Zamknij

Nowoczesne rozwiązanie które sprawi, że każde wnętrze, nabierze niepowtarzalnego stylu.

11:23, 04.02.2021 | materiały partnera

Komfortowe oraz oryginalne pomieszczenia, w niskiej cenie. Tak, to możliwe, dzięki wyjątkowej ofercie firmy retrocegla.pl, liderze wśród firm budowlanych, która zajmuje się produkcją płytek ściennych.Retrocegła.pl, to firma z wieloletnim doświadczeniem, oferująca swoim klientom płytki wewnętrzne oraz zewnętrzne, produkowane ze starej cegły. Materiał do produkcji, pochodzi z rozbiórki budynków, wybudowanych przed 1930 rokiem. Co sprawia, że pozyskany materiał jest oryginalny i niepowtarzalny. Cegła, zostaje starannie oczyszczona, a następnie wykorzystana, do produkcji oryginalnych, oraz solidnych płytek. To właśnie sprawiło, że firma prężnie się rozwija, a nawet planuje inwestycję, w pełni zautomatyzowany system produkcji swoich produktów.

Okładzina ścienna na miarę ówczesnych czasów, czyli oryginalne tapety ścienne, pasujące do każdego wnętrza.Cegła dekoracyjna, jest fantastycznym materiałem budowlanym, które wykorzystać można niemal w każdym wnętrzu. Oryginalny design, oraz niska cena sprawiają, że płytki z cegły, goszczą nie tylko w lokalach mieszkalnych, ale również w biurach czy restauracjach, tworząc klimatyczny wystrój. Ze względu na trwałość materiału, oraz odporność na trudne warunki atmosferyczne, cegła na ścianę, doskonale sprawdzi się też na tarasie, jako elewacja budynku, lub estetyczne pokrycie murów, w tym ogrodzenia.

Aby całość estetycznie wygląda, oraz była trwała, https://retrocegla.pl/, wprowadziła do swojej oferty trzy oferty płytek z cegły- lico klasyczne, lico gotyckie oraz New York Loft 3D, a nawet specjalistyczne kleje i fugi, w tym fugę piaskową, szarą oraz białą. Tak obszerna oferta sprawia, że każdy z pewnością wybierze odpowiedni produkt dla siebie.

Jeśli klient nie jest zdecydowany, co do kolekcji płytek, wyprodukowanych ze starych cegieł, może zdecydować się, na zakup pakietu testowego. Został on stworzony z myślą o klientach, którzy cenią sobie jakość oraz dokładność. Pakiet, ten, zawiera po jednej płytce z danej kolekcji, oraz każdy rodzaj fugi, dzięki czemu można dokonać wizualizacji, oraz sprawdzić jakość, oferowanych płytek ściennych.

Gdzie można kupić płytki ścienne? W jaki sposób dostarczane są płytki z cegły?

Stare cegły, pozyskiwane są z wielu budynków na terenie Polski. Aby ułatwić klientom zakup płytek ściennych, firma retrocegla.pl oferuje internetową sprzedaż swoich produktów. Ten sposób sprzedaży, jest wygodny dla klienta, oraz bezpieczny. Wystarczy zamówić odpowiednią ilość płytek, podać adres dostawy oraz dane kontaktowe, a na koniec, opłacić zamówiony towar. Transport, obejmuje teren całej Polski, a zamówione produkty, dostarczane są za pośrednictwem doświadczonej firmy transportowej, dzięki czemu, produkt nie jest uszkodzony. Ze względu na jakość świadczonych usług, firma retrocegla.pl, oferuje swoim klientom montaż, na terenie całej Polski. Skorzystanie z tego typu usługi, jest gwarancją zadowolenia, gdyż usługę wykonuje doświadczony pracownik.

Ze względu na duże zainteresowanie, firma planuje podbić również rynek zagraniczny, wykorzystując do tego celu ekspansję eksportową. Pierwsze kroki, w celu zdobycia zagranicznego rynku, mają podjąć już w 2021 roku, co jest kolejnym dowodem na to, że firma szybko się rozwija.

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy retrocegla.pl?

Co wyróżnia firmę na tle innych, konkurencyjnych firm?

Oryginalne, dobrej jakości płytki, oraz niska cena, umożliwia stworzenie wyjątkowego, oraz komfortowego wnętrza. Stara cegła, użyta do produkcji płytek ściennych, objęta jest 5 letnią gwarancją, co świadczy o wysokim standardzie obsługi klienta.

Szybka realizacja złożonego zamówienia, oraz możliwość dostarczenia przesyłki pod każdy, wskazany podczas składania zamówienia adres, ułatwia zakup produktów budowlanych, niezbędnych do wykończenia wnętrz. A to nie wszystkie korzyści, jakie wynikają ze skorzystania z oferty https://retro-cegly.pl/. Kolejnym powodem, dla którego klienci sięgają po stare cegły, jest dbanie o środowisko.

Odzyskanie starej cegły, zmniejsza emisje spalin, oraz ogranicza ilość zużytych do produkcji cegieł surowców, przez co do powietrza, nie przedostają się szkodliwe dla człowieka spaliny, oraz substancje chemiczne, wykorzystywane w produkcji cegieł. Jest to zatem przyjazne dla środowiska rozwiązanie, które idzie w parze z ideą Zero Waste.

Cegła dekoracyjna, jest nowoczesnym rozwiązaniem, które sprawi, że wnętrze nabierze nowoczesnego, oryginalnego, oraz niepowtarzalnego charakteru. Pozytywnie wpłynie na komfort mieszkańców, a nawet klientów, w przypadku lokali usługowych. Sprawdzi się w mieszkaniu, domu lub na zewnątrz, tworząc część przytulnego tarasu, lub ogrodu. Stare cegły, pasują niemal do każdego dodatku, dlatego klient, z łatwością urządzi swoje wymarzone wnętrze, niewielkim kosztem, oraz pod okiem doświadczonego pracownika.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%