Zamknij

REKLAMA
10:54, 29.05.2020
Wybór nowoczesnych rozwiązań to kwestia nie tylko estetyki, ale także określona funkcjonalność. Obecnie wygoda przemieszczania się i łatwość wykonywania codziennych czynności dla wielu osób jest priorytetem. Jeżeli dodamy do tego energooszczędność i dostęp do dużej ilości światła dziennego to mamy wszystkie cechy nowoczesnego domu.
14:54, 19.05.2020
Kiedy rozpocząć karierę zawodową i rozejrzeć się za pierwszą pracą? Najlepiej jak najszybciej. Rynek nie lubi próżni, a pracodawcy doceniają doświadczenie. Im szybciej zaczniesz je zdobywać, tym mniej czasu zajmie Ci wypełnienie listy kompetencji potrzebnych na wymarzonym stanowisku. Pierwszą pracę podejmij już na studiach. Zyskasz bogaty pakiet atutów niezbędnych do poruszania się po drodze zawodowej.
14:14, 15.05.2020
Jeżeli otrzymałeś zaniżone odszkodowanie, masz prawo złożyć odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Mówi o tym ustawa z dnia 05.08.2015 roku o rozpatrywaniu reklamacji przez podmioty rynku finansowego i o Rzeczniku Finansowym, w której czytamy, że będąc osobą poszkodowaną w wypadku drogowym, która otrzymała zaniżone lub niewystarczające odszkodowanie z polisy OC sprawcy, masz prawo złożyć odwołanie do ubezpieczyciela. Jednocześnie warto, abyś zgłosił się do nas po dopłatę już na etapie odwołania. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w poniższym artykule.
08:35, 14.05.2020
Potrzebujesz podnośnika? Prowadzisz prace w Norwegii? Potrzebny sprzęt budowlano - montażowy zamiast kupować możesz wynająć. Oczywiście zakup i posiadanie własnego sprzętu to niezaprzeczalna wygoda - możesz swobodnie korzystać z podnośnika zawsze, kiedy będzie taka potrzeba i zachowujesz pełną niezależność. Ale czy taka opcja naprawdę się opłaca?
08:52, 13.05.2020
Jesteś molem książkowym lub interesują Cię nowinki językowe? Być może to znak, że filologia polska to kierunek dla Ciebie. Oprócz tego, że doskonała znajomość języka polskiego przyda się w każdej dziedzinie życia, dowiedz się, gdzie możesz pracować po polonistyce.
00:01, 08.05.2020
Polacy pokochali Panele Słoneczne. Dotacja ,,Mój Prąd” 5000 zł oraz Ulga Termomodernizacyjna – czynniki przyspieszające zwrot inwestycji.
15:31, 27.04.2020
Wyobraźcie sobie taką sytuacją - ciepły, letni wieczór, drewniany domek przy lesie, blisko plaży, a Ty siedząc na tarasie nie możesz się nadziwić, jak świetnie się tu czujesz oraz jak bardzo domek wpisuje się w zapierający dech w piersiach krajobraz.
14:32, 22.04.2020
Popularność power banków wzrosła w ostatnich latach do tego stopnia, że szybko stały się jednymi z najchętniej wybieranych gadżetów reklamowych. W końcu są praktyczne, skuteczne, ale też coraz częściej także estetyczne i designerskie. Dzięki nim już nigdy Twój klient nie będzie miał problemu z rozładowanym telefonem. Sprawdź, jakie power banki warto dawać nowym czy też stałym klientom, aby zaskarbić ich zaufanie na dłużej.
13:33, 22.04.2020
Obecna pandemia koronawirusa ma ogromny wpływ na budżety domowe Polaków. Sporo osób straciło pracę lub musiało zgodzić się na obniżki. Posiadacze samochodów mają jeszcze jedno zmartwienie – opłacenie ubezpieczenia komunikacyjnego. Nawet w lżejszym czasie bywał to wydatek mocno obciążający portfel kierowcy. Czy jest w takim razie rozwiązanie, które pozwoli wykupić obowiązkową polisę z mniejszym skutkiem dla naszych finansów? Co prawda zniżki nie wchodzą w grę, ale rozwiązaniem będzie ubezpieczenie OC na raty.
12:41, 22.04.2020
Rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2 doprowadziło do ograniczeń w wielu branżach, w tym logistycznej. By chronić swoich pracowników i partnerów biznesowych, operatorzy pocztowi i firmy kurierskie czasowo wstrzymały dostarczanie przesyłek pod niektóre adresy. Sprawdź, czy wyślesz paczkę do Niemiec, Włoch, Hiszpanii lub innych europejskich krajów.
13:19, 21.04.2020
Jak dostać się na pierwszą stronę wyszukiwarki Google i co zrobić, by tam pozostać? Odpowiedzią jest pozycjonowanie organiczne, czyli zestaw działań, dzięki którym strona osiągnie dobre miejsce w rankingu wyników – za sprawą optymalizacji jej zawartości, a nie płatnych reklam.
12:02, 20.04.2020
Nie ma co ukrywać, że biznes prowadzimy w bardzo niepewnych czasach. Firmy z dnia na dzień ogłaszają upadłość, tracą klientów, są zmuszone do zwolnień pracowników. Jak długo potrwa obecna sytuacja? - Nie wiadomo. W obliczu tak wymagających miesięcy warto zabezpieczyć siebie i swoją firmę skuteczną ochroną prawną.
08:14, 08.04.2020
Urządzenia pomiarowe, w szczególności wagi różnego rodzaju, muszą być zalegalizowane, czyli posiadać potwierdzenie, iż wykonywane przez nie pomiary są zgodne z prawdą. Na czym polega i jak można dokonać legalizacji? Czy trzeba ją powtarzać? Na te pytania postaramy się dziś odpowiedzieć.
09:33, 02.04.2020
Zobacz prezenty, które zamówisz przez Internet! Szukasz prezentu, który zadowoli nawet największych domatorów? Upominku, który powoli rozwijać swoje pasje i poznawać całkiem nowe rejony wiedzy bez konieczności wstawania z wygodnego fotela? A może ważna dla ciebie osoba jest fanem sportu i marzy o spotkaniu z prawdziwą gwiazdą ringu lub boiska? Nic trudnego! Prezenty online to doskonała propozycja dla małych i dużych.
09:03, 30.03.2020
Manuli Fluiconnecto jest to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją i dostarczaniem podzespołów dla wielu gałęzi przemysłu. Firma posiada 140 oddziałów na całym świecie. Do głównych obszarów działalności firmy należy hydraulika siłowa. Producent posiada w swojej ofercie węże hydrauliczne oraz końcówki i oprawki do nich, złącza hydrauliczne, rury i złącza rurowe hydrauliczne, różnorodne akcesoria pomiarowe, w tym manometry, zawory hydrauliczne, a także maszyny do produkcji przewodów narzędzia tnące i gnące, a także różnorodne akcesoria.