Zamknij

Robotnik gospodarczy

Nr oferty: StPr/19/1819Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 89-600 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Odśnieżanie chodników.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.12.2019
Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PROWEN Dariusz Ruhs
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Niemcewicza 22, 89-600 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Dariusz Ruhs
    Numer telefonu: 889 000 400
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: .
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Prace ogólnobudowlane.
    StPr/19/1862
    data rozpoczęcia pracy od 21.11.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Pakowanie towaru i jego zabezpieczenie, obsługa maszyn pakujących.
    StPr/19/1848
    data rozpoczęcia pracy od 01.12.2019
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN

    przygotowywanie pizzy
    StPr/19/1858
    data rozpoczęcia pracy od 25.11.2019

    Oferowanie klientom produktów bankowych, realizowanie wpłat i wypłat gotówkowych w placówce.
    StPr/19/1855
    data rozpoczęcia pracy od 15.12.2019

    Pisanie treści na strony www, pisanie artykułów poradnikowych i sponsorowanych.
    StPr/19/1849
    data rozpoczęcia pracy od 15.11.2019
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    zajęcia dydaktyczne, opieka nad dziećmi (40% na dworze)
    StPr/19/1850
    wynagrodzenie od od 1 580 PLN

    Programowanie i rozwój aplikacji tworzonych przez firmę.
    StPr/19/1839
    data rozpoczęcia pracy od 01.01.2020
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    lakierowanie pojazdów samochodowych
    StPr/19/1842
    wynagrodzenie od 2 250 - 5 000 PLN

    Odśnieżanie chodników.
    StPr/19/1819
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    - świadczenie usług informacyjnych na poziomie ogólnym i ew.specjalistycznym, - udzielanie informacji o Funduszach Europejskich poprzez: kontakt bezpośredni z beneficjentem, rozmowę telefoniczną, pocz
    StPr/19/1828
    wynagrodzenie od od 1 825 PLN