Zamknij

REKLAMA
13:09, 20.01.2020
Branża hotelarska zmienia się bardzo dynamicznie. Poznaj 5 najsilniejszych tendencji, które wyznaczają kierunek, w jakim będzie podążać w najbliższych latach.
11:57, 20.01.2020
W naszym społeczeństwie króluje etos pracy. Osoby, które dużo pracują, uważa się za bardzo godne szacunku i wartościowe. Wiele osób ma tendencje do przechwalania się tym, jak wiele czasu i energii poświęcają pracy zawodowej. Dochodzi do sytuacji, że na ludzi deklarujących, że praca sprawia im przyjemność, społeczeństwo spogląda niezbyt łaskawie. Bo jak to? To praca nie męczy? Przecież trud i znój to stali towarzysze zapracowanych. W takich warunkach nietrudno o rozwój patologicznej relacji z pracą, czyli pracoholizmu.
11:39, 20.01.2020
Obecnie osoby prowadzące rekrutację pracowników kładą spory nacisk na kompetencje miękkie ułatwiające pracę zespołową. Większość stanowisk wymaga działania drużynowego i sprawnej współpracy między pracownikami. Posiadanie poszukiwanych cech znacznie ułatwi Ci znalezienie wymarzonej pracy. Jeżeli dobrze odnajdujesz się w pracy z zespołem współpracowników, sprawdź czy posiadasz wszystkie niezbędne cechy.
10:18, 15.01.2020
Drukarki atramentowe ink jet zostały zaprojektowane do potrzeb firm produkcyjnych. Zapewniają trwałe znakowanie przemysłowe. Są wydajne, niezawodne i dokładne, a poza tym zapewniają ciągłość pracy, co ma przełożenie na tempo pracy, a tym samym redukcję kosztów produkcji. Oprócz wydruku etykiet kolejnym etapem jest etykietowanie produktów, za pomocą tzw. etykieciarek.
13:35, 07.01.2020
Decyzja dotycząca zakupu węgla powinna zostać dobrze przemyślana. Wybierając produkt i jego dostawcę, musimy wziąć pod uwagę wiele czynników, m.in. parametry opału bezpośrednio wpływające na jego efektywne spalanie, ale też wygodę składowania i eksploatacji. W końcu węgiel często kupujemy na cały sezon, więc materiał trzymamy w garażu czy piwnicy przez wiele miesięcy. Jak odbywa się zakup węgla? Na szczęście proces ten zmienił się na przestrzeni lat. Już nie musimy własnoręcznie przerzucać dostarczonego materiału z podwórka do kotłowni przez niewielkie okienko i przy pomocy łopaty. Producenci oferują obecnie wygodniejsze rozwiązanie - opał zapakowany w worki.
13:20, 07.01.2020
Drukarki atramentowe ink jet zostały zaprojektowane do potrzeb firm produkcyjnych. Zapewniają trwałe znakowanie przemysłowe. Są wydajne, niezawodne i dokładne, a poza tym zapewniają ciągłość pracy, co ma przełożenie na tempo pracy, a tym samym redukcję kosztów produkcji. Oprócz wydruku etykiet kolejnym etapem jest etykietowanie produktów, za pomocą tzw. etykieciarek.
00:01, 25.12.2019
Niektóre są praktyczne, niektóre osobiste, mogą być zabawne, symboliczne, ale mogą być także... nietrafione. Bożonarodzeniowe podarunki, choć są ważnym elementem ludzkich relacji sprawiają nie lada kłopoty. Jesteś rozczarowany tegorocznymi prezentami? Nic straconego. Jeszcze można to naprawić! Sprawdź, jak to zrobić.
13:53, 23.12.2019
Branża IT jest aktualnie jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się branż na rynku. Zapotrzebowanie na specjalistów programowania jest duże, dlatego każdy dobry programista bez problemu znajduje teraz pracę. Często jednak wśród kandydatów o zupełnie innych kwalifikacjach, wykształceniu pojawia się wątpliwość, czy do rozpoczęcia pracy w IT wystarczy ukończenie specjalistycznego kursu w szkołach programowania czy wymagania dotyczą ukończenia studiów informatycznych?
12:06, 23.12.2019
Czy ekologia może iść w parze z reklamą? Otóż nie tylko może, a wręcz powinna! Jeśli zastanawiasz się, czy torby płócienne będą dobrym nośnikiem reklamy twoich produktów lub usług, to przeczytaj poniższy artykuł. Dowiesz się z niego, dlaczego warto stawiać na ekologiczne rozwiązania i czy takie gadżety jak torby płócienne są istotnym elementem kampanii marketingowej.
00:00, 20.12.2019
W domu świętego Mikołaja trwają przygotowania do rozwożenia gwiazdkowych prezentów. Wigilia tuż, tuż. Renifery czekają na znak by ciągnąć zaprzęg świętego Mikołaja. Tylko śniegu brak. Czy Mikołajowi uda się dotrzeć nawet tam, gdzie nie ma śniegu?
14:36, 19.12.2019
Bezgotówkowo w Kujawsko-Pomorskiem: już ponad 8,5 tys. przedsiębiorców w województwie kujawsko-pomorskim skorzystało z darmowego terminala w ramach Programu Polska Bezgotówkowa!
07:56, 18.12.2019
Czym jest kaloryczność? Kaloria to nic innego jak jednostka ciepła w postaci energii. Analogicznie, kaloryczność danego produktu to wskaźnik, jak dużą potrzebę energii jest w stanie zaspokoić w naszym organizmie. A więc, każdy, a przynajmniej znaczna większość produktów żywieniowych zaopatrzona jest w odpowiednie oznaczenie kaloryczne. W ten sposób jesteśmy w stanie sami obliczyć ile kalorii spożyliśmy w danym dniu. Jednakże, skąd mamy wiedzieć ile kilokalorii powinniśmy spożyć w ciągu dnia?
12:22, 16.12.2019
Sezon jesienno-zimowy rządzi się swoimi prawami – na każdym zakręcie czyhają na nas zarazki i wirusy, które przynoszą ze sobą uciążliwe dolegliwości. Katar, kichanie, kaszel, stany podgorączkowe są teraz numerem jeden w większości przychodni – nie da się ukryć: silne przeziębienie czy grypa złamią nawet największego twardziela! Nie daj się zaskoczyć i zadbaj o odpowiednie wyposażenie apteczki. Szybka interwencja skróci czas infekcji oraz załagodzi towarzyszące dolegliwości.
13:51, 11.12.2019
Kuchenka mikrofalowe to bardzo praktyczny dodatek w nowoczesnej kuchni. Dzięki niej możesz nie tylko szybko odgrzać przygotowany wcześniej obiad, ale nawet ugotować posiłek lub upiec ciasto bez potrzeby uruchamiania kuchenki. Jednak wszystkie te działania sprawiają, że kuchenka mikrofalowa zaczyna się szybko brudzić, a także gromadzić w zakamarkach niezbyt przyjazne mikroorganizmy. Jak dbać o naszą kuchenkę mikrofalową?
07:48, 09.12.2019
Zbyt pochopne obstawianie wyników spotkań sportowych wiąże się z ryzykiem utraty środków. Zapoznaj się więc z naszymi wskazówkami, dzięki którym zwiększysz szanse na postawienie trafionych zakładów.
© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone