Zamknij

Informatyk wdrożeniowiec serwisant

Nr oferty: StPr/19/0038Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Asnyka 2, 89-600 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Wsparcie dla klientów, serwisant.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.02.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Język:
    • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kat. B
      • Obsługa komputera (podstawy) - MS Office, MS Windows, Internet
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Znajomość oprogramowania LINUX oraz budowy komputera. 1.2019.AK
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: AD-REM SP. ZO.O.
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Asnyka 2, 89-600 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie
        Osoba do kontaktu: Grzegorz Narloch
        Numer telefonu:
        E-mail: praca@adrem-it.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
        Kadry i płace
        StPr/19/0068
        data rozpoczęcia pracy od 01.02.2019
        wynagrodzenie od od 2 940 PLN

        Kierowanie samochodem dostawczym, dbanie o auto oraz dokumentację, rozwożenie towaru, zabezpieczenie towaru, planowanie optymalnej trasy.
        StPr/19/0070
        wynagrodzenie od od 2 843 PLN

        StPr/19/0067
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        -sprzedaż towaru - sprzedaż posiłków
        StPr/19/0063
        data rozpoczęcia pracy od 21.01.2019
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        Sprzątanie obiektu wewnątrz i na zewnątrz.
        StPr/19/0064

        Wykonywanie projektów.
        StPr/19/0066
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        usługi kosmetyczne, wykonywanie zabiegów kosmetycznych
        StPr/19/0061
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        SPRZEDAŻ BIŻUTERII W SKLEPIE FIRMOWYM
        StPr/19/0056
        data rozpoczęcia pracy od 14.01.2019

        StPr/19/0053

        Wykonywanie robót ciesielskich i szalunkowych.
        StPr/19/0033
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN