Zamknij

Kubek z napisem i 3 powody, dla których warto wybrać go na prezent!

14:45, 27.05.2022 | artykuł sponsorowany

Odpowiedni prezent to nie lada wyczyn, nawet jeśli szukasz go dla osoby, którą bardzo dobrze znasz. Zazwyczaj staramy się znaleźć dość unikatowy przedmiot, oryginalny, który zachwyci ii na długo wyryje ślad w sercu. Z pewnością fantastyczny byłby prezent, który wyróżniłby się dość mocno na tle innych produktów. A może kubek z własnym napisem lub skomponowaną grafiką mógłby być takim prezentem? Czy personalizowany kubek może mieć swoje zalety?

Praktyczny i ponadczasowy prezent – kubek z nadrukiem

Jeśli chcesz postawić na piękny i ponadczasowy prezent, na pewno dobrym wyborem będzie kubek ceramiczny czy kubek termiczny. Główną zaletą tych przedmiotów jest ich funkcjonalność. Świetnie sprawdzają się podczas domowego użytku, wykorzystywane są praktycznie codziennie, dlatego jest małe prawdopodobieństwo, że akurat te kubki okażą się nietrafionym prezentem. Szukając upominku dla kogoś bliskiego, kto lubi podróżować, znacznie lepszym wyborem będą kubki termiczne. Jeśli zaś ma być to prezent dla kobiety pracującej w domu i lubiącej kawę, warto postawić na wygodny, pojemny kubek ceramiczny z własnym nadrukiem. Będzie idealny na poranną kawę czy popołudniową herbatę. Można kupić również kilka, aby obdarować całą rodzinę.

Tani, ale wspaniały upominek – kubek z napisem

Kubek z własnym nadrukiem to wcale nie jest duży wydatek. Koszty kubka to naprawdę bardzo mała kwota, wystarczy dodać do tego kilka czy kilkanaście złotych więcej, aby uzyskać fantastyczny, nietuzinkowy, oryginalny kubek z napisem, który spodoba się bliskiej osobie – mamie, dziadkowi, bratu czy narzeczonej.

Ponadto, nie jest powiedziane, że musisz podarować sam kubek. W sytuacji, kiedy znajdziesz dość tanią firmę wykonującą napisy na kubkach, możesz dołączyć do upominku inne ciekawe komponenty, takie jak kwiaty, czekoladki, kawę, a może jeszcze inny personalizowany przedmiot?

Czy kubek to prezent, który sprawdzi się u każdego?

Z pewnością zastanawiasz się, czy kubek z napisem sprawdzi się jako prezent u każdego znajomego. Dajemy gwarancję, że tak! Przede wszystkim nie musi być wykorzystywany do picia – może stać się pięknym wazonem na kwiatki czy stojakiem na długopisy. Ponadto, może służyć w domu, ale również w pracy. Może być kubkiem wyjazdowym, czyli stałym elementem każdej podróży. Personalizowany kubek może otrzymać praktycznie każdą grafikę – ozdobisz go Waszym zdjęciem, ale możesz również postawić na ciekawy napis, motto życiowe, cytat czy też minimalistyczną grafikę odnoszącą się do zawodu, hobby czy pasji danej osoby. Tak naprawdę na kubku tym można umieścić wszystko, na co tylko masz ochotę. Warto pamiętać, aby tego nie było za dużo. Zbyt duże nagromadzenie elementów, które nie miałyby ze sobą zbyt wiele wspólnego, mogłoby zepsuć zamysł estetyczny.

Nie bój się personalizowanych prezentów, zwłaszcza kubków. Są bardzo praktyczne, a przy okazji estetyczne, dzięki czemu prezentują się pięknie nawet za szybą w witrynie, kiedy nie są używane.

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%