Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
14:54, 31.07.2020
Zestresowany pies u weterynarza to zjawisko dość powszechne. Każde zwierzątko będzie odczuwało lęk w poczekalni weterynaryjnej, nawet jeśli znajduje się tam pierwszy raz. Lecznica to przecież miejsce szczególne, w którym wykonywanych jest wiele zabiegów czy badań, nie należących do przyjemnych. Na co jednak powinien zwrócić uwagę właściciel pupila, zanim uda się do najbliższego weterynarza?
11:29, 31.07.2020
Prowadzenie lokalu gastronomicznego to nie tylko przygotowywania posiłków, ale także czyszczenie brudnych naczyń. Nawet dość mała liczba gości potrafi wygenerować duże ilości zabrudzonych talerzy, misek lub sztućców. Jak sobie z nimi poradzić? W jaki sposób doprowadzić je do perfekcji? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w tym artykule.
10:12, 29.07.2020
Telefony Oppo pojawiły się na polskim rynku niecałe dwa lata temu. Smartfony chińskiego producenta spotkały się z naprawdę dużym zainteresowaniem. Na które modele warto zwrócić uwagę? Prezentujemy trzy interesujące telefony Oppo.
12:03, 20.07.2020
Zakłady bukmacherskie zwykle kojarzą nam się z tradycyjnymi dyscyplinami sportu, takimi jak piłka nożna, koszykówka czy football amerykański. Coraz większa grupa bukmacherów udostępnia również możliwość typowania kuponów na zawody rozgrywające się w wirtualnym, e-sportowym świecie. Czym dokładnie jest e-sport i jak się do niego zabrać z punktu widzenia obstawiania zakładów? O czym powinniśmy pamiętać, jeżeli chcemy wybrać tego typu wydarzenie? Czy w ogóle warto interesować się grami w kontekście zakładów?
09:05, 17.07.2020
Wszystkie urządzenia elektroniczne, nawet te najwydajniejsze, mogą ulegać awariom. Drukarki laserowe nie są tutaj wyjątkiem – w ich przypadku również zdarzają się usterki i warto być na nie przygotowanym. Dowiedz się więcej o najczęściej występujących awariach laserowych sprzętów do drukowania i sposobach radzenia sobie z tymi problemami.
09:01, 17.07.2020
Celine Dion to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci światowej sceny muzycznej. Jej głos i utwory zna każdy, choćby dlatego, że były wykorzystywane w słynnych produkcjach filmowych. Kto oglądał „Titanica”, ten musiał słyszeć sztandarowy hit „My heart will go on”. Oprócz bardzo popularnych piosenek, wokalistka ma w swoim repertuarze także wiele utworów, które usłyszymy na koncertach, a mogliśmy ich wcześniej nie znać. Oto lista pięciu piosenek, z jakimi warto się zapoznać, jeśli jesteśmy prawdziwymi fanami Celine Dion.
08:25, 17.07.2020
Mała ilość klientów i niskie wyniki sprzedażowe to najczęstsze powody, dla których przedsiębiorcy decydują się na nawiązanie współpracy z dobrą agencją reklamową. Kreatywny marketing oferowany przez specjalistów to najlepsze rozwiązanie, na jakie może zdecydować się właściciel firmy, który chce poprawić widoczność swojego biznesu w internecie i w social media.
08:20, 09.07.2020
MacBook to urządzenie, które od dawna cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Nic dziwnego. Praca na nim to sama przyjemność! Do tego cechuje się naprawdę świetną specyfikacją techniczną, co zapewnia szybką i płynną pracę. Czy warto kupić MacBook?
14:58, 06.07.2020
30 rok życia to bardzo dobry okres dla skóry kobiety. Jest ona jędrna, o w miarę równym kolorycie, elastyczna i na ogół bez trądziku, który wraz ze stabilizacją hormonów uległ radykalnemu wygaszeniu.
12:31, 30.06.2020
Pożyczki to dziś naturalny sposób na rozwój, nie tylko firmy, ale także osobisty. Na szczęście na rynku dzieje się bardzo dużo i ofert z różnych instytucji finansowych, także pozabankowych, jest naprawdę sporo, przez co wybór jest łatwiejszy. Oczywiście pod warunkiem, że wiesz, czego absolutnie nie podpisywać.
11:40, 24.06.2020
Dźwięki mają to do siebie, że towarzyszą nam właściwie na każdym kroku. Najlepiej jest, gdy działają one na nas w odpowiedni sposób, to znaczy nie są nieprzyjemne, czy bardzo głośne. Czasami specyfika niektórych miejsc pracy takich jak chociażby rozgłośnia radiowa, studio nagraniowe, czy filharmonia albo zwykłe biuro w centrum miasta, wymaga specjalnych rozwiązań. Dzięki różnego rodzaju pomysłom możemy je, np. wyciszyć do niezbędnego minimum. Jeśli ma to mieć wpływ na nasz komfort psychiczny, warto zainwestować w takie koncepty, które pomogą nam poradzić sobie z dźwiękiem.
14:02, 22.06.2020
Generowanie coraz większej części przychodów z produktów alternatywnych, ograniczenie wpływu działalności na zdrowie konsumentów oraz realizacja zobowiązań środowiskowych i społecznych - to główne filary nowej strategii British American Tobacco, której celem ma być „lepsze jutro” [ ang. A Better Tomorrow ]. Strategia wdrażana jest od wiosny.
14:12, 09.06.2020
Do obecności stali w codziennym życiu jesteśmy przyzwyczajeni. W efekcie w domach mamy elementy dekoracyjne oraz narzędzia z dedykowanych stopów. Z drugiej strony stal jest podstawą budownictwa oraz wykorzystywana jest przy konstrukcjach mniejszych lub większych maszyn. Od konkretnej specyfiki zależeć będzie chociażby podatność na obróbkę cieplną, a także możliwość hartowania powierzchniowego. Proces ulepszania sprawia na przykład, że części maszyn stają się wytrzymałe i odporne na pracę w trudnych warunkach, które narażają na udar czy zmęczenie. Dlatego właśnie takie elementy jak wały okrętowe i samochodowe, wały korbowe czy nawet części broni maszynowej.
08:33, 05.06.2020
Zeznania podatkowe należało złożyć najpóźniej 30 kwietnia 2020 roku. Termin zwrotu zależy przede wszystkim od terminu złożenia PIT – ale to nie jedyne kryterium. Kiedy możesz oczekiwać należnej Ci sumy? Podpowiadamy.
12:18, 03.06.2020
Przez ostatnie lata sektor pozabankowych pożyczek finansowych nieustanne rósł, osiągając wartość 6 miliardów złotych. Usługi pożyczkowe świadczy obecnie około 400 podmiotów, które rywalizują o klientów w sektorze chwilówek i pożyczek długoterminowych. Jakie argumenty przemawiają na korzyść zobowiązań ratalnych?