Zamknij
REKLAMA
13:07, 15.01.2021
Lubisz nosić sukienki i zastanawiasz się, jakie fasony będą modne w najbliższym sezonie? Jedno jest pewne – bez względu na to, w jakich sukienkach czujesz się najlepiej, bez problemu znajdziesz wiele modnych fasonów w sam raz dla Ciebie! Jest w czym wybierać, ale musisz wiedzieć, gdzie szukać…
09:07, 15.01.2021
Chcesz zaciągnąć kredyt hipoteczny, ale nie masz na wkład własny? Zastanawiasz się, czy instytucje bankowe udzielają finansowego wsparcia w celu nabycia nieruchomości bez wkładu własnego? Odpowiadamy od razu, że kredyt hipoteczny bez wkładu własnego nie jest możliwy. Jeszcze kilka lat temu takie zobowiązania rzeczywiście były standardem, natomiast dzisiaj funkcjonuje tzw. Rekomendacja S, a ta wręcz zabrania bankom dawania kredytów mieszkaniowych bez takiego zabezpieczenia.
09:41, 14.01.2021
Nowoczesne budownictwo wielorodzinne bardzo często jest uzupełnione miejscami garażowymi. Do każdego z mieszkań jest przypisane stanowisko ulokowane w podziemiu budynku lub na zewnętrznym parkingu z zadaszeniem. Jednak właściciel mieszkania nie zawsze ma potrzebę z niego korzystać. W takiej sytuacji może zdecydować się na wynajem. Jak prawidłowo przygotować umowę najmu miejsca garażowego?
09:30, 05.01.2021
Kiedy pojawia się potrzeba natychmiastowego zdobycia dodatkowych środków finansowych, trzeba działać błyskawicznie. Sprawy się komplikują, jeżeli nieprzewidziana sytuacja ma miejsce w dni wolne od pracy, gdy banki nie działają. Gdzie wówczas można pożyczyć pieniądze? Na szczęście istnieje pewne rozwiązanie.
14:03, 04.01.2021
Srebro zalicza się do metali szlachetnych, które doskonale przewodzą ciepło oraz energię elektryczną. Ze względu na swoje cenne właściwości surowiec ten wykorzystywany jest więc nie tylko w jubilerstwie, ale również w przemyśle, a nawet w branży medycznej. Recykling srebra to zadanie, które umożliwia powtórne wykorzystanie metalu, jednocześnie zachowując jego nieodnawialne złoża.
14:16, 31.12.2020
Większość lekarzy i psychologów zgodnie twierdzi, że zabawa na świeżym powietrzu to najlepszy sposób rozwoju dla dzieci. Aktywność fizyczna na zewnątrz stymuluje układ odpornościowy, dobrze wpływa na układ oddechowy a dodatkowo wspiera rozwój psychofizyczny. Zamiast długich godzin spędzonych na wpatrywaniu się w monitor czy smartfon dziecko może poruszać się po ogrodzie lub po podwórku. Dorośli nie powinni zostawiać jednak dzieciaków samych sobie i odpowiednio wspierać ich zrównoważony rozwój dostarczają zabawek, które pomagają w tym rozwoju. Oprócz znanych zabawek sensorycznych czy rowerka, warto również postawić na inne przedmioty takie jak taczki dla dzieci. To idealny pomysł na nieco inny niż zwykle prezent, który przyda się każdemu małemu odkrywcy podczas ogrodowych przygód.
09:33, 21.12.2020
Najlepszym miejscem do nabycia kawy z pewnością nie jest pobliski sklep spożywczy. To, co się tam znajduje, to nic innego jak mocno wypalona kawa komercyjna, której smak i aromat pozostawia wiele do życzenia.
08:41, 21.12.2020
Minął tydzień od dnia podania do publicznej wiadomości stanowiska KNF w sprawie kredytów frankowych, tj. wyjścia z propozycją przekształcenia tych umów w tradycyjne kredyty złotowe oprocentowane na stopie WIBOR. Wypowiedziało się już w tej kwestii wiele osób i instytucji jednak faktycznie jesteśmy ciągle w punkcie wyjścia. Obecnie dalsze działania zależą od zarządów banków. Pytanie czy zdecydują się one na wyjście z propozycją ugodową do swoich klientów. Potem pojawi się pytanie – czy owi klienci zaproponowane ugody zaakceptują.
10:56, 11.12.2020
Dobra polisa mieszkaniowa to taka, która będzie gwarantowała szeroki zakres ochrony i uwzględni najbardziej prawdopodobne ryzyka. Do najpoważniejszych zagrożeń zalicza się bez wątpienia pożar, w wyniku którego można stracić cały dobytek. Ile kosztuje ubezpieczenie domu od ognia oraz w jaki sposób można obniżyć cenę polisy? Odpowiadamy!
13:00, 10.12.2020
Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Szukasz wyjątkowego prezentu dla swoich bliskich? Nie wiesz, co podarować dziecku? Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych, jak i nieco starszych.
13:23, 03.12.2020
Wybraliśmy już pasujące do siebie meble, a ściany pomalowaliśmy na modny kolor. Na podłodze zagościły nowoczesne panele, a pod sufitem zawisł elegancki żyrandol. Jednak wnętrzu nadal czegoś brakuje. Chodzi oczywiście o wykończenie - detale, które sprawiają, że wnętrze jest kompletne.
00:01, 01.12.2020
Proces sądowego unieważnienia umowy kredytu frankowego trwa zazwyczaj kilka lat. Do tej pory sąd zastanawiał się nad wieloma kwestiami prawnymi, przesłuchiwał kredytobiorców, świadków, a w przypadku odfrankowania powoływał dowód z opinii biegłego. A co jeśli doczekaliśmy się czasu, kiedy umowy będą unieważniane na jednej rozprawie albo nawet bez przeprowadzenia żadnej rozprawy?
09:11, 30.11.2020
Góry czy Mazury? A może Bałtyk? Które miejscowości wypoczynkowe w Polsce cieszą się  największą popularnością? Gdzie wybrać się na odpoczynek, by dobrze zjeść, napawać się pięknymi widokami i odetchnąć świeżym powietrzem?
09:58, 26.11.2020
Mimo przeogromnego ruchu na drogach publicznych i coraz wyższego ryzyka uczestnictwa w kolizji drogowej, część kierowców nadal nie decyduje się na wykupienie ubezpieczenia dodatkowego autocasco. Wynika to głównie z tego, że jego zakup wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami, choć w naszym przekonaniu zdecydowanie warto zainwestować w ubezpieczenie AC. Jakie korzyści ono przynosi?
10:18, 24.11.2020
Lubicie się bać? Doskonale! My także. Wiadomo, że nie wszystkie horrory są dobre i szkoda tracić czasu na te, które są po prostu… Cóż, źle zrobione. Wybraliśmy kilka naszych ulubionych produkcji typu horror, które po prostu warto włączyć w jesienną (albo zimową) noc. Gwarantujemy, że poczujecie przy nich pewien dreszczyk, a na niektórych będziecie się po prostu bali! Zaczynajmy.