Zamknij

Asystent księgowego

Nr oferty: StPr/19/0043Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Składowa 1, 89-620 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Księgowanie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 14.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • doświadczenie na stanowisku
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: 3.2018.KSZ
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: BIURO RACHUNKOWE Doradztwo Podatkowe Leszek Fryca
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Składowa 1, 89-620 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Leszek Fryca
      Numer telefonu: 606 227 038
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: .
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Kadry i płace
      StPr/19/0068
      data rozpoczęcia pracy od 01.02.2019
      wynagrodzenie od od 2 940 PLN

      Kierowanie samochodem dostawczym, dbanie o auto oraz dokumentację, rozwożenie towaru, zabezpieczenie towaru, planowanie optymalnej trasy.
      StPr/19/0070
      wynagrodzenie od od 2 843 PLN

      StPr/19/0067
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      -sprzedaż towaru - sprzedaż posiłków
      StPr/19/0063
      data rozpoczęcia pracy od 21.01.2019
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      Sprzątanie obiektu wewnątrz i na zewnątrz.
      StPr/19/0064

      Wykonywanie projektów.
      StPr/19/0066
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      usługi kosmetyczne, wykonywanie zabiegów kosmetycznych
      StPr/19/0061
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      SPRZEDAŻ BIŻUTERII W SKLEPIE FIRMOWYM
      StPr/19/0056
      data rozpoczęcia pracy od 14.01.2019

      StPr/19/0053

      Wykonywanie robót ciesielskich i szalunkowych.
      StPr/19/0033
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN