Zamknij

Specjalista ds. handlowych

Nr oferty: StPr/19/0215Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Przemysłowa 4, 89-600 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie min. za: szukanie nawiązywanie kontaktów handlowych, opracowanie ofert handlowych, negocjacje, analiza umów. Kompletowanie dokumentów, tłumacz
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 20.02.2019
Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Język:
  • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
    Uprawnienia:
    • Znajomość pakietu MS Office
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
      • wyższe (w tym licencjat), techniczne
        Wymagania dodatkowe
        Język:
        • niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
        • rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: doświadczenie zawodowe - 3 lata w dziale marketingu, handlowym itp.
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: MOSTOSTAL CHOJNICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Przemysłowa 4, 89-600 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie
          Osoba do kontaktu: Larysa Kobierowska-Stolarczyk
          Numer telefonu: 52 396 61 23, 695 673 760
          E-mail: kadry@mostostal.chojnice.pl
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: wymagane CV
          Sposób kontaktu
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
          Wykonywanie pomocniczych robót budowlanych.
          StPr/19/0287
          data rozpoczęcia pracy od 25.02.2019
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN

          Wznoszenie ścian oraz wykonywanie tynków na terenie budów.
          StPr/19/0288

          Wykonywanie robót ciesielskich i szalunkowych.
          StPr/19/0289

          pomoc w przygotowywaniu posiłków
          StPr/19/0274
          data rozpoczęcia pracy od 15.02.2019
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          przygotowywanie posiłków
          StPr/19/0278
          data rozpoczęcia pracy od 18.02.2019

          przyjmowanie, wydawanie towaru
          StPr/19/0280

          montaż instalacji klimatyzacyjnych
          StPr/19/0272
          wynagrodzenie od od 2 500 PLN

          Ewidencjonowanie dokumentów kadrowych, sporządzanie list płac, obsługa programu Płatnik
          StPr/19/0240
          data rozpoczęcia pracy od 13.02.2019
          wynagrodzenie od od 3 000 PLN

          StPr/19/0241
          wynagrodzenie od od 3 200 PLN

          mycie - czyszczenie samochodów
          StPr/19/0252
          data rozpoczęcia pracy od 01.03.2019