Zamknij
REKLAMA
14:41, 15.06.2021
Orange Flex to oferta komórkowa dla wszystkich osób, które szukają elastycznychrozwiązań. W Sklepie Flex dostępne są także smartfony w zaskakująco niskich cenach. Co miesiąc w ofercie pojawią się kolejne modele! Sprawdź, jakie okazje czekają na Ciebie w Orange Flex.
08:36, 11.06.2021
To, że technika światłowodowa ma wiele zalet wiedzą chyba wszyscy. Jednak nie każdy wie, jak istotnym elementem pracy instalatora i serwisanta sieci jest odpowiednio dobrany sprzęt. Profesjonalna instalacja i serwis światłowodów wymaga bowiem urządzeń zarówno do budowy i obsługi sieci, jak i testowania oraz konserwacji. Jakie rozwiązania mają w tym przypadku kluczowe znaczenie i co warto o nich wiedzieć?
14:46, 08.06.2021
Apple iPhone 12 Pro Max to nie tylko najlepszy model z serii 12, ale ze wszystkich dostępnych na rynku flagowców. Dopracowany w każdym calu, piekielnie wydajny, a do tego robi perfekcyjne zdjęcia. Czego chcieć więcej? Dziś przedstawiamy wrażenia z użytkowania.
10:50, 01.06.2021
Czy sposobem na osiągnięcie sukcesu rynkowego jest innowacyjny pomysł? Niekoniecznie. Czasem warto postawić na dobrze sprawdzone rozwiązanie. Tak, jak w przypadku myjni samochodowej. Jeśli zastanawiasz się nad własnym biznesem lub planujesz rozwinąć dotychczasową działalność, myjnia wydaje się być strzałem w dziesiątkę. Przemawia za tym co najmniej kilka argumentów. Zanim jednak zainwestujesz w myjnię, podpowiadamy kilka kluczowych kwestii.
00:00, 01.06.2021
Decydując się na inwestycję w panele fotowoltaiczne, trzeba przeanalizować wiele aspektów mających wpływ na otrzymywane uzyski, a co za tym idzie czas zwrotu kosztów. Różnorodność paneli solarnych, sposobów montażu i technologii łączenia baterii może przyprawiać o zawroty głowy. Co trzeba wiedzieć, aby dopasować rozmiar oraz typ instalacji do swoich potrzeb i nie stracić na fotowoltaice?
12:52, 28.05.2021
Złoto cieszy się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów. Lokowanie kapitału w metalach szlachetnych jest dziś szczególnie opłacalne, głównie ze względu na niskie stopy procentowe i rosnącą inflację. Inwestorzy wybierają najczęściej tradycyjne sztabki i monety bulionowe, które łatwo nabyć i zbyć w razie potrzeby. Dlaczego warto zainwestować w złoto i jakie formy takiej inwestycji będą najlepsze? Złoto – inwestycja w poczucie bezpieczeństwa
08:18, 27.05.2021
Bez wątpienia jest to element bardzo przydatny w każdym pokoju dziecięcym. Pokojowe huśtawki dla dzieci są elementem, które wpływa na nie kojąco, pozwala się bujać, bawić, a jednocześnie też sprawiają, że taki pokój nabiera zupełnie odmiennego charakteru. Jednym z elementów oferty Teddyroom jest właśnie huśtawka przeznaczona do pokoju dziecięcego. Teddyroom proponuje huśtawki drewniane, które sprawdzają się najlepiej, są bezpieczne, estetyczne jak i wytrzymałe. Huśtawka dla dzieci, którą oferuje Teddyroom, jest meblem spełniającym wygórowane oczekiwania rodziców, dzieci jak i spełniającym wszelkie normy związane z bezpieczeństwem użytkowania.
14:56, 25.05.2021
Nie od dziś wiadomo, że przedsiębiorcy z branży rolniczej mają nieco większe wsparcie ze strony państwa, niż na przykład przedsiębiorcy z branży budowlanej. Mowa tu oczywiście o tym, że rolnicy mają zapomogi na czas suszy, czyli wtedy gdy plony muszą być skromniejszymi. Branża budowlana musi zaś zaciskać pasa wtedy gdy nastaje gorszy sezon, bo właśnie wtedy prace się przeciągają i zarabia się znacznie mniej.
10:40, 21.05.2021
Ekstraklasa zakończona w kampanii 2020/2021, ale ciągle trwa walka w niższych ligach, gdzie stawką jest awans. Kto przybliży się do 1. Ligi w najbliższy weekend? Jak spiszą się Chojniczanka i GKS Katowice pod presją wyniku? Zapraszamy na analizę spotkań tych drużyn.
00:00, 20.05.2021
Dla wielu osób ideałem spełnionego życia zawodowego jest połączenie pracy z pasją. W związku z tym starają się za wszelką cenę swoje pasje przekuć w sposób na zarabianie pieniędzy. Czasami przynosi to zaskakująco dobre efekty. Jednak nie zawsze tak się dzieje. Czy faktycznie połączenie pracy i hobby jest dobrym rozwiązaniem i zapewni Ci satysfakcję?
10:56, 19.05.2021
Wielu z nas ubóstwia zakupy online. Dokonujemy ich o każdej porze dnia oraz nocy, kiedy tylko nam pasuje, nie musimy opuszczać domowego zacisza, siedzimy wygodnie na kanapie mając przed sobą komputer, przeglądamy oferty, porównujemy ceny, szukamy wymarzonych rzeczy „wędrując” od sklepu do sklepu. W internecie kupujemy mnóstwo produktów, bardzo często są to ubrania. Sporo z nas decyduje się też na zakup bielizny online.
10:14, 19.05.2021
W ostatnich latach trójmiejski rynek nieruchomości zmienił się diametralnie. Największe zmiany zaszły w Gdańsku. W mieście przybyło lokali mieszkalnych i usługowych. Wiele z tych nieruchomości od razu zyskało miano luksusowych. Zachwyciły one designem i funkcjonalnością. Które nowe, gdańskie osiedla mogą pochwalić się mianem perełek architektury?
09:01, 19.05.2021
Nie bez powodu luksusowe mieszkania i apartamenty cieszą rosnącym zainteresowaniem wśród inwestorów i mieszkańców Trójmiasta. Nieruchomości segmentu premium są bardziej odporne na wahania koniunkturalne, a także zapewniają większą rentowność z wynajmu. Mieszkania z „najwyższej półki” to opłacalna lokata kapitału, która zapewnia nie tylko dochodowość z najmu. Podpowiadamy, w jakie lokale warto zainwestować w trójmiejskim mieście Gdynia.
00:00, 19.05.2021
Samodzielne ustalanie sobie pór przeznaczonych na pracę oraz czynności prywatnych jest nie lada gratką w porównaniu do reżimu stałych godzin pracy stacjonarnej. Wiele osób wyobraża sobie pracownika zdalnego, który wiedzie niespieszne życie, pracuje w piżamie, owinięty ciepłym kocem z nieodłącznym kubkiem aromatycznej kawy obok. Znaczna swoboda planowania dnia pracy i brak bezpośredniego kontaktu z przełożonym oraz klientami sprawiają, że dla wielu osób praca zdalna jawi się jako spełnienie marzeń. Jednak warto pamiętać o wyzwaniach tego typu pracy. Przedstawiamy wady i zalety pracy zdalnej.
15:34, 18.05.2021
Kupując mieszkanie, dom lub inny rodzaj lokalu należy mieć świadomość tego, że sporą część kwoty zakupu stanowi podatek VAT wynoszący 23 proc. Kwota ta jest wliczona w cenę zakupu i nie da się tego uniknąć. Istnieje natomiast możliwość odliczenia podatku na pewnych warunkach. Dotyczy to nie tylko firm, które planują prowadzić działalność gospodarczą związaną z danym lokalem, ale także osoby fizyczne są w stanie skorzystać z takiej ulgi. Na jakich więc warunkach to działa?