Bramki: 1:0 - Krocz 35, 2:0 - Kotowicz 90+4

Ławka: Tysiak - Kucharczyk, Żivulić, Maćkowiak, Caliński, Jarzębowski, Kotowicz, Młynarczyk.

Chojniczanka: Sokół - Mudra (46 Napołow), Klabnik, Grolik, Grobelny - Czajkowski (82 Kona), Ziętarski - Emche (46 Wachowiak), Mikołajczak, Klichowicz (82 Orlik) - Pląskowski (60 Skrzypczak)

Ławka: Lewandowski - Bartosiak, Sacharuk, Wachowiak, Kona, Trojanowski, Napołow, Orlik, Skrzypczak.

Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice).

Żółte kartki: Boruń (Śląsk II) - Mikołajczak (Chojniczanka).

Czerwone kartki: Boruń (54, druga żółta) - Mikołajczak (54, druga żółta).

90+6 min Koniec. Śląsk II - Chojniczanka 2:0 po golach Krocza i Kotowicza.

90+4 min Niestety, kontra i 0:2 we Wrocławiu. Kotowicz okiwał Sokoła i wpakował piłkę do pustej bramki.

90+1 min Strzał głową Skrzypczaka. Niecelny.

90 min Rozpoczął się doliczony czas gry.

89 min Dwie dobre interwencje Sokoła. Okazja do kontry. Niestety Skrzypczak podał za głęboko.

87 min Miejscowi przed szansą na drugiego gola. Na szczęście uderzenie nad bramką.

85 min Pięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Gościom coraz bardziej się spieszy.

83 min Kolejne dwie zmiany w Chojniczance. Weszli Kona i Orlik.

79 min Teraz atak gospodarzy. Strzał z woleja z 18 metrów broni Sokół!

77 min Klichowicz przewrócił się w polu karnym. Goście protestują. Po chwili Skrzypczak faulowany w okolicy narożnika boiska.

76 min Prawdziwy ostrzał wrocławskiej bramki. Gospodarze bronią, blokują i wybijają wszystko jak najdalej. Przewaga gości spora, ale nadal 1:0 dla Śląska II.

68 min Gol! Piłka w bramce po główce Skrzypczaka!!! Niestety, nie ma... Sędzia dopatrzył się faulu napastnika.

67 min Co tam się wydarzyło?! Rzut rożny. Skrzypczak dochodzi do strzału głową. Piłkę na linii bramkowej odbił bramkarz, a później obrońca. Zawodnicy Chojniczanki widzieli ją w bramce. Sędzia jednak nie reagował. Po chwili trener Nocoń obejrzał kartkę za protesty.

66 min Dobre podanie do Skrzypczaka. Strzał! Tylko boczna siatka. Chojniczanka ma jednak korner.

60 min Zmiana. Skrzypczak za Pląskowskiego.

56 min Jak do tego doszło? Piłka wyszła poza boisko. Boruń specjalnie rzucił piłką w Mikołajczaka. Ten nie wytrzymał i w ostrych słowach wyraził swoją opinię o zachowaniu młodego gracza. W konsekwencji jeden i drugi wylecieli z boiska...

55 min Dwie czerwone kartki! Oba zespoły w osłabieniu. Z boiska wylatuje Mikołajczak.

54 min Bardzo groźny strzał Samca-Talara. Piłka przeleciała minimalnie obok słupka.

52 min Małe zamieszanie w polu bramkowym, lecz Śląsk II wyjaśnia sytuację. Po chwili złe zagranie Napołowa, kontra gospodarzy zakończona kiepskim strzałem.

51 min Korner dla Chojniczanki.

50 min Faul w ataku i kartka dla gracza z Chojnic. Ukarany Mikołajczak.

47 min Dwie zmiany w przerwie. Wachowiak za Emche i Napołow za Mudrę.

47 min Ależ okazja gospodarzy! Bergier stanął oko w oko z Sokołem. Na szczęście uderzenie prosto w bramkarza.

46 min Początek II połowy.

45+2 min Przerwa. Śląsk II - Chojniczanka 1:0.

41 min Mikołajczak w polu karnym. Nie udało się jednak oddać strzału i gospodarze wyszli z kontrą zakończoną faulem w ataku.

37 min Jeden błąd i gospodarze prowadzą. Chojniczanka ma więcej z gry, lecz niewiele z tego wynika.

36 min Strata Mudry w środku boiska. Piłkę przejął Bergier, który uruchomił Krocza. Ten wyszedł sam na sam z Sokołem i pewnym strzałem pokonał bramkarza Chojniczanki.

35 min Niestety, gol dla Śląska II.

32 min Krocz w pole karne Chojniczanki z lewej strony. Obrońcy wyjaśniają.

29 min Dobre wejście Mikołajczaka. Wrzutka do Emche. Ten jednak nie zdołał opanować futbolówki.

28 min Teraz znowu najwięcej pracy mają środkowi pomocnicy. Żadnej z drużyn nie udało się zdominować rywala.

25 min Emche wygrywa pojedynek biegowy z rywalem. Wchodzi w pole karne. W ostatniej chwili gospodarze ratują sytuację.

24 min Na stadionie przy ulicy Oporowskiej we Wrocławiu pojawili się kibice Chojniczanki.

23 min Kolejny rzut wolny dla gospodarzy.

22 min Celny strzał z dystansu. Z lekkimi problemami broni Szromnik.

21 min Teraz faul chojniczan blisko pola karnego. Okazja dla gospodarzy do centry.

20 min Dobra interwencja Ziętarskiego przy próbie wyjścia z kontrą wrocławian.

19 min Pierwsza kartka dla gracza Śląska II.

19 min Chojniczanka ma przewagę w posiadaniu piłki. Gospodarze zmuszeni do biegania. Sporo fauli ze strony wrocławian.

17 min Teraz wrzutka z lewej strony. Pląskowski wygrywa pojedynek o pozycję. Uderza głową. Niestety nad bramką.

15 min AJJJ!!! Ziętarski minimalnie nad poprzeczką. Niezła próba pomocnika Chojniczanki.

14 min Faul przed polem karnym Śląska II. Sędzia mógł jednak puścić grę. Klichowicz byłby w dobrej sytuacji.

9 min Dobre wejście Klichowicza w pole karne. Wrzutka zablokowana. Rzut rożny.

5 min Akcja MKS-u prawą stroną. Emche za mocno i od bramki Szromnik.

4 min Wyrównany początek. Akcja toczy się głównie w środku boiska.

1 min Gramy! Chojniczanka na bordowo. Śląsk II na zielono.

Godz. 11.55 Spotkanie poprowadzi Mateusz Bielawski z Katowic.

Godz. 11.52 Śląsk II: Szromnik - Boruń, Poprawa, Pawelec (k), Wypart, Makowski, Szpakowski, Lewkot, Krocz, Samiec-Talar, Bergier.

Godz. 11.50 Chojniczanka: Sokół - Mudra, Klabnik, Grolik, Grobelny - Czajkowski, Ziętarski - Emche, Mikołajczak, Klichowicz - Pląskowski.

Godz. 11.40 Zapraszamy na relację live z meczu II ligi Śląsk II - Chojniczanka. Początek o godz. 12.00.