II liga. Chojniczanka - Stal Rzeszów (RELACJA LIVE)

10:05, 21.11.2020 | M.S.

Stadion Miejski w Chojnicach, sobota, godz. 16.00

CHOJNICZANKA - STAL RZESZÓW 2:1

Bramki: 0:1 - Reiman 31 (rzut karny), :1:1 - Skrzypczak 43 (rzut karny). 2:1 - Klichowicz 46

Chojniczanka: Sokół - Mudra, Grolik, Bartosiak, Wachowiak (89 Grobelny) - Kona, Czajkowski - Orlik (66 Napołow), Ziętarski (66 Golański), Klichowicz (81 Trojanowski) - Skrzypczak (89 Emche).

Ławka: Lewandowski - Kasperowicz, Grobelny, Sacharuk, Golański, Emche, Napołow, Trojanowski, Szołtys.

Stal: Bieszczad - Sadzawicki, Fojut, Góra, Głowacki, Kłos (57 Michalik), Reiman, Szeliga (75 Wolski), Sławek (75 Goncerz), Szczepanek, Olejarka.

Ławka: Kaczorowski - Wolski, Sylwestrzak, Goncerz, Skrzecz, Michalik, Kotwica, Kostkowski, Musik.

Sędzia: Maciej Pelka (Poznań).

Żółte kartki: Sokół, Orlik (Chojniczanka) - Bieszczad, Olejarek (Stal).

Czerwona kartka:

90+4 min Koniec! Chojniczanka wygrywa ze Stalą i awansuje na czwarte miejsce w tabeli.

90+2 min Końcówka spotkania.

90 min Sędzia dorzuca 4 minuty.

89 min Dwie zmiany. Wchodzą Grobelny i Emche, a schodzą Wachowiak i Skrzypczak.

88 min Niecelny strzał na bramkę Sokoła.

87 min Czwarty korner dla gości, którzy cały czas napierają.

86 min Ależ obrona Sokoła! Bardzo groźny strzał.

85 min Groźne wejście prawą stroną. Grolik na rzut rożny. Wygląda to trochę jak obrona Częstochowy.

83 min Chojniczanka nadal schowana na własnej połowie. Stal będzie musiała postawić wszystko na jedną kartę.

82 min Olejarek za mocno do Goncerza.

81 min Zmiana. Trojanowski za Klichowicza.

80 min Korner dla MKS-u. Zła wrzutka.

78 min Dobra akcja Chojniczanki. Niestety w końcowej fazie Napołow przekombinował ze Skrzypczakiem co zakończyło się stratą i kontrą.

77 min

74 min Dwie zmiany w Stali. Pojawił się m.in. Wolski.

73 min Rzut rożny po indywidualnej akcji Wachowiaka. Kartkę obejrzał też jeden z trenerów Stali. Goście domagali się karnego.

71 min Kompletnie nieudany strzał Napołowa.

69 min Wolny dla gości. Wrzutka. Nikt nie przeciął i Sokół pewnie złapał piłkę.

66 min Dwie zmiany. Napołow za Orlika i Golański za Ziętarskiego.

65 min Szykują się zmiany w Chojniczance.

62 min Zablokowany strzał Orlika. Trener Nocoń czeka ze zmianami.

60 min Chojniczanka nastawiona na grę z kontry.

58 min Kartka dla Olejarka.

57 min Zmiana w Stali. Michalik za Kłosa.

55 min Teraz ładna akcja MKS-u. Podanie na skrzydło do Skrzypczaka. Ten od razu wrzucił w pole karne. Najwyżej wyskoczył Kona, ale spudłował.

50 min Obrońcy Chojniczanki teraz czujni i nie pozwalają na zbyt wiele gościom. Stal nadal jest w szoku.

48 min Wejście w pole karne skrzydłowego Chojniczanki. Precyzyjny strzał przy słupku i 2:1 dla MKS-u. Świetny początek gospodarzy.

47 min GOOOOL!!! KLICHOWICZ!!!

46 min Początek II połowy.

45+2 min Koniec I połowy.

45 min Interesująca końcówka I połowy. Teraz Stal miała swoją szansę po szybkim ataku.

44 min MKS szuka drugiego gola. Skrzypczak ciut za lekko do Orlika. Po chwili próba podania Kony, ale kiepska.

43 min Skrzypczak pewnie i 1:1!!!

42 min Karny dla MKS-u po zagraniu ręką!

40 min To mogło być 0:2! Olejarek spudłował w znakomitej sytuacji.

36 min Kartka dla Orlika.

34 min Orlik do Klichowicza. Ten miał dobrą okazję, ale przestrzelił.

33 min "Mamy to sprawdzone na powtórce. Był spalony panie sędzio" - krzyczą z ławki trenerzy MKS-u.

31 min Pewny strzał Reimana. Stal prowadzi.

29 min Kartka dla Sokoła.

28 min Rzut karny dla Stali! Protesty chojniczan. Wg nich był spalony.

26 min Teraz piłka trafiła do Klichowicza. Ten złożył się do strzału, przymierzył z woleja, ale także został zablokowany.

25 min Rzut wolny dla gospodarzy z dalszej odległości. Strzał Ziętarskiego zablokowany.

23 min Zablokowany strzał Orlika. MKS ma korner.

21 min Chojniczanka bez groźniejszej  sytuacji. Więcej z gry ma Stal. Przed momentem celne, ale bardzo lekkie uderzenie na bramkę Sokoła.

19 min Teraz było groźnie. Niepewny chwyt Sokoła. Napastnik Stali nie dał rady dojść do piłki. Był blokowany, a przy okazji faulował obrońcę MKS-u.

15 min Kwadrans za nami. Stal groźnie atakuje. Chojniczanka czujna w obronie.

10 min Kolejna akcja rzeszowian. Tym razem spalony.

8 min Teraz dwa rzuty rożne dla Stali. Po drugim groźny strzał, ale piłka przechodzi obok słupka.

5 min Sporo walki, ale także niedokładności z obu stron.

3 min Groźna akcja MKS-u. Trochę zamieszania. Niektórzy widzieli nawet rękę u gracza Stali. Sędzia milczy.

1 min Gramy!

Godz. 15.57 W składzie MKS-u spore braki. Nie ma Klabnika (czerwona kartka), Mikołajczaka (kartki), Pląskowskiego i Rakowskiego (obaj kontuzje).

Godz. 15.55 Koniec rozgrzewki. Za chwilę początek meczu. Jest bardzo, ale to bardzo zimno. Oby zawodnicy rozgrzali nas swoją grą.

Godz. 15.30 Stal: Bieszczad - Sadzawicki, Fojut, Góra, Głowacki, Kłos, Reiman, Szeliga, Sławek, Szczepanek, Olejarka.

Godz. 15.00 Chojniczanka: Sokół - Mudra, Grolik, Bartosiak, Wachowiak - Kona, Czajkowski - Orlik, Ziętarski, Klichowicz - Skrzypczak.

Godz. 10.00 Zapraszamy na relację z meczu Chojniczanka - Stal Rzeszów. Początek o godz. 16.00.