Zamknij
REKLAMA

Konkurs plastyczny i filmowy „Nie ma jak u Dziadków”

11:50, 02.01.2021 | D.N
Skomentuj
REKLAMA

Chojnickie Centrum Kultury zachęca do wzięcia udziału w dwóch konkursach, których tematem przewodnim będzie zbliżający się Dzień Babci i Dziadka.

Celem konkursów jest złożenie dziadkom życzeń w oryginalnej formie. Można to zrobić poprzez udział w konkursie plastycznym pt. „Portret Babci i Dziadka” lub nagrywając filmik, który będzie „Laurką dla Dziadków”. Może to być dowolna forma artystyczna, np. recytowany wiersz, śpiewana piosenka, lub inna interesująca i kreatywna forma prezentacji. Limit czasowy to 3 minuty. Propozycja ChCK kierowana jest do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Do udziału w obu konkursach zachęca się również osoby dorosłe. Termin nadsyłania prac upływa 15 stycznia.

Prace plastyczne należy przesłać w formie zdjęć: jednego, które ukazuje pracę w fazie jej powstawania, drugiego finalnego, po skończonym procesie twórczym. Dozwolone są różne techniki plastyczne, format dowolny. W treści maila należy podać: imię i nazwisko autora, kategorię wiekową i nr telefonu. Zdjęcia należy przesyłać mailowo na adres: konkurs@ckchojnice.pl.

Plik wideo z nagranym filmem można dostarczać:- poprzez platformę WeTransfer.com, na adres mailowy, na trwałym nośniku pocztą tradycyjną lub kurierem na adres: Chojnickie Centrum Kultury, ul. Swarożyca 1, 89-600 Chojnice. Przesłany plik powinien zawierać: imię i nazwisko autora, kategorię wiekową, nr tel.,mail.

Szczegóły konkursu dostępne są na stronie ChCK.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%