Zamknij
REKLAMA

Na wolnym powietrzu albo pod dachem

18:00, 31.12.2020 | dtn
Skomentuj
REKLAMA

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został przesunięty na 31 stycznia. – Zyskujemy jeszcze trochę więcej czasu na organizację – mówi szefowa chojnickiego sztabu Paulina Ambroziak. Gwiazdy niezależnie od terminu wystąpią w Chojnicach.

Orkiestra Jurka Owsiaka miała zagrać 10 stycznia. W ubiegłym tygodniu zostały zwiększone obostrzenia związane z epidemią koronawirusa. W związku z tym Owsiak zdecydował się na przesunięcie finału WOŚP-u na 31 stycznia. Chojnicki sztab bierze pod uwagę dwa miejsca, jeśli chodzi o organizację imprezy: halę widowiskowo-sportową bądź park Tysiąclecia. Wszystko zależy od tego, jakie będą wytyczne dotyczące COVID-19.
Planowany jest Bieg Policz się z Cukrzycą, który ma się zacząć w samo południe. Potem będzie można zobaczyć, jak udziela się pierwszej pomocy. Tego będą uczyć druhowie. Zaplanowano także koncerty. Wystąpić mają „Dworek Polski”, Angee, Marta Wieczorkiewicz oraz kabaret Niezapominajki z Lichnów. Gwiazdami wieczoru będą Gosia Andrzejewicz i zespół Verba. – Mimo zmiany terminu finału Gosia Andrzejewicz i Verba wystąpią – informuje Paulina Ambroziak, szefowa chojnickiego sztabu.
Nieodłącznym elementem WOŚP-u jest licytacja. Będzie można powalczyć na przykład o WOŚP-owe gadżety, parasolkę z latarką czy zdjęcie podarowane przez fotografa Aleksandra Knittera. Planowane są też grill i słodka kawiarenka, będzie również możliwość zrobienia karteczek z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Materiał archiwalny. Artykuł ukazał się w „Czasie Chojnic” 23 grudnia 2020, nr 52/965.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%