Zamknij

Kurs języka angielskiego dla dzieci w baśniowej atmosferze

12:30, 28.07.2022 | artykuł sponsorowany

Szukasz dla dziecka kursu językowego, który będzie niesztampowy, oryginalny i pozwoli mu przyswajać język angielski w sposób naturalny? Doskonałym wyborem może być szkoła językowa Gerelis z Wrocławia, która zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Warto dowiedzieć się więcej na jej temat.

Nauka w swobodnej atmosferze i z native speakerami 

Zapisz dziecko na kurs angielskiego Wrocław to miasto, w którym szkoła językowa Gerelis ma swoją siedzibę i to w ścisłym centrum. Zapomnij o nudnej nauce w ławkach. Twoje dziecko spędza w nich wystarczająco dużo czasu w szkole, a dzięki innowacyjnej metodzie szkoły językowej może przyswajać słówka w czasie zabawy, siedząc na podłodze i śpiewając piosenki czy też odgrywając scenki teatralne i z życia codziennego. W ten sposób szybko przyswaja język w sposób naturalny. Szkoła nie korzysta z żadnych podręczników, a wszystkie zajęcia są prowadzone według autorskiego programu założycielki szkoły. Zajęcia prowadzone są tylko przez native speakerów od poziomu B2, ale nasi polscy lektorzy języka angielskiego nie odstają poziomem. Dziecko może zatem przyswajać prawidłową wymowę i nie nabiera złych nawyków. Bardzo często zdarza się, że dziecko uczy się nieprawidłowej wymowy, która wpajana jest mu w szkole. Według wielu badań dziecko najbardziej efektywnie przyswaja język do 10 roku życia, gdyż wtedy ma łatwość przyswajania wymowy, a jego język jest giętki, elastyczny, podobnie jak budowa narządów mowy. Oczywiście nie oznacza to, że starsze dziecko, czy nastolatek nie może opanować języka perfekcyjnie. Najważniejsze jest to, że zajęcia są prowadzone w sposób nietuzinkowy w baśniowej scenerii. Wnętrza przypominają ogród z Alicji w Krainie Czarów czy bajek o przygodach piratów. Do tego w trakcie zajęć dzieciom towarzyszą zwierzęta, bo wewnątrz znajduje się także schronisko dla zwierząt. Zatem na zajęcia przychodzą koty, króliczki, szynszyle, żółwie, pieski i inne zwierzątka. 

Nauka w codziennych sytuacjach i w ramach przedstawień teatralnych 

Szkoła dysponuje szeregiem kostiumów, które pozwalają prowadzić inne zajęcia tematyczne każdego tygodnia. Owe zajęcia mają charakter zabawy i właśnie w takiej formie przyswajany jest język angielski, zarówno słówka, prawidłowa wymowa, jak i gramatyka. Nie ma zatem mowy o nudnych tabelkach, które trzeba wykuwać na pamięć w domu. Konstrukcji gramatycznych dzieci uczą się poprzez odgrywanie scenek codziennych życiowych sytuacji i w ramach przedstawień teatralnych o księżniczkach i rycerzach, piratach, tygodnia kosmonautów czy artystów. Zajęcia mają taką formę, że są dostosowane do stopnia rozwoju dzieci. Są przeznaczone dla dzieci w wieku od 2 do 9 lat. Oczywiście nie oznacza to, że starsze dzieci nie mogą uczestniczyć w szkole językowej, bo i dla nich  organizujemy zajęcia. Kursy dla dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 18 lat organizowane są także w małych grupach do 6 osób i w tym przypadku także nie używamy podręczników. Uczniowie uczą się słówek także na warsztatach kulinarnych, zatem łącząc dwie czynności przyswajają język w łatwy i przyjemny sposób. 

Warto podkreślić, że szkoła Gerelis oferuje także kursy językowe dla dorosłych czy firm i one także mają przystępną formę, bez użycia podręczników. Po co przepisywać z tablicy skoro można uczyć się języka angielskiego w interakcji z innymi uczestnikami kursu, a wszystko moderowane jest przez prowadzącego native speakera. Nie znajdziecie lepszej oferty dla dzieci i dorosłych.                     

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%