Zamknij

Jak wypozycjonować swoją stronę internetową?

09:31, 20.06.2022 | materiał partnera

Posiadanie słów kluczowych w adresie URL lub w nazwie domeny jest jednym z najlepszych sposobów na ranking witryny. Słowa kluczowe mają moc, którą nie zastąpią inne czynniki. Na przykład, jeśli Twoja firma specjalizuje się w sprzedaży czekolady, a nazwa Twojej domeny to „chocolate6u”, pomoże to w witryny w rankingu. Inne witryny, bez odpowiedniego słowa kluczowego w adresie URL mają trudniej przebić się w tym rankingu. Najlepiej działa pierwsze słowo, później drugie i tak dalej. Innym najlepszym sposobem na pozytywne czynniki na stronie jest umieszczenie słów kluczowych w tagu tytułowym, który ma tylko 10-60 znaków, ale jest istotny dla Twojej witryny. Kolejną rzeczą, jaką powinieneś zrobić, to „omówienie” zawartości strony w metatagu. Metatag powinien mieć 200 znaków, i może również zawierać kilka słów kluczowych, z którymi nie należy również przesadzać. Upewnij się, że Twoje słowa kluczowe są w H1, H2 i/lub H3. Upewnij się również, że używasz odpowiednio czcionki Hx. Niewielka, ale pomocna informacja o słowach kluczowych to rozmiar czcionki, czcionka pogrubiona będzie traktowana jako mocna, a kursywa jako podkreślenie. Również widoczność słowa kluczowego, im ważniejsze słowo kluczowe, tym wyżej powinna się pojawić strona w witrynie.

Linki wewnętrzne

Zawsze staraj się, aby były zawsze aktualne, ponieważ wszelkie usterki lub „martwe łącza” google może zignorować. Spróbuj ograniczyć je do dwóch kliknięć na dowolnej stronie i nie głębszych niż 4 kliknięcia.

Linki wychodzące

Tylko linki do dobrych linków, nie linków do Link Farms. Musisz być na bieżąco z linkami wychodzącymi, są one Twoim „oczkiem w głowie"i czasami mogą się „zepsuć", co skutkuje degradacją Twojej witryny.

Inne informacje

Zaktualizuj swoje strony. Google lubi nowe strony, więc przyniesie korzyści aktualizowanie ich ofertami specjalnymi, wiadomościami i nowymi treściami. Dodanie nowych linków również pomaga. Pokazuje Google, że nadal działasz i chcesz poprawić swój ranking. Bądź ostrożny i dodawaj tylko zaufane linki. „Złe” linki mogą być szkodliwe. Pomóc może skrócenie adresu URL. Im dłużej Twoja witryna działa, tym Google je skuteczniej rekomenduje. Starsze witryny i witryny o wysokiej pozycji w rankingu są najbardziej poczytne. Możesz osiągnąć dobry ranking strony w czasie, dzięki dobrej jakości treści, linkom i dobrze sformatowanej witrynie.Stosowanie etycznych, proaktywnych praktyk w celu poprawy trafności Twojej witryny i bogactwo treści na Twojej witrynie jest główną drogą do osiągnięcia dobrych wyników w rankingu stron.

Źródło: https://mediaclick.pl/pozycjonowanie-stron-wroclaw/

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%