Zamknij

REKLAMA
12:08, 11.12.2018
Pożyczki i kredyty są najczęstszym sposobem finansowania zakupów lub przedsięwzięć, których koszt przekracza miesięczne dochody gospodarstwa domowego. Jako społeczeństwo bogacące się, mamy ogromny apetyt na wszelkiego rodzaju produkty, szczególnie te elektroniczne, ale również na modnie urządzone mieszkanie, dobre samochody, podróże, imprezy i wiele innych. Czy oferta banków i instytucji pożyczkowych zaspokaja wszelkie potrzeby polskich konsumentów?
00:00, 11.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
08:16, 07.12.2018
Każdy ma swój ulubiony sklep spożywczy, ulubioną fryzjerkę czy piekarnię. Polacy lubią wracać w te same miejsca – tam, gdzie zakupy wiążą się z wygodą. Zwykle są to punkty blisko domu, u sprawdzonych przedsiębiorców, którzy ułatwiają codzienne sprawunki. Nauczeni komfortu klienci oczekują wysokiego poziomu obsługi od innych punktów usługowych i sklepów. Chcą też, by zapewniły go urzędy.
14:25, 06.12.2018
Internet daje olbrzymie możliwości dorobienia do podstawowej pensji, ale dla kogoś, kto dopiero wchodzi w ten świat, ryzyko jest spore. Wiele serwisów ma tylko jeden cel: wyciągać dane osobowe. Można się jednak przed tym zagrożeniem uchronić.
10:05, 30.11.2018
Zwykłe kredyty bywają nieosiągalne dla niektórych osób, przede wszystkim z uwagi na konieczności zaprezentowania licznych zaświadczeń. Udokumentowanie swojej zdolności kredytowej bywa zwyczajnie niemożliwe, głównie z uwagi na wcześniejsze zadłużenie i burzliwą historię konta. Paradoksalnie, ludzie, którzy nie są w stanie uzyskać zwykłego kredytu, najczęściej odnajdują się w sytuacji, gdzie pilnie potrzebują pieniędzy. Często ostatnią deską ratunku okazuje się kredyt bez zaświadczeń, który rządzi się nieco innymi zasadami, niż zwyczajna pożyczka.
12:37, 28.11.2018
Wyjazd poza granice Polski własnym autem to z jednej strony wygoda i mobilność, ale także pewne ryzyko. W końcu auto to tylko maszyna, rzecz, która może nas nieoczekiwanie zawieść. I co wtedy? W Polsce znajdziemy mechanika, najwyżej chwilę to potrwa, ale naprawimy auto, dogadamy się z mechanikiem, ewentualnie zamówimy lawetę i zostaniemy odholowani do domu. Natomiast gdy taka przykra niespodzianka przytrafi nam się za granicą, wówczas może nie być tak kolorowo. Obcy kraj, obcy język, obca waluta… może być ciężko. To właśnie dlatego sporo osób decyduje się na wyjazd środkami transportu zbiorowego i wynajęcie auta bezpośrednio w kraju docelowym.
08:13, 27.11.2018
Metamorfozę wnętrza zacznij od podłogi! Przedświąteczny okres to doskonały czas, aby zapoznać się z najlepszą na rynku ofertą podłóg, dywanów i dekoracji. Przyjdź do nowego sklepu Komfort w Chojnicach, skorzystaj z rabatu 20% i odmień swoje wnętrze.
15:17, 26.11.2018
Przed tym dylematem staje wiele osób, które rozpoczynają planowanie wakacji. Z jednej strony auto to niesamowita wygoda, ale bywają też sytuacje, że nie do końca. Szczególnie, jeśli ma to być dłuższa podróż, a jest tylko jeden kierowca. Jak pogodzić dobrą podróż i luksus mobilności w miejscu docelowym?
13:55, 20.11.2018
Turystyczne ubezpieczenia zdrowotne są coraz bardziej kompleksowe i coraz bardziej spersonalizowane. W związku z tym, warto dowiedzieć się, jaki jest zakres ubezpieczeniowy określonego pakietu. Kiedy wybieramy się w podróż będzie to podstawa.
15:48, 14.11.2018
W dzisiejszych czasach sprzedając złom metali szlachetnych, można nieźle zarobić. Atrakcyjna oferta skupów dotyczy także stali szybkotnącej, więc warto zrobić porządki w garażu, bo może okazać się, że leżą tam czyste pieniądze.
15:00, 09.11.2018
Czasami kierowcy nie są w stanie poradzić sobie bez fachowej pomocy. W takich okolicznościach należy wezwać drogowców. Pomoc drogowa pomoże nam odholować auto do warsztatu, bądź też najzwyczajniej w świecie naprawić pojazd na miejscu zdarzenia. W takich okolicznościach, rzeczywiście będziemy mogli liczyć na to, że kontynuowanie podróży będzie jak najbardziej możliwe.
13:26, 06.11.2018
Zmiany są w życiu niezbędne, właściwie nie tylko w życiu, gdyż również w naszym otoczeniu. Niestety bardzo często odwlekamy je w czasie, ponieważ wydaje się nam, że są one na tyle kosztowne, że zwyczajnie nas nie stać. Jednak prawda jest zupełnie inna. Bardzo wiele zależy oczywiście od zakresu wprowadzanych zmian. Mimo wszystko na własną rękę można będzie całkowicie odmienić swoją przestrzeń, a jednocześnie nie zbankrutować.
00:00, 02.11.2018
Producenci elektroniki oferują montaż SMD, SMT i THT. Na rynku jest też wiele firm specjalizujących się w kontraktowym montażu SMD i zajmujących się projektowaniem oraz rzeczywistą produkcją urządzeń.
12:10, 26.10.2018
Bez względu na to, czy fotografia ma charakter profesjonalny, czy amatorski, jest kojarzona z dosyć dużymi wydatkami na sprzęt. Różnego rodzaju aparaty, obiektywy, statywy – wszystko to ma swoją cenę, co może być bardzo odczuwalne dla kieszeni, tym bardziej że jeden obiektyw często nie wystarczy, a dla uzyskania oczekiwanego efektu potrzeba więcej niż jednego aparatu. Gdzie zatem szukać okazji do zakupu sprzętu fotograficznego, żeby nie zrujnować swojego budżetu domowego?
11:12, 23.10.2018
Z Blix.pl korzysta ponad milion użytkowników. Aplikacja na smartfona ułatwia robienie tanich zakupów w wielu sklepach oraz pozwala na bieżąco śledzić promocje. Dzięki możliwościom, jakie daje Blix.pl, coraz więcej Polaków oszczędza miesięcznie nawet kilkaset złotych. Jak działa najpopularniejsza aplikacja zakupowa w Polsce?
© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone