Zamknij

E-sport a zakłady bukmacherskie - czy warto obstawiać?

12.03, 20.07.2020 materiały partnera

Zakłady bukmacherskie zwykle kojarzą nam się z tradycyjnymi dyscyplinami sportu, takimi jak piłka nożna, koszykówka czy football amerykański. Coraz większa grupa bukmacherów udostępnia również możliwość typowania kuponów na zawody rozgrywające się w wirtualnym, e-sportowym świecie. Czym dokładnie jest e-sport i jak się do niego zabrać z punktu widzenia obstawiania zakładów? O czym powinniśmy pamiętać, jeżeli chcemy wybrać tego typu wydarzenie? Czy w ogóle warto interesować się grami w kontekście zakładów?

1. Co to jest e-sport?

2. Czy warto obstawiać zakłady na imprezy e-sportowe?

3. U kogo typować kupony na e-sport?

Co to jest e-sport?

E-sport jest określeniem na zawody, rozgrywki i wydarzenia związane z graniem w gry. Zamiast klasycznych dyscyplin sportowych obstawiamy więc wyniki meczów w różne popularne tytuły, jak na przykład CS:GO, League of Legends, Overwatch czy Hearthstone. Jest to bardzo dynamiczne pole do typowania kuponów, warto jest więc najpierw dobrze rozeznać się w świecie imprez e-sportowych, zespołów i pojedynczych graczy - dzięki temu zwiększymy swoje szanse na poprawne obstawienie wyników i wygraną.

Czy warto obstawiać zakłady na imprezy e-sportowe?

Chociaż na rynku bukmacherskim jest to swoista nowość, nie da się ukryć że mistrzostwa, rozgrywki i zawody e-sportowe mają bardzo duży potencjał do wzrostu popularności. LVbet to pierwszy polski bukmacher, który posiadał takie wydarzenia w swoim portfolio, jednak obecnie można również znaleźć je i kilku innych legalnych operatorów. Jeżeli jesteśmy więc na bieżąco ze światem gier, sami lubimy tego typu rozrywkę i mamy pojęcie na temat samych zawodów, drużyn oraz faworytów, warto próbować swoich sił - kursy dostępne na zawodach e-sportowych są więcej niż kuszące i w razie wygranej zapewnią nam wiele emocji.

U kogo typować kupony na e-sport?

Najlepszym wyborem do typowania zakładów e-sportowych, podobnie jak w wypadku innych dziedzin, jest bukmacher działający legalnie. Warto sprawdzić oferty istniejących w Polsce operatorów, pod kątem tego czy umożliwiają typowanie wydarzeń, które nas interesują. Niestety nie każda platforma posiada duży zakres imprez e-sportowych, więc jeżeli chcemy na dobre wejść w tę dziedzinę sportu, możliwe że będziemy musieli założyć więcej niż jedno konto.

E-sport jest coraz popularniejszy wśród wielu legalnie działających operatorów. Jeżeli jednak chcemy się za niego zabrać na poważnie, powinniśmy najpierw zrobić dobry research i zaznajomić się ze specyfiką tego typu rozgrywek.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%