Zamknij

Stoiska, konkursy i loteria na targach w Konarzynach

11.50, 01.09.2021 P.G
Skomentuj
REKLAMA

W najbliższy weekend na lotnisku nieopodal Konarzyn odbędą się II Targi Rolno - Przemysłowe. Organizatorzy przewidzieli sporo atrakcji. Będą konkursy, loteria i stoiska wystawców z regionu.

Targi tradycyjnie już odbędą się na lotnisku. Potrwają dwa dni. W sobotę 4 września na odwiedzających oprócz stoisk wystawienniczych będą czekać zabytkowe auta strażackie. Piknik Zbożowy przygotowała Pomorska Izba Rolnicza. Organizatorzy przewidują sporo konkursów dla najmłodszych. W sobotę również przewidziano zabawę polegającą na cofaniu ciągnikiem z przyczepą. Ta odbędzie się około 13.00. Przepyszne smakołyki dla odwiedzających przygotowują lokalne koła gospodyń wiejskich.
Drugiego dnia targów będzie można spełnić dobry uczynek i uratować komuś życie. W niedzielę 5 września między godz. 10.00 a 13.00 na lotnisku stacjonował będzie krwiobus. Tego dnia oprócz straganów organizatorzy zaplanowali także I czempionat źrebiąt i wystawę koni zimnokrwistych. Rozlosowane zostaną także nagrody w loterii fantowej. – Głównymi nagrodami są m.in. meble ogrodowe i rower. Mniejsze upominki to m.in. wejściówki do kina, kosze wędlin, przetworów czy usługi podnośnikami – wyjaśnia Jolanta Wielińska z Urzędu Gminy w Konarzynach. Podobnie jak przed dwoma laty – parking dla odwiedzających będzie płatny. Aby z niego skorzystać, trzeba będzie zapłacić 5 zł. Ta opłata uprawniać będzie do nieograniczonego pobytu na parkingu. Posiadając bilecik będzie można po zakupach wrócić do domu, po czym przy kolejnym wjeździe nie będzie trzeba już płacić za pozostawienie auta.

Podczas wiosennych targów odbywających się dwa lata temu można było kupić m.in. rośliny.

(P.G)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%