Fortuna I liga. Olimpia Grudziądz - Chojniczanka (RELACJA LIVE)

10:52, 09.08.2019 | M.S.

Stadion Miejski w Grudziądzu, piątek, godz. 19.00

OLIMPIA - CHOJNICZANKA 3:5 (0:2)

Bramki: 0:1 - Sylwestrzak (5.), 0:2 - Papikian (13.), 1:2 - Tiago (46.), 2:2 - Haydary (71.), 3:2 - Tiago (76.), 3:3 - Wachowiak (78.), 3:4 - Michalski (86.), 3:5 - Wolski (90.)

Olimpia: Lemanowicz – Ciechanowski, Ocenas, Wawszczyk, Duriska – Kona, Handzlik (83. Pfertzel), Ziętarski, Łukowski (46. Augusto), Tiago – Haydary.

Ławka: Sapela – Pfertzel, Kamiński, Augusto, Frelek, Janczukowicz, Nowicki, Szywacz, Poręba.

Chojniczanka:  Janukiewicz – Mudra, Wołąkiewicz, Michalski, Sylwestrzak – Sacharuk (45. Wachowiak), Obrocnik, Wolski, Trochim (77. Surdykowski), Papikian (68. Podgórski) – Mikołajczak.

Ławka: Witan – Zitko, Letniowski, Surdykowski, Conejo, Kuzimski, Wachowiak, Paprzycki, Podgórski.

Żółte kartki: Wołąkiewicz, Mudra (Chojniczanka) - Ciechanowski, Wawszczyk (Olimpia).

Sędzia: Kiełczewski (Białystok).

90+5 min Koniec meczu. Szalonego meczu. Najbardziej szalonego meczu Chojniczanki w I lidze.

90 min Wolski i 5:3!!!

90 min Olimpia miała piłkę na remis! Broni Janukiewicz!

90 min Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

89 min Jeszcze zmiana w Olimpii.

86 min GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! CHOJNICZANKA 4:3!!!

83 min Zmiana w Olimpii.

81 min Teraz nieco spokojniej. Chojniczanka przy piłce. Mamy korner.

78 min WACHOWIAK!!! Znowu remis!!!

77 min Zmiana. Surdykowski za Trochima.

76 min No i mamy to o co się prosiliśmy. Olimpia prowadzi 3:2. Tiago ponownie.

73 min Olimpia rozpędzona. Chojniczanka w defensywie.

71 min Co się dzieje... W Grudziądzu już remis. Haydary z bliska i 2:2. Przed nami bardzo nerwowa końcówka.

70 min Chwila przerwy. Gracza Olimpii złapały skrucze.

68 min Zmiana. Podgórski za Papikiana.

68 min Teraz akcja Olimpii. Korner dla gospodarzy. Pewny chwyt Janukiewicza.

67 min Akcja Wachowiaka z prawej strony. Młodzieżowiec świetnie odnalazł się na boisku w Grudziądzu. Napędza ataki Chojniczanki.

66 min Kolejny błąd Olimpii. Piłkę przejął Wolski. Mógł podawać, a zdecydował się na strzał. Jeszcze Trochim próbował dogonić piłkę, lecz wyprzedził go bramkarz.

65 min Uderzenie Trochima. Wysoko nad bramką. Z sektora gości płynie piosenka "My jesteśmy z Chojniczanką...".

64 min Teraz błąd obrony miejscowych. Mikołajczak faulowany przed polem karnym. Jest okazja do strzału.

62 min Bardzo mocny strzał Tiago. Janukiewicz na posterunku. Olimpia z minuty na minutę będzie coraz mocniej atakować.

59 min Faul na Wachowiaku. Kartka dla Wawszczyka.

58 min Haydary upadł w polu karnym. Nie ma mowy o karnym.

58 min Dobra centra Trochima. Sylwestrzak blisko uderzenia. Po chwili Mikołajczak poprawia i Michalski niecelnie zgrał piłkę.

57 min Uderzenie Wachowiaka i bramkarz końcami palców wybija na korner.

56 min Znowu Mikołajczak zatrzymany przez defensywę.

55 min Mogło być 3:1! Najpierw Papikian wyszedł sam na sam z Lemanowiczem. Ten obronił. Dobitkę Mikołajczaka z linii wybijają obrońcy.

53 min Niecelny strzał Tiago.

50 min Dwie akcje Chojniczanki. Najpierw ciut za mocna wrzutka. Później faul w ataku.

47 min Papikian uderzył z ostrego kąta prosto w bramkarza.

47 min Wydarzył się najgorszy z możliwych scenariuszy na tę połowę.

46 min Gol kontaktowy dla Olimpii. Tiago.

45+2 min Przerwa.

45 min Wchodzi Wachowiak.

44 min Będzie zmiana. Kontuzja Sacharuka.

42 min Główka Mikołajczaka. Daleko od bramki.

37 min Kartka dla gracza Olimpii.

35 min Kartka dla Mudry.

34 min Teraz dwie groźne akcje miejscowych. MKS musi uważać żeby nie stracić gola do przerwy.

32 min Doskonała okazja na kolejnego gola. Dobra wrzutka, lecz Mikołajczak i Trochim nie sięgnęli piłki.

31 min Uaktywnili się kibice Chojniczanki. Jest doping. Fani Olimpii ograniczają się do oklasków.

29 min Kartka dla Wołąkiewicza. Czwarta w tym sezonie.

27 min Dobra wrzutka Mudry na Sacharuka.

24 min Gospodarze próbuje coś zdziałać. Obrona Chojniczanki czujna.

21 min Wolny dla Olimpii. Wrzutka i faul na Janukiewiczu.

18 min Powinna być jedenastka dla Chojniczanki po zagraniu ręką gracza Olimpii. Sędzia milczy.

16 min Mogło być 3:0. Piłka przeleciała pod brzuchem bramkarza Olimpii po strzale Wolskiego. Korner.

13 min Ależ gol Papikiana!!! Uderzenie prawą nogą w samo okienko!!!

11 min Korner dla gości. Centra Trochima. Główka Michalskiego niecelna.

10 min Janukiewicz wypluł piłkę przed siebie po strzale z dystansu. Dobitka i... spalony.

7 min Teraz Olimpia miała rzut wolny. Piłka poza boiskiem.

5 min Goooool!!! Sylwestrzak z głowy po wrzutce Trochima z wolnego. Świetny początek MKS-u.

3 min Korner dla Chojniczanki. Powinien być drugi, ale od bramki miejscowi.

2 min Wolny dla Olimpii na skraju pola karnego. Było groźnie.

1 min Gramy.

Godz. 18.42 Dzisiejszego meczu nie poprowadzi sędzia Sylwester Rasmus z Torunia, a Konrad Kiełczewski z Białegostoku.

Godz. 18.40 Jesteśmy już w Grudziądzu. Ładna, słoneczna pogoda. Obecnie trwa rozgrzewka na płycie głównej. Na trybunach coraz więcej kibiców. Szykuje się nam ciekawy pojedynek drużyn leżących w miastach oddalonych od siebie o 100 km.

Godz. 10.50 Witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Olimpia Grudziądz - Chojniczanka. Początek o godz. 19.00.