II liga. Chojniczanka - Garbarnia Kraków (RELACJA LIVE)

12:44, 03.10.2020 | M.S.

Stadion Miejski w Chojnicach, sobota, godz. 17.00

CHOJNICZANKA - GARBARNIA 3:1 (1:0)

Bramki: 1:0 - Kona 6, 1:1 - Radwanek 52, 2:1 - Pląskowski 62, 3:1 - Pląskowski 76

Chojniczanka: Sokół - Mudra, Klabnik, Grolik, Wachowiak (46 Grobelny) - Kona (60 Mikołajczak), Czajkowski - Napołow (46 Emche), Ziętarski, Klichowicz (77 Orlik) - Skrzypczak (46 Pląskowski).

Ławka: Banach – Bartosiak, Sacharuk, Grobelny, Emche, Trojanowski, Mikołajczak, Orlik, Pląskowski

Garbarnia: Kozioł – Górecki (68 Wacławek), Klimek, Masiuda (31 Nakrosius), Radwanek, Kuczak, Bąk (68 Morys), Duda, Marszalik, Kołbon (61 Serafin), Kowalski.

Ławka: Frątczak – Laskoś, Serafin, Kardas, Malik, Morys, Nakrosius, Wacławek.

Sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).

Żółte kartki:  Emche , Ziętarski (Chojniczanka) - Górecki (Garbarnia).

90+3 min Koniec! Chojniczanka wygrywa 3:1!

90 min Sędzia dolicza 3 minuty.

88 min Garbarnia jeszcze szuka bramki kontaktowej.

81 min Zablokowany strzał Pląskowskiego, który poluje dzisiaj na hat tricka.

80 min Kartka dla Ziętarskiego.

77 min Cały stadion dopinguje Chojniczankę. Tymczasem zmiana. Schodzi Klichowicz, wchodzi Orlik.

76 min GOOOOOL!!! Pląskowski po raz drugi po podaniu Mikołajczaka. Chojniczanka podwyższa po akcji rezerwowych.

73 min Kolejna sytuacja MKS-u!!! Trzeba postawić kropkę nad "i"

70 min Teraz Chojniczanka przed szansą. Dwie próby, ale skutecznie zablokowane. Korner dla MKS-u.

69 min Ależ sytuacja Wacławka! Sokół świetnie broni strzał rezerwowego Garbarni.

68 min Dwie zmiany w zespole gości.

63 min Kartka dla Emche.

63 min Kolejna akcja. Mikołajczak! Ostatecznie faul na bramkarzu...

62 min GOOOOOL!!! Pląskowski do pustej po asyście Klichowicza, drugiej w tym spotkaniu. Ładna akcja MKS-u.

61 min Zmiana w Garbarni. Serafin za Kołbona.

60 min Zmiana. Mikołajczak za Konę.

58 min Pląskowski ładnie uwolnił się spod opieki rywala. Znalazł się w dobrej sytuacji, ale minimalnie chybił.

56 min W odpowiedzi korner dla krakowian. Krótka przebitka. Strzał z dystansu. Bardzo niecelny.

54 min Korner dla Chojniczanki. Piłka na linii pola karnego. Tam próbował coś zdziałać Grolik, ale ostatecznie akcja spełzła na niczym.

53 min Klichowicz przed szansą. Niestety skrzydłowy nie dał rady złożyć się do strzału i od bramki Kozioł.

52 min Mamy remis. Radwanek technicznym strzałem z 17 metrów pokonał Sokoła. Ładne uderzenie.

46 min Gramy. Trzy zmiany w Chojniczance.

45+2 min Przerwa.

40 min Pięć minut do końca I połowy. Bez zmian.

36 min Ależ sytuacja Skrzypczaka! Mógł podawać do idealnie ustawionego Napołowa. Chciał to skończyć sam i strzelił mocno oraz bardzo niecelnie.

35 min Kartka dla Góreckiego.

30 min Zmiana w Garbarni. Nakrosius za Masiudę.

29 min Skrzypczak szybko odzyskał piłkę i równie szybko ją stracił... Za chwilę minie pół godziny gry. Od 5 minuty MKS prowadzi po golu Kony.

28 min Wejście Klichowicza. Strzał! Tylko boczna siatka. Chwila przerwy. Na boisku leży jeden z graczy Garbani.

27 min Słońce powoli zachodzi. Pogoda do gry idealna. Jednak ta gra w ostatnich minutach lekko mówiąc nie powala na kolana.

25 min Napołow na spalonym po zagraniu Czecha. Mało sytuacji bramkowych. Piłka krąży głównie w okolicach środka boiska.

20 min Garbarnia atakuje głównie lewą stroną. Sporo pracy ma Mudra.

15 min Obraz gry bez zmian. Lekka przewaga gości w posiadaniu piłki.

12 min Kibice z sektora C zagrzewają resztę stadionu do gorącego dopingu. "Kto wygra mecz? MKS, Kto? MKS. Kto? MKS" - śpiewają.

10 min Teraz Garbarnia rozgrywa piłkę w okolicy środka boiska.

6 min Fantastyczny początek gospodarzy. Zupełnie inny od tego w Częstochowie.

5 min GOOOOOOL!!! KONA!!!

1 min Gramy!

Godz. 12.40 Zapraszamy na relację live z meczu II ligi Chojniczanka - Garbarnia Kraków. Początek o godz. 17.00.