Zamknij

Dyktanda.pl - nowoczesna platforma do nauki języka polskiego.

14:54, 10.02.2021 | materiały partnera

Dyktanda.pl to największa w Polsce platforma, która wspiera naukę języka polskiego. Platforma stale się rozwija, dzięki czemu oferuje coraz większe możliwości przyjemnej nauki. Obszerna baza wiedzy, ponad 5000 dyktand podzielonych na różne stopnie trudności oraz prosta obsługa strony – to tylko niektóre z wielu zalet strony dyktanda.pl.

Dyktanda.pl – ogromna baza wiedzy i ćwiczeń

Dyktanda.pl oferuje użytkownikom dostęp do wielkiej bazy dyktand, które podzielone są na poszczególne etapy edukacji (szkoła podstawowa z podziałem na poszczególne klasy, szkoła średnia i dorośli). To umożliwia szybkie dobranie ćwiczeń do poziomu ucznia, gdyż zbyt łatwe dyktanda będą dla niego nudne, a z kolei zbyt trudne sprawdziany będą zniechęcały do dalszej nauki. Możliwość dodawania własnych dyktand przez użytkowników, które następnie są weryfikowanie przez nauczycieli, stale poszerza i uatrakcyjnia ilość sprawdzianów językowych.

Uczniowie mogą również korzystać z dostępu do szerokiej bazy wiedzy, która zawiera między innymi: wyjaśnienia różnych środków stylistycznych, opracowania lektur, wszystkie zasady pisania i wiele innych przydatnych wiadomości. Tak szeroki dostęp do informacji z zakresu nauki języka polskiego w jednym miejscu, znacznie ułatwia zdobywanie nowej wiedzy. Ponadto użytkownicy portalu dyktanda.pl również mogą dodawać różnego rodzaju treści. Dzięki temu platforma dyktanda.pl szybko się rozrasta i posiada coraz bogatszą ofertę.

Ogólnopolskie wydarzenia z dyktanda.pl

Serwis dyktanda.pl organizuje największe dyktanda w Polsce, które są świetną okazją do sprawdzenia swoich umiejętności i wplecenia w naukę nutki rywalizacji. Platforma do nauki języka polskiego dyktanda.pl organizuje również różnego rodzaju konkursy, zarówno te z poprawnego pisania, jak i z pisania wypracowań, w których można wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe. To może być dla uczniów dodatkowa motywacja do dalszej nauki i ćwiczenia swoich umiejętności.

Dyktanda pl. – nauka z przyjemnością

Dyktanda.pl wspiera naukę języka polskiego poprzez możliwość praktycznego ćwiczenia zasad poprawnego pisania. Częste rozwiązywanie dyktand pozwala na wzrokowe zapamiętanie pisowni poszczególnych słów, a sposób ich rozwiązywania, jaki oferuje portal dyktanda.pl sprawia, że są one przyjemne. Dodatkowo szeroka baza dyktand sprawia, że nigdy się one nie nudzą. Różnego rodzaju rankingi i konkursy uatrakcyjniają naukę, a przydatne informacje zawarte przy każdym dyktandzie (jak np. znajomość, jakich zasad sprawdza dane dyktando, dla jakiego wieku jest przeznaczone i średni wynik użytkowników) ułatwiają dobranie odpowiedniego sprawdzaniu do dziecka.

Dyktanda.pl – nowoczesne techniki wspierające naukę

Dyktanda.pl to platforma należąca do firmy z Czeladzi https://edu-games.pl/, która działa w obszarze EdTech, a więc branży, wykorzystującej nowoczesne metody do wspierania efektywnej nauki. Jest to idealne uzupełnienie dla tradycyjnych metod nauczania. Dodatkowo taka forma nauki często proponowana jest uczniom w formie zabawy i urozmaicenia, a to czyni opanowywanie nowych umiejętności prawdziwą przyjemnością. Częste aktualizacje strony i stałe podnoszenie jakości jej funkcjonowania oraz treści sprawia, że dyktanda.pl to znakomity przykład szybkorosnącej platformy z sektora EdTech.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%