II liga. Bytovia Bytów - Chojniczanka (RELACJA LIVE)

11:20, 08.11.2020 | M.S.

Stadion Miejski w Bytowie, niedziela, godz. 15.00

BYTOVIA - CHOJNICZANKA 3:2 (2:1)

Bramki: 1:0 - Giel 5, 2:0 - Sezonienko 32, 2:1 - Skrzypczak 43, 2:2 - Skrzypczak 77, 3:2 - Bach 90+1.

Bytovia: Sokół - Dymerski, Bąk (k), Zawistowski, Szela (64 Ryś), Giel, Lech, Bach, Deleu, Memić, Sezonienko (78 Szmidke).

Ławka: Staniszewski - Wasiak, Wolski, Ryś, Szmidke, Sikorski, Wrzesień, Urban, Camargo.

Chojniczanka: Sokół - Mudra, Czajkowski, Bartosiak, Wachowiak - Kona, Rakowski - Napołow (50 Orlik), Mikołajczak (78 Grobelny), Klichowicz (83 Szołtys) - Skrzypczak.

Ławka: Lewandowski - Golański, Grobelny, Orlik, Kasperowicz, Cegiełka, Sacharuk, Emche, Szołtys.

Sędzia: Piotr Idzik (Poznań).

Żółte kartki: Sezonienko, Giel (Bytovia) - Napołow, Bartosiak, Kona, Czajkowski, Mikołajczak (Chojniczanka).

Czerwona kartka: Bartosiak (71., za drugą żółtą).

90+4 min Koniec...

90+2 min Kontra Bytovii. Giel uderza na bramkę! Minimalnie obok...

90+2 min Uderzenie Bacha i piłka wpada do bramki przy słupku.

90+1 min GOL DLA BYTOVII.

90 min Sędzia doliczył 4 minuty.

89 min Strzał Zawistowskiego z wolnego zablokowany.

87 min To powinien być gol! Ogromny błąd Bytovii w obronie. Piłkę przejął Skrzypczak, który próbował przelobować Staniszewskiego. Niestety pomylił się...

86 min Kartka dla Giela

85 min Ładny rajd Wachowiaka zakończony przed polem karnym.

83 min Szołtys za Klichowicza.

83 min Do wejścia szykowany Szołtys.

82 min Zawistowski głową w boczną siatkę.

81 min Chojniczanka ma remis, ale gra w dziesiątkę. Teraz Bytovii zaczyna się spieszyć.

80 min Dobry strzał na bramkę Bytovii. Staniszewski broni.

79 min Zmiana. Grobelny za Mikołajczaka. Roszada także w Bytovii.

78 min Ogromne zamieszanie. Mikołajczak przepuścił piłkę do Orlika. Ten uderzył, ale piłka została zablokowana. Trafiła jednak pod nogi Skrzypczaka, który z bliska wpakował ją do bramki.

77 min GOL DLA CHOJNICZANKI!

76 min Kartka dla Sezonienki.

76 min Do wejścia szykowany Grobelny.

75 min Kiepska próba Orlika ze skrzydła. Po chwili mocny strzał Wachowiaka. Obok bramki.

74 min Trudno będzie dzisiaj Chojniczance coś ugrać w Bytowie.

71 min Chojniczanka trzeci mecz z rzędu kończy w osłabieniu.

70 min Ostre starcie. Bartosiak faulował rywala i ogląda czerwoną kartkę za drugą żółtą.

69 min Szybka akcja Chojniczanki. Wachowiak ze skrzydła. Orlik uderza głową. Staniszewski musiał się wysilić żeby tę piłkę złapać.

67 min Kartka dla Mikołajczaka. Sędzia podejmuje większość decyzji na korzyść miejscowych.

65 min To powinno być 2:2!!! Wyśmienite podanie Klichowicza. Skrzypczakowi wystarczyło dołożyć nogę. Niestety przestrzelił z kilku metrów mając praktycznie pustą bramkę.

63 min Niecelny strzał Szeli z dalszej odległości.

63 min Bytovia ma wynik i umiejętnie broni dostępu do bramki.

61 min Żółta kartka dla Kony i Czajkowskiego. Robi się gorąco. Sporo decyzji sędziego jest głośno komentowanych przez trenera Noconia.

60 min Dobra wrzutka. Strzał głową i obrona Sokoła.

59 min Bartosiak z kartką. Wolny dla gospodarzy.

57 min Skrzypczak nieprzepisowo zatrzymywany przez Bąka. Bez kartki. Po chwili niedokładna wrzutka Wachowiaka.

56 min Dobry odbiór Rakowskiego. Orlik przed szansą! Tylko boczna siatka...

56 min Teraz Chojniczanka. Klichowicz do wchodzącego Wachowiaka. Ten wrzuca jednak prosto w ręce bramkarza.

54 min Kolejna strata. Giel wychodzi z kontrą. Akcja zatrzymana. Korner dla gospodarzy.

52 min Siedem minut drugiej połowy, a Chojniczanka zaliczyła już 3 stratę w okolicy środka boiska. Jak to się nie zmieni, to Bytovia zaraz dostanie szansę na kontrę.

51 min Faul Czajkowskiego. Wolny dla Bytovii. Jednak zbyt mocna centra Zawistowskiego.

50 min Niecelny strzał Deleu z tzw. fałsza.

48 min Szybka akcja MKS-u. Mamy aut na wysokości pola karnego Bytovii.

47 min Zbyt lekkie uderzenie Giela głową. Łapie Sokół.

46 min Rozpoczęła się druga połowa. Od środka goście. Bytovia na czarno. Chojniczanka na biało. Gramy!

45+1 min Przerwa. Bytovia - Chojniczanka 2:1.

45 min Sędzia doliczył minutę.

43 min Centra Napołowa z prawej strony. Piłka przeleciała nad wszystkimi zawodnikami. Akcję celną główką zakończył Skrzypczak.

43 min GOL DLA CHOJNICZANKI.

42 min Szybka akcja MKS-u. Wachowiak podaje przed bramkę. Bytovia wychodzi z opresji.

42 min Zawistowski w pole karne z rzutu wolnego. Uderzenie głową Szeli. Zbyt lekki strzał i Sokół broni.

40 min Złe podanie Wachowiaka. Od bramki Bytovia.

39 min Ładna akcja Bytovii. Deleu z prawej strony przed pole karne. Tam bez zastanowienia przymierzył Lech. Piłka przeleciała metr nad bramką.

36 min Niecelna próba Napołowa z rzutu wolnego.

34 min Piłka w kierunku Klichowicza. Ten został przyblokowany przez Deleu i bramkarz Bytovii mógł spokojnie złapać futbolówkę.

32 min Sezonienko odnalazł się w polu karnym i głową pokonał Sokoła. Chojniczanka w bardzo trudnej sytuacji.

32 min GOL DLA BYTOVII.

30 min Teraz dobra wrzutka za lewej strony, ale Staniszewski czujnie wyszedł z bramki i złapał piłkę.

27 min Napołow ukarany kartką.

25 min Wolny dla Bytovii zakończony faulem w ataku.

22 min Dobra sytuacja MKS-u. Zabrakło decyzji o strzale.

20 min Mogło być 2:0! Instynktowna obrona Sokoła. Piłka była uderzona z kilku metrów. Kolejny rzut rożny.

19 min Groźnie po wrzutce z wolnego. Bytovia ma korner.

18 min Chwila przerwy. Mikołajczak i Napołow zmienili obuwie.

16 min Korner dla gospodarzy.

15 min Niecelny strzał Mudry z lewej nogi. Od bramki Staniszewski.

12 min Teraz dwa rzuty rożne dla Chojniczanki w krótkim odstępie czasu.

8 min Zablokowany strzał Klichowicza. Korner.

8 min Chojniczanka nadal zbyt głęboko ustawiona. Przypomnijmy, że w składzie nie ma dwóch podstawowych środkowych obrońców, którzy pauzują za kartki.

6 min Giel wykorzystał nieporozumienie w obronie i strzałem z woleja pokonał Sokoła. Radość w szeregach Bytovii.

5 min GOL DLA BYTOVII.

5 min Kolejny rzut rożny dla miejscowych.

4 min Gospodarze wyszli wysoko. Pressing na połowie MKS-u.

3 min Próba kontry. Strata Skrzypczaka.

2 min Korner dla Bytovii. Wrzutka zablokowana.