.

60 min Nocoń uderzył na wiwat.

58 min Teraz akcja gości. Korner. Małe zamieszanie. Strzał Ziętarskiego! Tylko boczna siatka...

56 min Chojniczanka źle weszła w drugą połowę. Gospodarze mają więcej miejsca do gry i często przenoszą się z piłką pod pole karne MKS-u.

52 min Uderzenie Wojtyry. Piłka odbija się od jednego z graczy MKS-u. Korner choć gospodarze sygnalizują zagranie ręką.

52 min Skra ma coraz więcej miejsca po stronie gdzie gra Wachowiak. Gospodarze wywalczyli pierwszy rzut rożny.

49 min Wachowiak próbował uruchomić Klichowicza. Piłka przedostała się pod pole karne Skry. Tam czujny był Biegański.

48 min Płaska wrzutka Klichowicza prosto w ręce Biegańskiego.

47 min Kontra Skry. Celny strzał SIniora. Broni Sokół.

46 min Gramy!

45 min Przerwa. Bez goli w Częstochowie.

43 min Mudra do Napołowa... za mocno. Od bramki Skra.

39 min Seria strzałów. Najpierw kolejny raz Biegański prowadził sobie ze strzałem Mikołajczaka. Poprawka z dystansu niecelna.

37 min Nie ma gola. Fatalny strzał Mikołajczaka w środek bramki. Biegański nie miał żadnych problemów z obroną.

36 min Rzut karny dla Chojniczanki!

35 min Wrzutka z rożnego. Główka Skrzypczaka. Faul w ataku.

34 min Dobre wejście lewą stroną aktywnego Wachowiaka. Dośrodkowanie do Napołowa. Piłka odbiła się od gracza Skry. Niektórzy gracze MKS-u sygnalizowali zagranie ręką. Tylko korner.

30 min Dobry odbiór Holika. Nocoń podprowadził piłkę przed pole karne Chojniczanki i uderzył na bramkę. Na szczęście słabo i niecelnie.

25 min Poza jedną wrzutką Skry bez zagrożenia pod bramką Chojniczanki. Goście są groźniejsi w swoich atakach, ale wynik nadal 0:0.

20 min Świetna interwencja Biegańskiego po strzale Napołowa. 18-letni bramkarz Skry świetnie "wyciągnął się" do piłki, która wpadłaby do bramki tuż przy słupku. Korner.

17 min Chojniczanka w ataku pozycyjnym. Skra nastawiona na szybkie kontry.

15 min Teraz dwa faule w krótkim odstępie czasu zawodników Chojniczanki. Skończyło się na słownym upomnieniu.

13 min Przypomnijmy, że mecz rozgrywany jest na sztucznej murawie. Właśnie zaczęło lekko kropić.

10 min Rzut rożny dla chojniczan. Goście mają przewagę.

9 min Akcja lewą stroną. Wrzutka. Biegański na posterunku. Centrował Klichowicz.

6 min GOOOOOL!!! Nie ma... spalony. Akcja Mudry z Napołowem. Podanie do Skrzypczaka, który według arbitra "palił". To mógł być piękny start MKS-u.

5 min Spokojny początek. Jeden rzut wolny dla Skry i jeden dla Chojniczanki. Bez celnego strzału.

1 min Gramy!

Godz. 14.40 Skład Chojniczanki: Sokół - Mudra, Klabnik, Grolik, Wachowiak - Ziętarski, Czajkowski - Napołow, Mikołajczak, Klichowicz - Skrzypczak.

Godz. 12.30 Zapraszamy na relację tekstową z meczu Skra - Chojniczanka. Początek o godz. 15.30.