Zamknij

REKLAMA
13:51, 11.12.2019
Kuchenka mikrofalowe to bardzo praktyczny dodatek w nowoczesnej kuchni. Dzięki niej możesz nie tylko szybko odgrzać przygotowany wcześniej obiad, ale nawet ugotować posiłek lub upiec ciasto bez potrzeby uruchamiania kuchenki. Jednak wszystkie te działania sprawiają, że kuchenka mikrofalowa zaczyna się szybko brudzić, a także gromadzić w zakamarkach niezbyt przyjazne mikroorganizmy. Jak dbać o naszą kuchenkę mikrofalową?
07:48, 09.12.2019
Zbyt pochopne obstawianie wyników spotkań sportowych wiąże się z ryzykiem utraty środków. Zapoznaj się więc z naszymi wskazówkami, dzięki którym zwiększysz szanse na postawienie trafionych zakładów.
13:40, 04.12.2019
Dostęp do wiedzy dla każdego stał się faktem, kiedy tylko komputery uzyskały dostęp do globalnej sieci. Internet sprawił, że książkowe encyklopedie przestały mieć rację bytu, gdyż wyszukiwanie aktualizowanych informacji w czasie rzeczywistym zajmuje o wiele mniej czasu. Gdzie na chwilę obecną możemy znaleźć najbardziej wartościowe treści w sieci?
09:53, 04.12.2019
Wiele osób jako inwestycję traktuje zakup nieruchomości. Wynajem mieszkania przynosi im dochód pasywny i podnosi standard życia. Często zapominamy jednak, że poza tradycyjnymi lokalami mieszkalnymi, bardzo interesującą gałęzią rynku nieruchomości są luksusowe apartamenty. Oczywiście tego rodzaju nieruchomości skierowane są do konkretnego grona odbiorców. Szacuje się, że w Polsce jest sprzedawanych około 160-180 apartamentów, a wartość tych transakcji sięga 440-460 mln zł.
11:52, 02.12.2019
Udane wejście na rynek pracy nie jest łatwym zadaniem. Przeglądanie ogłoszeń, pisanie CV i listów motywacyjnych w wielu przypadkach okazują się niewystarczające, by zdobyć wymarzoną posadę. Z myślą o osobach rozpoczynających swoją karierę zawodową, w wielu miastach organizowane są targi pracy. Czy warto brać w nich udział?
09:35, 29.11.2019
Wysyłanie dzieci na letnie kolonie są bardzo popularne. Jednak w Polsce niewiele rodziców decyduje się zapisać swoją pociechę na obozy zimowe. Dlatego wiele dzieciaków ferie spędza w domu i w tym czasie bardzo się nudzi. Warto więc zmienić swoje przyzwyczajenia i dla odmiany wysłać je kolonie zimowe. Ciekawą ofertę ma https://camport.pl/campy-zima-2020, a dlaczego warto z niej skorzystać? Przeczytaj poniższy tekst, a na pewno przestaniesz się zastanawiać, czy warto wysłać dziecko na obóz zimowy!
13:32, 26.11.2019
Znalezienie prezentu idealnego to zadanie, które wymaga wiele wysiłku, wyobraźni i dobrego rozeznania wśród tego, co lubią znajomi i rodzina. Przecież nikt, nie chce, aby jego prezent trafił na listę nietrafionych podarunków, które zaraz po świętach czy urodzinach ruszą w dalszą drogę lub zostaną zwrócone do sklepu.
10:36, 26.11.2019
Zastanawiając się nad wyborem projektu domu, musimy zwrócić uwagę na jego plan. Od niego zależy funkcjonalność budynku i rozmieszczenie pomieszczeń. Jaki kształt domu wybrać, by spełnił nasze oczekiwania?
08:19, 25.11.2019
PIT-37 to jeden z najpopularniejszych formularzy podatkowych w Polsce. Każdego roku do urzędów skarbowych w całym kraju swoje zeznanie podatkowe na tym druku składa miliony obywateli, dlatego warto wiedzieć o nim jak najwięcej, aby używać go we właściwej sytuacji i poprawnie wypełnić.
09:20, 20.11.2019
Zakłady przemysłowe, produkcyjne i magazyny to specyficzne miejsca pracy – obok siebie pracują ludzie, linie produkcyjne i rozmaite maszyny, w tym wózki widłowe. By zapewnić bezpieczeństwo pracownikom, stosuje się różnorodne zabezpieczenia i rozwiązania zwiększające widoczność. Jak powinno wyglądać wyposażenie BHP nowoczesnego zakładu pracy?
09:02, 19.11.2019
Wiele osób poszukujących zatrudnienia spotkało się z wydarzeniem, jakim są targi pracy. Chociaż cieszą się one coraz większym zainteresowaniem, to nadal wiele ludzi uważa, że udział w targach wydaje się niepotrzebnym i nic nie wnoszącym działaniem w kierunku zdobycia wymarzonego etatu. Nie brakuje też osób, które nie wiedzą, czym są organizowane z myślą o nich targi pracy.
08:39, 19.11.2019
Pompa hydrauliczna to urządzenie bardzo powszechnie wykorzystywane w przemyśle. Służy do zasilania napędu hydraulicznego olejem, którego przepływ odbywa się pod dużym ciśnieniem przy zachowaniu równomiernego strumienia. Aby w określony sposób spełniać wymagane funkcje, pompa hydrauliczna musi posiadać odpowiednią budowę.
08:45, 13.11.2019
Chaos pod kontrolą. Tak w skrócie można scharakteryzować traktory ogrodowe z serii Tornado. W mgnieniu oka zmieniają przydomowy krajobraz, nie oszczędzając nawet źdźbła trawy. Najwyższy czas, byś rzucił się w wir pracy i przywrócił ład w ogrodzie!
14:35, 07.11.2019
Trendy modowe zmieniają się niczym w kalejdoskopie. Mimo to, można dostrzec powrót niektórych, dobrze już znanych, motywów. Zobacz, w co uzupełnić swoją garderobę, aby być modnie ubraną tej jesieni i zimy. Zaczynamy!
14:20, 07.11.2019
Dla młodego człowieka wycieczka z rodzicami stanowi niesamowitą atrakcję. Poznaje on świat, którego jest bardzo ciekaw. Warto zrobić z niego pełnoprawnego uczestnika podróży, kupując mu jego własną torbę.
© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone