Zamknij

REKLAMA
13:04, 19.02.2019
Nie da się ukryć, iż w dzisiejszych czasach znajomość języków obcych jest podstawą otrzymania dobrej pracy, która zagwarantuje uczciwe wynagrodzenie. Na pewno okażą się niezbędne podczas spotkań biznesowych czy wyjazdów wakacyjnych więc nie warto zwlekać z edukacją, bo im szybciej uda się zapisać na obóz językowy, tym lepiej, bo więcej się zyska.
14:24, 14.02.2019
Zaciąganie kredytu, choć jest zjawiskiem niepożądanym, pozwala realizować plany i spełniać marzenia konsumentów. Powszechność zobowiązań finansowych oraz brak dystansu do liczby ich posiadania przez kredytobiorców sprawiły, że w każdym roku kalendarzowym wzrasta stopień zadłużenia Polaków. Nabywanie kolejnych klientów, a w rezultacie podpisywanie następnych umów kredytowych napędza rynek usług finansowych, zarówno w sektorze bankowym, jak i pozabankowym. Niestety łatwość, z jaką firmy pozabankowe udzielają pożyczek, sprawia, że konsumenci często podejmują ryzykowne decyzje, pogrążając się w spirali zadłużenia.
12:54, 14.02.2019
Rozpoczynają się ferie zimowe w województwie pomorskim. Czas wyjazdów, przemieszczania się na znaczne odległości w trudnych, zimowych warunkach. To niestety sprzyja wypadkom. Lekarze przypominają, że jeżeli ulegniemy nieszczęśliwemu zdarzeniu, najważniejszy jest jak najszybszy powrót do zdrowia, możliwy tylko dzięki sprawnemu i kompleksowemu procesowi leczenia. W zeszłym roku w województwie pomorskim podczas feryjnych miesięcy (styczeń-luty) ranne zostały 344 osoby (w 284 wypadkach).
14:13, 13.02.2019
Święta, wakacje, remont czy awaria samochodu – w takich sytuacjach przyda się dodatkowa gotówka, dlatego wiele osób decyduje się wówczas na zaciągnięcie pożyczki. Bez wątpienia jest to wygodny sposób na wsparcie finansowe, dlatego nie ma się co dziwić, że popularność pożyczek pozabankowych stale rośnie
14:36, 11.02.2019
Wynajem biura dla małej firmy to nie lada wyzwanie. Bez wątpienia zależy Ci na korzystnej cenie, a jednocześnie szukasz lokalu o dobrym standardzie i niezłej lokalizacji. Jak dokonać korzystnej transakcji? Zobacz najlepsze wskazówki i przekonaj się, że wynajem biura dla własnej firmy nie musi kosztować zbyt wiele!
08:34, 06.02.2019
Wiele osób próbuje zabiegi wykonywane w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych przenieść na warunki domowe. Niestety często zapominają przy tym, że specjaliści korzystają w wysokiej klasy sprzętu. Także stosowane przez nich kosmetyki gabinetowe, np. ampułki do derma rollera nie będą pochodziły z drogeryjnych półek.
12:13, 05.02.2019
Jak co roku nadchodzi czas, kiedy wszyscy wybierają się na ferie. Stolica Podhala to jeden z najpopularniejszych celów urlopowych w zimie, dlatego warto zaplanować urlop z wyprzedzeniem. Jednym z najważniejszych aspektów, jakie trzeba wziąć pod uwagę, to dostępność noclegów. W przeciwnym razie może czekać cię nieprzyjemna niespodzianka.
10:37, 04.02.2019
Nadszedł 24. tydzień ciąży i zaczynają Ci doskwierać dodatkowe dolegliwości? Większość z nich nie powinna Cię niepokoić – to typowe przypadłości, z którymi zmagają się przyszłe mamy. Wcale jednak nie jesteś na nie skazana. Skorzystaj z poniższych porad, by zapewnić sobie ulgę.
14:51, 28.01.2019
Kantory internetowe są najtańszą opcją zakupu waluty. Jednak często chcemy mieć kilkadziesiąt euro w kieszeni, na nieprzewidziane wydatki. Czy jest możliwość wymiany waluty w kantorze i zdobycia zarazem gotówki?
13:51, 24.01.2019
Bydgoski salon Toyoty Jaworski Auto wkracza w nowy rok z tytułem lidera sprzedaży rynku lokalnego, a nadchodzące miesiące, w trakcie których Toyota zaprezentuje aż siedem nowych samochodów, zwiastować mogą kolejne rekordy sprzedaży Toyoty w Bydgoszczy.
14:45, 22.01.2019
W Gdańsku z wypożyczeniem samochodu nie ma większych problemów, ponieważ w mieście działa wiele profesjonalnych wypożyczalni. Jest to wygodne rozwiązanie, z którego często korzystają osoby przylatujące na gdańskie lotnisko. Auto można też wypożyczyć na wesele, do przeprowadzki czy w celu odebrania z dworca bądź lotniska ważnego kontrahenta.
14:06, 22.01.2019
Nawet najbardziej wytrwałym pracownikom zdarzy się nieplanowana nieobecność w miejscu pracy. Jakie mamy prawa w tym zakresie i jakich dokumentów pracodawca zawsze musi od nas oczekiwać? Czy istotnie ostatnią deską ratunku jest urlop na żądanie?
13:47, 22.01.2019
Kwalifikacje i umiejętności potencjalnego pracownika są kluczowe, jednak ubiór i zachowanie – to czynniki, które także zwracają uwagę rekruterów. Strój świadczy o tym, jak przygotowaliśmy się do rozmowy rekrutacyjnej. Eksperci Pracuj.pl podpowiadają, jak powinien ubrać się mężczyzna, aby dobrze się zaprezentować.
13:23, 21.01.2019
W dzisiejszych czasach wszyscy wiedzą, jak ważne jest kreatywne myślenie. Niestety jest to coś, czego trzeba się nauczyć. Zapewnij swojemu dziecku lepszy start w przyszłość i podatuj mu zabawki pobudzające kreatywność. Wbrew obiegowej opinii, kreatywność nie jest cechą, z którą trzeba się urodzić. Co prawda, jedni ludzie już od wczesnych lat życia są bardziej pomysłowi od innych, ale nie oznacza to, że osoby mniej kreatywne są skazane na porażkę. Wręcz przeciwnie, już dawno odkryto, że kreatywne myślenie to coś, czego bez problemu można się nauczyć. Podjąć naukę w każdej chwili mogą zarówno dorośli, jak i dzieci. Jednak lepiej nie zwlekać i zacząć jak najwcześniej. To właśnie ta wiedza sprawia, że zabawki dla dzieci pobudzające kreatywność z roku na rok cieszą się coraz większym powodzeniem. Poznaj je i ty.
09:43, 17.01.2019
Aby skutecznie zadbać o swoją formę należy pamiętać, że wysiłek fizyczny, jakiego się podejmiemy musi być przede wszystkim regularny. Niestety, bardzo często schemat postępowania jest wręcz odwrotny. Z wielką motywacją i silnym postanowieniem wykupujemy karnet na siłownię, katujemy się ciężkimi ćwiczeniami, po czym, zrezygnowani, odpuszczamy sobie, nie widząc efektów. Lepiej ułatwić sobie drogę do pięknej sylwetki i zorganizować sobie prosty, ale skuteczny schemat treningowy w domu! Na jakie sprzęty fitness się zdecydować?
© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone