Zamknij

Naukowcy opowiedzieli, jak dzieciom udaje się grać w mahjong online

08.52, 21.03.2022 artykuł sponsorowany

Gry online na PC to wielka pasja. Na przykład możesz zadzwonić do znajomego do domu, zaprosić rodziców do wspólnej zabawy. Co więcej, jest wiele tego rodzaju rozrywki w internetowym projekcie mini-gier „Game-Game”, w które można grać online bez rejestracji i pobierania na cały monitor. Wybierz grę w projekcie internetowym, uruchom ją w przeglądarce i ciesz się procesem.

Naukowcy zbadali wpływ gier online na mózg

Fińscy naukowcy pracowali z graczami i nie-graczami. Okazało się, że ci, którzy grają w gry online, znacznie szybciej uczą się nowych umiejętności motorycznych, a mózg szybciej przyswaja nowe informacje.

Najpopularniejsze gry online za darmo bez rejestracji

Te gry online są nazywane najbardziej niezwykłymi: piłki online, mahjong, puzzle, strzelanki, piłka nożna, wyścigi, zombie, gry wojenne, konie, ubieranie, gotowanie, kolorowanie, fryzjer, zimne serce, kolorowe klocki, dinozaury, mała Hazel, edukacyjna gry, samochody, questy, trzy z rzędu, sudoku, zuma, tetris, bilard, karty, brydż i wiele więcej.

W jakie gry online najlepiej grać razem? Natychmiast chcę podkreślić serię gier „Ogień i woda”. Gracze kontrolują poczynania dwóch kolorowych postaci – dziewczyny Wody (Sople) i chłopca Ognia. Muszą zdać testy, a każdy z nich poradzi sobie tylko z przeszkodami ze swojego żywiołu. Dlatego aby odnieść sukces, trzeba współpracować.

Wśród pozostałych należy zwrócić uwagę na grę Kyodai Butterfly Mahjong. Ta gra online jest odpowiednia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Nie ma wątpliwości, że ta mini-gra ma następujące zalety:

Poprawia połączenia nerwowe;

Promuje rozwój myślenia;

Poprawia zdolność szybkiego reagowania;

Rozwija zdolności motoryczne u dzieci w wieku 5-6 lat.

Inne popularne gry online dla dwojga i jednego:

Prześladowca;

Przygoda Inków;

Gry strzelanki itp.

Zasady mahjong motyl

Zasady Butterfly Mahjong są takie same jak w klasycznej grze. Jedyna różnica polega na tym, że pionki przedstawiają owady o różnych kolorach, a nie hieroglify, symbole czy rośliny.

Zasady są normalne:

Przed tobą figura prostokątna;

Na żetonach znajdują się różne obrazki;

Konieczne jest znalezienie dwóch żetonów o tym samym wzorze;

Identyczne numery znikają;

Zadanie polega na usunięciu całej figury.

Ciekawy punkt: jedna płytka - jedno skrzydło, dwie płytki łączą się w pary skrzydeł. Łącząc je otrzymasz motyla, który powoli odlatuje z pola. W rzeczywistości nie dodaje to niczego do zasad zwykłej gry, ale sama gra stała się bardziej dynamiczna i ciekawa - popatrzeć, jak odlatuje motyl.

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%