Zamknij

Mechanik oczyszczalni ścieków

Nr oferty: StPr/19/0227Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Igielska 9, 89-604 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń oraz ich konserwacja, diagnozowanie usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.04.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie
    Uprawnienia:
    • badania sanitarno-epidemiologiczne
    • doświadczenie i umiejętności zgodne ze stanowiskiem
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Uprawnienie 1] : wykszałcenie kierunkowe elektryka, mechatronika (20.2019.MK)
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek w Radzyniu Podlaskim, Oddział Chojnice
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Gen. Franciszka Kleeberga 12, 21-300 Radzyń Podlaski, powiat: radzyński, woj: lu
      Osoba do kontaktu: Ewa Gubernat
      Numer telefonu:
      E-mail: sekretariat.chojnice@spomlek.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Wykonywanie pomocniczych robót budowlanych.
      StPr/19/0287
      data rozpoczęcia pracy od 25.02.2019
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Wznoszenie ścian oraz wykonywanie tynków na terenie budów.
      StPr/19/0288

      Wykonywanie robót ciesielskich i szalunkowych.
      StPr/19/0289

      pomoc w przygotowywaniu posiłków
      StPr/19/0274
      data rozpoczęcia pracy od 15.02.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      przygotowywanie posiłków
      StPr/19/0278
      data rozpoczęcia pracy od 18.02.2019

      przyjmowanie, wydawanie towaru
      StPr/19/0280

      montaż instalacji klimatyzacyjnych
      StPr/19/0272
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Ewidencjonowanie dokumentów kadrowych, sporządzanie list płac, obsługa programu Płatnik
      StPr/19/0240
      data rozpoczęcia pracy od 13.02.2019
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      StPr/19/0241
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      mycie - czyszczenie samochodów
      StPr/19/0252
      data rozpoczęcia pracy od 01.03.2019