Zamknij

Sprzedawca

Nr oferty: StPr/19/0217Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 89-600 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjecie towaru
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 18.02.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • doświadczenie mile widziane
      Wymagania dodatkowe
      • średnie zawodowe
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: 2019.KR
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: KPT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: 31 Stycznia 30, 89-600 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie
        Osoba do kontaktu: Anna Prądzyńska
        Numer telefonu: 535 716 108
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: .
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście
        Wykonywanie pomocniczych robót budowlanych.
        StPr/19/0287
        data rozpoczęcia pracy od 25.02.2019
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        Wznoszenie ścian oraz wykonywanie tynków na terenie budów.
        StPr/19/0288

        Wykonywanie robót ciesielskich i szalunkowych.
        StPr/19/0289

        pomoc w przygotowywaniu posiłków
        StPr/19/0274
        data rozpoczęcia pracy od 15.02.2019
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        przygotowywanie posiłków
        StPr/19/0278
        data rozpoczęcia pracy od 18.02.2019

        przyjmowanie, wydawanie towaru
        StPr/19/0280

        montaż instalacji klimatyzacyjnych
        StPr/19/0272
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        Ewidencjonowanie dokumentów kadrowych, sporządzanie list płac, obsługa programu Płatnik
        StPr/19/0240
        data rozpoczęcia pracy od 13.02.2019
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        StPr/19/0241
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        mycie - czyszczenie samochodów
        StPr/19/0252
        data rozpoczęcia pracy od 01.03.2019